Справа №463/115/25
Провадження №1-кс/463/275/25
про відкриття провадження
та призначення скарги до розгляду
07 січня 2025 року місто Львів
Слідча суддя Личаківського районного суду міста Львова ОСОБА_1 , вивчивши матеріали скарги ОСОБА_2 на бездіяльність посадових осіб Львівського РУП №1 ГУНП у Львівській області, яка полягає у відмові у визнанні потерпілою,
встановила:
ОСОБА_2 звернулася до слідчого судді зі скаргою на бездіяльність посадових осіб Львівського РУП №1 ГУНП у Львівській облсті щодо відмови у визнанні потерпілою.
Скарга відповідає вимогам ст. 303, 304 КПК України. Підстав для відмови у відкритті провадження не встановлено.
Відтак, беручи до уваги наведене, вважаю за необхідне відкрити провадження за скаргою та призначити до розгляду у судовому засіданні.
Керуючись ст. 303, 304 КПК України,
постановила:
Відкрити провадження у справі за скаргою ОСОБА_2 на бездіяльність посадових осіб Львівського РУП №1 ГУНП у Львівській області, яка полягає у відмові у визнанні потерпілою.
Скаргу призначити до розгляду на 11 год. 30 хв. 10 січня 2025 року в приміщенні Личаківського районного суду міста Львова.
В судове засідання викликати особу, яка подала скаргу та слідчого.
Зобов'язати уповноважену особу Львівського РУП №1 ГУНП у Львівській області надіслат до суду матеріали римінального провадження № 12024141360002986 вд 19.10.2024 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідча суддя ОСОБА_1