Справа № 2а-4174/10/1770
01 листопада 2010 року 18год. 06хв. м. Рівне
Рівненський окружний адміністративний суд у складі судді Щербакова В. В. за участю секретаря судового засідання Ставер Ю.О. та сторін і інших осіб, які беруть участь у справі:
позивача: представник Созонюк Т.М.;
відповідача: представник Артемяк С.В.; третьої особи позивача: представник < Текст > третьої особи відповідача: представник < Текст >
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом
Закрите акціонерне товариство "Рівненський ливарний завод" < Список > < в особі > третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача< 3-тя особа >
до Рівненське територіальне управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача < 3-тя особа >
про скасування постанови , -
Позивач-Закрите акціонерне товариство "Рівненський ливарний завод" звернувся до Рівненського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Рівненського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку про скасування постанови.
Свої позовні вимоги обгрунтовує тим, що 17 серпня 2010р. ЗАТ "Рівненський ливарний завод" (далі - Позивач) отримав від Рівненського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі - Відповідач) Постанову № 074-РІ від 12.08.2010р. про накладення санкції за правопорушення на ринку цінних паперів.
Згідно з п.1 резолютивної частини оскаржуваної Постанови, за невиконання розпорядження до ЗАТ "Рівненський ливарний завод" було застосовано санкцію, передбачену п.8 ч.1 ст.11 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в України" у вигляді накладення штрафу в розмірі одна тисяча неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 17 000 грн.
Представник позивача зазначає, що в описовій частині Постанови про накладення санкції за правопорушення на ринку цінних паперів вказано, що підставою для її винесення було те, що станом на 16.07.2010р. ЗАТ "Рівненський ливарний завод" безпідставно та необгрунтовано не виконало Розпорядження Уповноваженої особи Комісії від 12.04.2010р. за № 022-РІ, чим порушило п.10 ст. 8 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в України".
З вказаною вище Постановою позивач не погоджується та вважає її незаконною, необгрунтованою, безпідставною та такою, що прийнята без повного, всебічного і об'єктивного дослідження всіх обставин, що мають значення для правильного вирішення справи, виходячи з наступного.
Представник ЗАТ "Рівненський ливарний завод" у своїх письмових поясненнях наданих відповідачу 06.08.2010р., також вказував, що в даному випадку відсутній склад правопорушення, оскільки не було жодної вини позивача у тому, що загальні збори акціонерів ЗАТ "Рівненський ливарний завод" скликані з ініціативи виконавчого органу Товариства не відбувалися, а відтак порушена Уповноваженою особою Рівненського ТУ ДКЦПФР справа про правопорушення на ринку цінних паперів підлягала закриттю у зв'язку з відсутністю складу правопорушення.
Представник позивача у своїх письмових поясненнях від 06.08.2010р. також наголосив на тому, що не виключає наявність протоколів загальних зборів акціонерів ЗАТ "Рівненський ливарний завод", а відтак у такому випадку справа підлягає закриттю у зв'язку з відсутністю факту вчинення правопорушення на ринку цінних паперів.
Однак, письмові пояснення представника ЗАТ "Рівненський ливарний завод" не були взяті до уваги, їм також не була надана оцінка, що підтверджується відсутністю будь-яких посилань на це в мотивувальній частині оскаржуваної Постанови.
Окрім того, представник позивача вказує на те, що Уповноваженою особою Комісії не досліджені та не оцінені належним чином наступні обставини, які мають значення для справи, і підтверджені письмовими доказами:
1. Згідно отриманого від Відповідача Розпорядження № 022 -РІ від 12.04.2010р., за невиконання якого на позивача оскаржуваною Постановою накладено санкцію у вигляді штрафу в розмірі 17 000 грн., ЗАТ "Рівненський ливарний завод" було зобов'язано в термін до 15.07.2010р. усунути порушення вимог ч.1 ст. 45 Закону України "Про господарські товариства". Під усуненням порушень вимог ч.1 ст. 45 Закону України "Про господарські товариства" Відповідач вимагав від ЗАТ "Рівненський ливарний завод" провести загальні збори акціонерів Товариства.
