іменем України
(вступна та резолютивна частини)
05 лютого 2025 року м. Кропивницький
справа № 404/265/23
провадження № 22-ц/4809/223/25
Кропивницький апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати у цивільних справах Чельник О.І. (головуючий, суддя-доповідач), Єгорової С.М., Мурашка С.І.
за участю секретаря судового засідання Антошиної А.В.,
учасники справи:
заявник - ОСОБА_1 ,
заінтересовані особи - ІНФОРМАЦІЯ_1 , Міністерство оборони України,
розглянувши у відкритому судовому засіданні за правилами спрощеного позовного провадження апеляційну скаргу ОСОБА_1 , в інтересах якої діє адвокат Суліменко Тетяна Анатоліївна,на ухвалу Кіровського районного суду міста Кіровограда від 21 жовтня 2024 року, у складі судді Павелко І.Л.,
Керуючись ст. ст. 374, 379, 381, 382, 389, 390 ЦПК України
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 , в інтересах якої діє адвокат Суліменко Тетяна Анатоліївна,задовольнити.
Ухвалу Кіровського районного суду міста Кіровограда від 21 жовтня 2024 рокускасувати, а справу направити для продовження розгляду до суду першої інстанції.
Постанова апеляційного суду набирає законної сили з дня її прийняття та може бути оскаржена безпосередньо до Верховного Суду у випадках, передбачених ст. 389 ЦПК України, протягом тридцяти днів з дня складання повного судового рішення.
Головуючий суддя О.І. Чельник
Судді C.М. Єгорова
С.І. Мурашко