про призначення справи до розгляду
15 січня 2025 року місто Київ
єдиний унікальний номер справи: 759/15252/23
провадження номер: 22-ц/824/5136/2025
Київський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати у цивільних справах:
головуючого - Верланова С.М. (суддя - доповідач),
суддів: Невідомої Т.О., Нежури В.А.,
розглянувши матеріали апеляційної скарги представника ОСОБА_1 - адвоката Лукашенка Миколи Павловича на рішення Шевченківського районного суду міста Києва від 24 жовтня 2024 року у складі судді Притули Н.Г., у справі за позовом ОСОБА_2 до акціонерного товариства «Страхова компанія «ББС Іншуранс», ОСОБА_1 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди,
Рішенням Шевченківського районного суду міста Києва від 24 жовтня 2024 року позов ОСОБА_2 задоволено частково.
Стягнуто із приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «ББС Іншуранс» на користь ОСОБА_2 страхове відшкодування у сумі 9 735 грн 51 коп., судовий збір у сумі 142 грн 20 коп., витрати за проведену експертизу у сумі 2 160 грн 50 коп. та витрати на правничу допомогу у сумі 1 910 грн 89 коп.
Стягнуто із ОСОБА_1 на користь ОСОБА_2 51 401 грн 50 коп. матеріальної шкоди, 6 000 грн 00 коп. на відшкодування моральної шкоди, судовий збір у сумі 838 грн 52 коп., 12 739 грн 50 коп. - витрати за проведену експертизу та витрати на правничу допомогу у сумі 11 267 грн 66 коп.
Не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції в частині стягнення коштів із ОСОБА_1 , 05 грудня 2024 року представник ОСОБА_1 - адвокат Лукашенко М.П. подав апеляційну скаргу, направивши її в електронній формі через електронний кабінет.
Ухвалою Київського апеляційного суду від 14 січня 2025 року відкрито апеляційне провадження у даній справі.
При підготовці розгляду справи апеляційним судом перевірено дотримання вимог закону при відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою, з'ясовано питання про склад учасників судового процесу, визначено характер спірних правовідносин і закон, який їх регулює, з'ясовано обставини, на які посилаються учасники справи як на підставу своїх вимог і заперечень, вирішено інші питання, пов'язані із забезпеченням апеляційного розгляду справи.
Вимоги ст. 361 ЦПК України судом виконані.
Підготовчі дії по справі проведені.
Керуючись ст.ст. 365, 366 ЦПК України, апеляційний суд,
Закінчити проведення підготовчих дій.
Призначити справу до розгляду у судовому засіданні суду апеляційної інстанції на 11 лютого 2025 року о 10 годині 30 хвилинв приміщенні Київського апеляційного суду (вул. Солом'янська, 2-А, місто Київ).
Про дату, час та місце розгляду справи повідомити учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий
Судді: