Справа № 508/700/24
Номер провадження 2/508/285/24
25 листопада 2024 року селище Миколаївка
Суддя Миколаївського районного суду Одеської області Банташ Д.С., розглянувши у порядку письмового провадження матеріали цивільної справи за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -
встановив:
У провадженні суду перебуває цивільна справа за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Ухвалою суду від 27.08.2024 року справу призначено до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін за наявними у справі матеріалами.
Відповідно до ч. 5 ст. 279 ЦПК України, суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.
Як вбачається з матеріалів справи, відповідач копію ухвали суду про відкриття провадження у справі в порядку спрощеного провадження не отримав, про що свідчить повернутий до суду поштовий конверт з відміткою про причини не вручення «адресат відсутній за вказаною адресою».
Враховуючи обставини, встановлені при вивченні матеріалів справи після відкриття провадження у справі, до початку розгляду справи, задля дотримання справедливого та неупередженого розгляду цієї справи, уникаючи формалізму при вирішенні цього спору, для повного та всебічного з'ясовування фактичних обставин справи, суд вважає за необхідне за власною ініціативою перейти від розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін до розгляду справи в судовому засіданні з викликом сторін.
На підставі викладеного, керуючись ст. 279 ЦПК України, суд,
постановив:
Продовжити строк розгляду справи № 508/700/24.
Перейти від розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін до розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження в судовому засіданні з викликом/повідомленням сторін.
Цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договоромрозглядати у порядку спрощеного позовного провадження з викликом сторін.
Призначити судове засідання на 16 січня 2024 року о 10 год. 00 хв. в приміщенні Миколаївського районного суду Одеської області за адресою: Одеська область, Березівський район, селище Миколаївка, вул. Центральна, буд. 3.
У судове засідання викликати сторони.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.
Ухвала суду складена і підписана 25 листопада 2024 року.
Суддя Дмитро БАНТАШ