29 січня 2025 року м. Житомир справа № 240/13346/23
категорія 108080100
Житомирський окружний адміністративний суд у складі судді Токаревої М.С., розглянувши у письмовому провадженні адміністративну справу за позовом Приватного підприємства "Укрпалетсистем" до Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,
встановив:
До Житомирського окружного адміністративного суду звернулося Приватне підприємство "Укрпалетсистем" із позовом, в якому просить визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків від 18.04.2023 за №267/33000703 в сумі 6 000,00 грн штрафної санкції.
В обґрунтування позовних вимог зазначає, що висновки контролюючого органу про несвоєчасне подання електронних документів, що містять дані про фактичні залишки пального за добу не відповідають дійсним обставинам справи, оскільки такі документи було надіслано підприємством своєчасно протягом доби, що настає за звітною датою, проте прийняті із запізненням не з вини платника податків, що виключає застосування до нього штрафних санкцій.
Ухвалою суду відкрито провадження в адміністративній справі за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.
Західне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків подало відзив на адміністративний позов, в якому заперечує щодо задоволення позовних вимог, посилаючись на те, що перевіркою встановлено факти несвоєчасного подання електронних документів, що містять дані про фактичні залишки пального за добу, а тому штрафні санкції застосовано правомірно. Вказує, що закон не надає права платнику виконати щоденний обов'язок добової звітності, довше одного дня. Норми, яка передбачає продовження таких дій у часі, відстрочення виконання обов'язку, ПК України чи будь-який інший нормативно-правовий акт зі вказаного питання не передбачає.
У відповідності до положень ч.5 ст.262, ч.1 ст.263 КАС України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (у письмовому провадженні) за наявними у справі матеріалами.
Згідно з ч.5 ст.250 КАС України датою ухвалення судового рішення в порядку письмового провадження є дата складення повного судового рішення.
Вивчивши матеріали справи, а також обставини, якими обґрунтовуються вимоги, докази, якими вони підтверджуються, судом встановлено таке.
Західним міжрегіональним управлінням ДПС по роботі з великими платниками податків відповідно до наказу від 16.03.2023 року №68 та направлення №54/33-00-07-03, №55/33-00-07-03 від 17.03.2023 року проведено фактичну перевірку ПП "Укрпалетсистем" за місцем фактичного провадження діяльності господарської одиниці - АЗС, розташованої за адресою Львівська область, Бродівський район, м. Броди автодорога Київ-Чоп, 441км+470 м з питань дотримання вимог чинного законодавства, що регулюють виробництво, зберігання, та обіг спирту етилового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального.
За результатами фактичної перевірки Західним міжрегіональним управлінням ДПС по роботі з великими платниками податків складено акт №189/33-00-07-03-РРО/32285225 від 29.03.2023, яким, серед іншого, встановлено порушення п.п. 230.1.3 п. 230.1 ст.230 ПК України в частині неподання ПП "Укрпалетсистем" до органу ДПС 6 довідок про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів обігу отримання/відпуску та залишків пального, а саме за:
- 18.12.2020 ( дата реєстрації документу 20.12.2020, реєстраційний номер довідки 281022308595305),
- 31.12.2020 (дата реєстрації документу 04.01.2021, реєстраційний номер довідки 281022323072091),
- 01.01.2021 (дата реєстрації документу 04.01.2021, реєстраційний номер довідки 281022323046163),
- 02.01.2021 (дата реєстрації документу 04.01.2021, реєстраційний номер довідки 281022323091592).
- 03.01.2021 (дата реєстрації документу 05.01.2021, реєстраційний номер довідки 330022324062479),
- 05.06.2021 (дата реєстрації документу 07.06.2021, реєстраційний номер довідки 330022506429110).
