Ухвала від 15.11.2010 по справі 2а-4775/10/2370

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

№ 2а-4775/10/2370

15.11.2010 р. м. Черкаси

Черкаський окружний адміністративний суд в складі:

головуючого - судді Мишенка В. В.,

при секретарі - Гришанові Д.Є.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Черкаси адміністративну справу за позовом державної податкової інспекції у м. Черкаси до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про припинення підприємницької діяльності, що не пов'язано з банкрутством,

ВСТАНОВИВ:

Державною податковою інспекцією у м. Черкаси (далі-позивач) до Черкаського окружного адміністративного суду подано адміністративний позов про припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, що не пов'язано з банкрутством.

Дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного.

08.11.2010 року до Черкаського окружного адміністративного суду надійшло клопотання представника позивача Звєрєва Є.В. про відкликання позовної заяви державної податкової інспекції у м. Черкаси до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про припинення підприємницької діяльності, що не пов'язано з банкрутством.

Відповідач в судове засідання не прибув, свого представника не направив, заяви про розгляд справи без його участі не надав, хоча належним чином повідомлявся судом про день та час судового розгляду справи.

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 155 КАС України, суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо надійшло клопотання позивача про відкликання позовної заяви.

На підставі викладеного, керуючись п. 5 ч. 1 ст. 155, ст.ст. 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,

УХВАЛИВ:

Адміністративну справу за позовом державної податкової інспекції у м. Черкаси до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про припинення підприємницької діяльності, що не пов'язано з банкрутством - залишити без розгляду, в зв'язку з тим, що від позивача надійшло клопотання про відкликання позовної заяви.

Копію ухвали направити сторонам по справі.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Київського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції в поряду ст. 185-187 КАС України.

Суддя В.В. Мишенко

Попередній документ
12332394
Наступний документ
12332396
Інформація про рішення:
№ рішення: 12332395
№ справи: 2а-4775/10/2370
Дата рішення: 15.11.2010
Дата публікації: 22.11.2010
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Черкаський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Старі категорії (адм); Справи зі спорів за зверненнями суб’єкта владних повноважень, у тому числі їх органів на місцях, (усього), із них:; Державної податкової адміністрації України та її органів (усього); щодо припинення державної реєстрації юридичної особи або суб'єкта підприємницької діяльності (фізичної особи)