Ухвала від 05.12.2024 по справі 440/2794/24

УХВАЛА

05 грудня 2024 р.Справа № 440/2794/24

Другий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:

Судді-доповідача: Ральченка І.М.,

Суддів: Катунова В.В. , Подобайло З.Г. ,

розглянувши питання можливості відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою 12 Регіональної військово-лікарської комісіі на рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 21.10.2024 року по справі № 440/2794/24

за позовом ОСОБА_1

до 12 Регіональної військово-лікарської комісії , Військової частини НОМЕР_1

про визнання дій протиправними, скасування рішення та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Полтавського окружного адміністративного суду від 21.10.2024 року частково задоволено адміністративний позов ОСОБА_1 до 12 Регіональної військово-лікарської комісії , Військової частини НОМЕР_1 про визнання дій протиправними, скасування рішення та зобов'язання вчинити певні дії.

На зазначене рішення 12 Регіональна військово-лікарська комісія подала апеляційну скаргу.

Ухвалою Другого апеляційного адміністративного суду від 26.11.2024 року зазначена апеляційна скарга залишена без руху та надано строк для усунення недоліків скарги.

На виконання ухвали Другого апеляційного адміністративного суду від 26.11.2024 року відповідачем надано квитанцію про сплату судового збору.

Враховуючи, що вимоги ухвали про залишення апеляційної скарги без руху виконані, недоліки усунені, перешкод для прийняття апеляційної скарги Другим апеляційним адміністративним судом та відкриття апеляційного провадження не встановлено.

Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 296 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку, визначеного ст. 297 КАС України, і строків апеляційного оскарження, передбачених ст. 295 КАС України, відсутні підстави для відмови у відкритті апеляційного провадження (ст. 299 КАС України).

Відповідно до ч. 3 ст. 300 КАС України в ухвалі про відкриття апеляційного провадження зазначається строк для подання учасниками справи відзиву на апеляційну скаргу та вирішується питання про витребування матеріалів справи, необхідних для розгляду скарги на судове рішення. Якщо разом з апеляційною скаргою подано заяви чи клопотання, суд в ухвалі про відкриття апеляційного провадження встановлює строк, протягом якого учасники справи мають подати свої заперечення щодо поданих заяв чи клопотань, якщо інше не передбачено цим Кодексом.

З огляду на зазначене, перешкоди для відкриття провадження у справі відсутні.

Керуючись ст. ст. 293, 295-297, 300 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою 12 Регіональної військово-лікарської комісії на рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 21.10.2024 року по справі № 440/2794/24 за позовом ОСОБА_1 до 12 Регіональної військово-лікарської комісії , Військової частини НОМЕР_1 про визнання дій протиправними, скасування рішення та зобов'язання вчинити певні дії.

Встановити учасниками справи строк для подання відзиву на апеляційну скаргу разом з доказами надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи протягом 10 днів від дати отримання копії ухвали.

Витребувати із Полтавського окружного адміністративного суду матеріали адміністративної справи №440/2794/24.

Надіслати учасникам справи копії апеляційних скарг та доданих до них матеріалів разом з ухвалою про відкриття апеляційного провадження у справі.

Копію даної ухвали надіслати Полтавському окружному адміністративному суду.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач І.М. Ральченко

Судді В.В. Катунов З.Г. Подобайло

Попередній документ
123554513
Наступний документ
123554515
Інформація про рішення:
№ рішення: 123554514
№ справи: 440/2794/24
Дата рішення: 05.12.2024
Дата публікації: 09.12.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Другий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо; охорони здоров’я, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (05.02.2025)
Дата надходження: 07.03.2024
Розклад засідань:
13.01.2025 00:00 Другий апеляційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
РАЛЬЧЕНКО І М
суддя-доповідач:
КЛОЧКО К І
РАЛЬЧЕНКО І М
суддя-учасник колегії:
КАТУНОВ В В
ПОДОБАЙЛО З Г