За результатами розгляду матеріалів перевірки Західним міжрегіональним управлінням ДПС по роботі з великими платниками податків винесено податкове повідомлення-рішення від 18.04.2023 №267/33000703, яким до ПП "Укрпалетсистем" застосовано штрафні (фінансові) санкції у розмірі 6 000 грн (1 000 грн х 6) за 6 випадків незабезпечення з вини розпорядника акцизного складу своєчасного подання до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, електронних документів, що містять дані про фактичні залишки пального та обсяг обігу пального.
Не погоджуючись із вищезазначеним рішенням, позивач звернувся до суду з даним позовом.
Надаючи оцінку спірним правовідносинам, суд враховує наступне.
Відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до вимог п.230.1.3 ст.230 Податкового кодексу України розпорядники акцизних складів зобов'язані на кожному акцизному складі щоденно (крім днів, в які акцизний склад не працює) формувати дані про фактичні залишки пального на початок та кінець звітної доби та про добові фактичні обсяги отриманого та реалізованого пального (далі у цьому розділі - обсяг обігу пального) у розрізі кодів товарних підкатегорій згідно з УКТ ЗЕД у літрах, приведених до температури 15° С.
Дані про фактичні залишки пального та про обсяг обігу пального формуються після проведення останньої операції з обігу пального у звітній добі, але не пізніше 23 години 59 хвилин цієї доби, до початку здійснення операцій з обігу пального у добу, що настає за звітною добою, та подаються до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, не пізніше 23 години 59 хвилин доби, що настає за звітною добою.
На кожному акцизному складі за кожним кодом товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД формуються показники про:
- обсяги залишків пального на початок та кінець звітної доби, що визначаються шляхом підсумовування обсягів залишків пального в кожному резервуарі на підставі показників рівнемірів-лічильників, встановлених на таких резервуарах, розташованих на такому акцизному складі;
- добовий обсяг реалізованого пального, що визначається шляхом підсумовування обсягів реалізованого за звітну добу пального через кожне місце відпуску пального наливом з акцизного складу на підставі показників витратомірів-лічильників, встановлених на кожному місці відпуску пального наливом з акцизного складу, розташованому на такому акцизному складі;
- добовий обсяг отриманого пального, що визначається шляхом віднімання від обсягу залишків пального на кінець звітної доби обсягу залишків пального на початок звітної доби та додавання добового обсягу реалізованого пального з такого акцизного складу з додаванням обсягу втраченого пального, зазначеного в акцизних накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі акцизних накладних, та з відніманням додаткового обсягу пального, зазначеного в заявках на поповнення обсягу залишку пального або спирту етилового, зареєстрованих у системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового.
Фактичні показники витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників щодо обсягів залишків пального та добового обсягу реалізованого пального перераховуються у літри, приведені до температури 15° С, крім показників паливороздавальних колонок та/або оливороздавальних колонок, які виконують функції витратомірів-лічильників.
Під час виходу з ладу, проведення повірки або калібрування рівнеміра-лічильника або витратоміра-лічильника визначення даних про обсяги залишків пального та обсяги обігу пального здійснюється у мірах повної місткості, які мають позитивний результат повірки, проведеної відповідно до законодавства, та/або за допомогою рулетки та метроштока або переносного (портативного) рівнеміра-аналізатора, які мають позитивний результат повірки, проведеної відповідно до законодавства. Застосування такого способу вимірювання може здійснюватися не більше 20 календарних днів поспіль (для акцизних складів, які є місцями роздрібної торгівлі пальним, на які отримано ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним, - не більше 15 календарних днів поспіль) та не більше чотирьох разів протягом календарного року.
Дані про залишки пального та про обсяг обігу пального подаються електронними засобами зв'язку у формі електронних документів, яка затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.
Електронні документи заповнюються автоматично шляхом передачі до них даних з витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників (під час виходу з ладу, проведення повірки або калібрування рівнеміра-лічильника або витратоміра-лічильника - заповнюються відповідальною особою розпорядника акцизного складу).
