Справа № 127/38358/24
Провадження № 22-ц/801/2709/2024
Категорія:
Головуючий у суді 1-ї інстанції Федчишен С. А.
Доповідач:Сопрун В. В.
19 грудня 2024 рокуСправа № 127/38358/24м. Вінниця
Вінницький апеляційний суд у складі:
Судді -доповідача Сопруна В.В.,
Суддів Матківської М.В., Стадника І.М.,
вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Вінницької міської ради на ухвалу Вінницького міського суду Вінницької області від 28 листопада 2024 року про забезпечення позову у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Вінницької міської ради про визнання незаконним та скасування рішення про відмову в наданні дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зобов'язання вчинити дії,
Апеляційна скарга подана з додержанням вимог, встановлених ст. 354, 356 ЦПК України, оплачена судовим збором.
Керуючись ст. ст. 354, 356, 359, 360 ЦПК України, суд,
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Вінницької міської ради на ухвалу Вінницького міського суду Вінницької області від 28 листопада 2024 року про забезпечення позову.
Відзив на апеляційну скаргу може бути поданий учасниками справи в строк до 30 грудня 2024 року, який за своїм змістом має відповідати вимогам, встановленим ч. 2 ст. 360 ЦПК України.
Витребувати з Вінницького міського суду Вінницької області справу №127/38358/24 за матеріалами заяви про забезпечення позову у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Вінницької міської ради про визнання незаконним та скасування рішення про відмову в наданні дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зобов'язання вчинити дії.
Копію ухвали про відкриття апеляційного провадження надіслати учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та касаційному оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач В.В. Сопрун
Судді М.В. Матківська
І.М. Стадник