справа № 237/2941/24
№ провадження 2-о/208/76/25
про призначення амбулаторної судово-психіатричної експертизи
(вступна та резолютивна частини)
09 січня 2025 р. м. Кам'янське
Заводський районний суд м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області, у складі:
головуючого судді - Кузнєцової А.С.,
присяжних: Пікінера Є. В., Чередниченко Л. В.,
за участю: секретаря судового засідання - Грищенко О.Л.,
представника заявника - адвоката Васильчук Г.В.(в режимі відео конференції),
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Кам'янське Дніпропетровської області клопотання представника заявника ОСОБА_1 , адвоката Васильчук Г.В. про збільшення позовних вимог та призначення амбулаторної судово-психіатричної експертизи, -
На підставі ч. 6 ст. 259 ЦПК України, складання повного тексту ухвали суду відкласти на строк не більше п'яти днів з дня закінчення розгляду справи, оголосивши його вступну і резолютивну частини.
З огляду на викладене, керуючись ст. ст. 12, 103, 252, 253, 256, 260, 353, 354 ЦПК України, суд, -
Прийняти до розгляду уточнену позовну заяву.
Клопотання представника заявника ОСОБА_1 - адвоката Васильчук Г.В. про призначення амбулаторної судово-психіатричної експертизи - задовольнити повністю.
Призначити у справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Курахівська військово-цивільна адміністрація Покровського району Донецької області, про обмеження дієздатності фізичної особи, встановлення опіки та призначення опікуна, амбулаторну судово-психіатричну експертизу.
На вирішення експерта поставити такі питання:
-чи хворіє ОСОБА_2 на психічне захворювання;
-чи розуміє ОСОБА_2 характер та зміст власних дій, чи може керувати ними і передбачати їх наслідки;
-чи потребує ОСОБА_2 призначення йому опікуна ?
Проведення амбулаторної судово-психіатричної експертизи доручити експертам Київського міського центру судово - психіатрічної експертизи: 04080, Україна, місто Київ, вулиця Кирилівська, будинок, 103а
Попередити експертів про кримінальну відповідальність за статтями 384, 385 КК України за дачу завідомо неправдивого висновку та відмову від виконання покладених обов'язків.
Для проведення експертного дослідження, експертам направити оригінали медичних документів, на ім'я ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 . і забезпечити його явку в експертну установу, в разі потреби.
Копію ухвали направити експертам для виконання.
Оплату за проведення експертизи покласти на заявника ОСОБА_1 , адреса реєстрації: АДРЕСА_1 , м. т. НОМЕР_1 .
Провадження у справі на час проведення експертизи зупинити.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання судом.
На ухвалу в частині зупинення провадження у справі може бути подано апеляційну скаргу безпосередньо до Дніпровського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - http://zv.dp.court.gov.ua .
Дата складання повного тексту ухвали суду - 09.01.2025 року.
Суддя А. С. Кузнєцова
Присяжні: Є.В. Пікінер
Л.В. Чередниченко