В електронних документах також зазначаються відповідальною особою розпорядника акцизного складу дані про обсяги залишків пального, що знаходяться на акцизному складі в тарі, балонах, упаковці, про добовий обсяг реалізованого пального в тарі, балонах, упаковці, а також інформація про дні, в які акцизний склад не працює.
Порядок ведення Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів лічильників рівня пального у резервуарі, передачі облікових даних з них електронними засобами зв'язку до контролюючих органів затверджений постановою Кабінету міністрів України від 22 листопада 2017 року № 891 (далі - Порядок №891).
Згідно з п. 1, 5 Порядку № 891 цей Порядок визначає процедуру створення та ведення Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів лічильників рівня пального у резервуарі (далі Реєстр), а також порядок передачі облікових даних (обсягу обігу та залишку пального) з них електронними засобами зв'язку до контролюючих органів.
Електронні документи для наповнення Реєстру, які формуються розпорядниками акцизних складів та надсилаються до Реєстру за кожним місцем розташування акцизного складу, містять, зокрема, зведені за добу підсумкові облікові дані щодо: обсягів фактичних залишків пального на початок та кінець звітної доби та добового обсягу обігу пального за кожним кодом товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД у літрах, приведених до температури 15 °С, у розрізі всіх наявних у розпорядника акцизного складу акцизних складів з уніфікованою нумерацією для усіх розпорядників акцизних складів, крім зазначених в абзаці третьому цього підпункту; добового фактичного обсягу реалізованого пального у розрізі кодів товарних підкатегорій згідно з УКТ ЗЕД у літрах, приведених до температури 15 °С, для розпорядників акцизних складів, на акцизних складах яких провадиться діяльність з переробки нафти, газового конденсату, природного газу та їх суміші, з метою вилучення цільових компонентів (сировини), що передбачає повний технологічний цикл їх переробки в готову підакцизну продукцію (пальне).
Відповідно до п. 6 Порядку № 891 електронні документи для наповнення Реєстру, що містять інформацію, зазначену у підпунктах 1-4 пункту 5 цього Порядку, формуються та надсилаються розпорядниками акцизних складів одноразово до початку введення в дію Реєстру та в разі зміни такої інформації. Інформація про витратоміри та рівнеміри вноситься до Реєстру після настання строків їх встановлення, визначених Податковим кодексом України. Електронні документи для наповнення Реєстру, що містять інформацію, зазначену в підпунктах 5 і 6 пункту 5 цього Порядку, формуються та надсилаються розпорядниками акцизних складів щодня (крім днів, у які акцизний склад не працює). Дані про фактичні залишки пального та про обсяг обігу (обсяг реалізованого та обсяг отриманого) пального, зазначені в підпунктів5 пункту 5 цього Порядку, формуються після проведення останньої операції з обігу пального за звітну добу, але не пізніше 23 години 59 хвилин такої доби, до початку проведення операцій з обігу пального за добу, що настає за звітною добою, та подаються до ДФС не пізніше 23 години 59 хвилин доби, що настає за звітною добою.
На кожному акцизному складі за кожним кодом товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД формуються показники про: обсяги залишків пального на початок та кінець звітної доби, що визначаються шляхом підсумовування обсягів залишків пального в кожному резервуарі на підставі показань рівнемірів, установлених на таких резервуарах; добовий обсяг реалізованого пального, що визначається шляхом підсумовування обсягів реалізованого за звітну добу пального через кожне місце відпуску пального шляхом наливу з акцизного складу на підставі показань витратомірів, установлених у кожному місці відпуску пального шляхом наливу з акцизного складу; добовий обсяг отриманого пального, що визначається шляхом віднімання від обсягу залишків пального на кінець звітної доби обсягу залишків пального на початок звітної доби та додавання добового обсягу реалізованого пального з такого акцизного складу з додаванням обсягу втраченого пального, зазначеного в акцизних накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі акцизних накладних, та з відніманням додаткового обсягу пального, зазначеного в заявках на поповнення обсягу залишку пального, зареєстрованих у системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового.
Підтвердженням розпоряднику акцизного складу прийняття/неприйняття його електронного документа для наповнення Реєстру/коригуючого електронного документа для наповнення Реєстру є квитанції в електронному вигляді у текстовому форматі, які надсилаються йому держателем Реєстру протягом операційного дня. Датою та часом надсилання електронного документа для наповнення Реєстру/коригуючого електронного документа для наповнення Реєстру держателю Реєстру є дата та час, зафіксовані у квитанції. Якщо протягом операційного дня держателем Реєстру не надіслано квитанції про прийняття/неприйняття електронного документа для наповнення Реєстру/коригуючого електронного документа для наповнення Реєстру, такий електронний документ вважається прийнятим. Держатель Реєстру не приймає електронних документів для наповнення Реєстру/коригуючих електронних документів для наповнення Реєстру у випадках порушення вимог щодо формування, заповнення та надсилання таких електронних документів, передбачених цим Порядком.
Отже, аналіз наведених вище норм свідчить про те, що розпорядник акцизного складу зобов'язаний подавати довідки про фактичні залишки пального та про обсяг обігу пального в електронному вигляді (з дотриманням вимог Порядку №891) не пізніше наступного дня, який настає за звітнім днем.
Форма довідки про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів обігу (отримання/відпуску) та залишків пального на акцизному складі пального, а також формат даних та структура Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів - лічильників рівня пального у резервуарі затверджені наказом Міністерства фінансів України від 27.11.2018 №944.
При цьому, відповідно до п. 128-1.3 ст. 128-1 Податкового кодексу України незабезпечення з вини розпорядника акцизного складу своєчасного подання до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, електронних документів, що містять дані про фактичні залишки пального та обсяг обігу пального або спирту етилового, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 1000 гривень за кожний неподаний електронний документ.
Разом з тим, аналіз вказаної правової норми свідчить, що застосування такого штрафу можливо за наявності вини розпорядника акцизного складу в несвоєчасному поданні даних про фактичні залишки пального та обсяг обігу пального.
Спірним рішенням до позивача застосовано штрафні санкції за несвоєчасне подання до територіального органу ДПС електронних документів, що містять дані про фактичні залишки пального та обсяг пального, чим порушено п.п. 230.1.3 п.230.1 ст. 230 ПК України. Зокрема, у акті перевірки зазначено про неподання ПП "Укрпалетсистем" до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику, електронних документів, що містять дані про фактичні залишки пального та обсяг обігу пального в кількості 6 електронних документів, а саме:
- 18.12.2020 ( дата реєстрації документу 20.12.2020, реєстраційний номер довідки 281022308595305),
- 31.12.2020 (дата реєстрації документу 04.01.2021, реєстраційний номер довідки 281022323072091),
- 01.01.2021 (дата реєстрації документу 04.01.2021, реєстраційний номер довідки 281022323046163),
- 02.01.2021 (дата реєстрації документу 04.01.2021, реєстраційний номер довідки 281022323091592).
- 03.01.2021 (дата реєстрації документу 05.01.2021, реєстраційний номер довідки 330022324062479),
- 05.06.2021 (дата реєстрації документу 07.06.2021, реєстраційний номер довідки 330022506429110).
Суд не погоджується з такими висновками контролюючого органу, враховуючи наступне.
Як встановлено судом, ПП "Укрпалетсистем" сформовано та відправлено вищезазначені дані про фактичні залишки пального через програмний комплекс М.Е.Dос до ДПС України:
19.12.2020 о 12:21 год. за звітну дату 18.12.2020. В порушення п. 6 Порядку №557 автоматизована перевірка у день надходження електронного документа не здійснювалась та перша квитанція в порушення п. 8 Порядку №557 та п. 6 Порядку №891 з часу отримання контролюючим органом електронного документа до ПП "Укрпалетсистем" не надходила. Згідно квитанції №1 даний електронний документ доставлено до ДПС України лише 20.12.2020 о 12:15, квитанція №2 про прийняття (реєстрацію) електронного документу за реєстраційним №9339302517 надійшла 20.12.2020 о 12:24 год.
Згідно повідомлення про отримання звітності, звіт доставлено в поштову скриньку ДПС України 01.01.2021 року о 11:14 год. за звітну дату 31.12.2020. В порушення п. 6 Порядку №557 автоматизована перевірка у день надходження електронного документа не здійснювалась та перша квитанція як того вимагає п. 8 Порядку №557 та п. 6 Порядку №891 з часу отримання контролюючим органом електронного документа до ПП "Укрпалетсистем" не надходила. Згідно квитанції №1 даний електронний документ доставлено до ДПС України лише 04.01.2021 о 09:13 год., квитанція №2 про прийняття (реєстрацію) електронного документу за реєстраційним №9353046851 надійшла 04.01.2021 року о 14:36 год.
Згідно повідомлення про отримання звітності звіт доставлено в поштову скриньку ДПС України 02.01.2021 року о 11:33 год. за звітну дату 01.01.2021. В порушення п. 6 Порядку №557 автоматизована перевірка у день надходження електронного документа не здійснювалась та перша квитанція в порушення п. 8 Порядку №557 та п. 6 Порядку №891 з часу отримання контролюючим органом електронного документа до ПП "Укрпалетсистем" не надходила. Відповідно до квитанції №1 даний електронний документ доставлено до ДПС України лише 04.01.2021 о 09:11 год., квитанція №2 про прийняття (реєстрацію) електронного документу за реєстраційним №9000035991 надійшла 04.01.2021 о 14:31 год.
Згідно повідомлення про отримання звітності, звіт доставлено в поштову скриньку ДПС України 03.01.2021 року о 12:55 год. за звітну дату 02.01.2021. В порушення п. 6 Порядку №557 автоматизована перевірка у день надходження електронного документа не здійснювалась та перша квитанція в як того вимагає п. 8 Порядку №557 та п. 6 Порядку №891 з часу отримання контролюючим органом електронного документа до ПП "Укрпалетсистем" не надходила. Згідно квитанції №1 даний електронний документ доставлено до ДПС України лише 04.01.2021 о 09:16 год., квитанція №2 про прийняття (реєстрацію) електронного документу за реєстраційним №9000041346 надійшла 04.01.2021 о 14:35 год.
Згідно повідомлення про отримання звітності, звіт доставлено в поштову скриньку ДПС України 04.01.2021 року о 20:56 год. за звітну дату 03.01.2021. В порушення п. 6 Порядку №557 автоматизована перевірка у день надходження електронного документа не здійснювалась та перша квитанція в як того вимагає п. 8 Порядку №557 та п. 6 Порядку №891 з часу отримання контролюючим органом електронного документа до ПП "Укрпалетсистем" не надходила. Згідно квитанції №1 даний електронний документ доставлено до ДПС України лише 05.01.2021 о 08:24 год., квитанція №2 про прийняття (реєстрацію) електронного документу за реєстраційним №90000118344 надійшла 05.01.2021 о 09:26 год.
Згідно повідомлення про отримання звітності, звіт доставлено в поштову скриньку ДПС України 06.06.2021 року о 18:37 год. за звітну дату 05.06.2021. В порушення п. 6 Порядку №557 автоматизована перевірка у день надходження електронного документа не здійснювалась та перша квитанція в як того вимагає п. 8 Порядку №557 та п. 6 Порядку №891 з часу отримання контролюючим органом електронного документа до ПП "Укрпалетсистем" не надходила. Згідно квитанції №1 даний електронний документ доставлено до ДПС України лише 06.06.2021 о 18:38 год., квитанція №2 про прийняття (реєстрацію) електронного документу за реєстраційним №9147891949 надійшла 07.06.2021 о 14:36 год.
Дані обставини підтверджуються довідками про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів (отримання/відпуску) та залишків пального на акцизному складі пального та повідомлення про отримання звітності, квитанції №1, №2.
Таким чином, наявні в матеріалах справи докази свідчать, що відомості про фактичні залишки пального та про обсяг обігу пального за 18.12.2020, 31.12.2020, 01.01.2021, 02.01.2021, 03.01.2021, 05.06.2021 направлялись Приватним підприємством "Укрпалетсистем" вчасно та з дотриманням вимог Податкового кодексу України та Порядку №891, а саме - не пізніше 23 години 59 хвилин доби, що настає за звітною добою.
Крім того, чинним законодавством України передбачено обов'язок розпорядника акцизного складу вчасно направляти у електронному вигляді дані про фактичні залишки пального, але не встановлено відповідальності такого розпорядника за належну роботу Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі. Таким чином, за неподання або несвоєчасне подання до ДПС розпорядником акцизного складу довідки про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів обігу (отримання/відпуску) та залишків пального на акцизному складі пального у зв'язку з неможливістю вчасно відправити документ до ДПС внаслідок тимчасового обмеження роботи електронних сервісів та інформаційно-телекомунікаційних систем ДПС відповідальність до такого розпорядника акцизного складу не застосовується.
Стосовно твердження відповідача, що підтвердженням дати та часу подання електронної звітності є дата та час зазначені у квитанціях про їх прийняття, суд звертає увагу на наступне.
Санкція п. 128-1.3 ст. 128-1 Податкового кодексу України передбачає відповідальність за несвоєчасне подання до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, електронних документів, що містять дані про фактичні залишки пального та обсяг обігу пального або спирту етилового.
В пункті 6 Порядку № 891 зазначено, зокрема, що ..."Підтвердженням розпоряднику акцизного складу прийняття/неприйняття його електронного документа для наповнення Реєстру / коригуючого електронного документа для наповнення Реєстру є квитанції в електронному вигляді у текстовому форматі, які надсилаються йому держателем Реєстру протягом операційного дня".
Отже, квитанція є підтвердженням дати прийняття/неприйняття а, не підтвердженням дати подання електронної звітності.
Санкція п. 128-1.3 ст. 128-1 Податкового кодексу України передбачає відповідальність за несвоєчасне подання до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, електронних документів, що містять дані про фактичні залишки пального та обсяг обігу пального або спирту етилового.
За таких обставин, суд приходить до висновку, що податкове-повідомлення рішення Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків від 18.04.2023 за №267/33000703 є протиправним та підлягає скасуванню.
Частиною 2 статті 77 КАС України передбачено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Приписами статті 90 КАС України встановлено, що суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні. Жодні докази не мають для суду наперед встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності.
З огляду на наведене, суд приходить до висновку, що позов є обґрунтований та підлягає задоволенню.
Відповідно до приписів ст.139 КАС України на користь позивача підлягають відшкодуванню понесені судові витрати в сумі 2684,00 грн. сплаченого судового збору за рахунок бюджетних асигнувань відповідача.
На підставі викладеного, керуючись статтями 77, 139, 242-246 Кодексу адміністративного судочинства України,
вирішив:
Адміністративний позов Приватного підприємства "Укрпалетсистем" (вул. Березюка, 15, Ушомир, Коростенський район, Житомирська область,11571. РНОКПП/ЄДРПОУ: 32285225) до Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків (вул. Стрийська, 35,м. Львів,79026. РНОКПП/ЄДРПОУ: 44045187) про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення - задовольнити.
Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Головного управління ДПС у Сумській області від 18.04.2023 за №267/33000703 про застосування штрафної санкції у розмірі 6000 грн.
Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків на користь приватного підприємства "Укрпалетсистем" понесені судові витрати у вигляді сплаченого судового збору у сумі 2684,00 грн.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
Рішення суду може бути оскаржене шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Суддя М.С. Токарева
29.01.25