2. Після порушення справи про правопорушення на ринку цінних паперів (16.07.2010р.) на юридичну адресу ЗАТ "Рівненський ливарний завод" від державного реєстратора Рівненської районної державної адміністрації 23.07.2010р. надійшов лист вих. № 113 від 22.07.2010р. про відмову у проведенні державної реєстрації, до якого були долучені, зокрема: Статут Приватного акціонерного товариства "Рівненський ливарний завод", затверджений Протоколом загальних зборів акціонерів ЗАТ "Рівненський ливарний завод" № 2-09 від 17.07.2009р., примірник вказаного Протоколу № 2-09 від 17.07.2009р. загальних зборів акціонерів ЗАТ "Рівненський ливарний завод".
В доповнення представник позивача зазначає, що з Протоколу № 2-09 від 17.07.2009р. вбачається, що акціонерами товариства самостійно були проведені загальні збори. Окрім того, виходячи зі змісту цього Протоколу, загальні збори, які скликалися самими акціонерами, відбувалися неодноразово, про що свідчить питання порядку денного під №10 - "Про виконання рішень минулих зборів акціонерів".
Таким чином, Позивач вважає, що вимоги ч.1 ст. 45 Закону України "Про господарські товариства" щодо проведення загальних зборів акціонерів ЗАТ "Рівненський ливарний завод" були виконані ним повністю. Щодо проведення загальних зборів акціонерів Товариства у 2010р., то Позивач листом вих. № 1051 від 14.07.2010р. повідомив Відповідача, що виконавчим органом Товариства прийнято рішення про скликання і проведення загальних зборів акціонерів ЗАТ "Рівненський ливарний завод" у третій декаді вересня 2010р.
Також представник позивача вказує на те, що 10.08.2010р. отримав разом із Актом № 081-РІ від 06.08.2010р. про правопорушення на ринку цінних паперів Постанову про розгляд справи про правопорушення на ринку цінних паперів від 06.08.2010р.
Враховуючи те, що вказана вище Постанова від 06.08.2010р. про розгляд справи про правопорушення на ринку цінних паперів надійшла за два робочі дні до дати розгляду справи (12.08.2010р.) та керуючись п.4 Розділу V, абз.3 п.1 Розділу VI "Правил розгляду справ про порушення вимог законодавства на ринку цінних паперів та застосування санкцій", затверджених Рішенням ДКЦПФР від 11.12.2007р., та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 12.02.2008р. за №120/14811 (далі-Правила), ЗАТ "Рівненський ливарний завод" надіслало на адресу відповідача мотивоване клопотання про відкладення розгляду справи за вих. №1245 від 11.08.2010р. При цьому, Позивач вказував у своєму клопотанні про порушення зі сторони Рівненського ТУ ДКЦПФР положень п.4 Розділу V, абз.3 п.1 Розділу VI Правил, якими передбачено, що у разі відсутності керівника або представника юридичної особи справа про правопорушення розглядається за умови своєчасного повідомлення юридичної особи про місце і час розгляду справи. Тобто про те, що Постанова про розгляд справи про правопорушення на ринку цінних паперів повинна бути надіслана юридичній особі, щодо якої порушено справу не менше ніж за п'ять робочих днів до дати розгляду справи, а не за три дні, як це було зроблено відповідачем у даному випадку.
Окрім того, позивач вдруге повідомив у своєму клопотанні про відкладення розгляду справи про неможливість прибуття уповноваженого представника ЗАТ "Рівненський ливарний завод" 12.08.2010р. у зв'язку поважними об'єктивними причинами - перебування представника позивача у службовому відрядженні. До вказаного клопотання були надані підтверджуючі вказані обставини документи та, більше того, зазначено, що ЗАТ "Рівненський ливарний завод" має докази, що вказують на відсутність факту правопорушення на ринку цінних паперів.
З цих підстав представник позивача в судовому засіданні адміністративний позов підтримав повністю, просив суд задовольнити позовні вимоги в повному обсязі.
Представник відповідача позов заперечив, надав суду письмові заперечення, відповідно до яких зазначає наступне.
Внаслідок виявлених правопорушень Уповноваженою особою Комісії у відношенні ЗАТ "Рівненський ливарний завод" було винесено обов'язкове для виконання Розпорядження про усунення порушень законодавства про цінні папери від 12.04.2010р. за № 022-Р1, яким було зобов'язано в термін до 15.07.2010р. усунути порушення вимог ч.1 ст. 45 Закону України "Про господарські товариства", а саме провести загальні збори акціонерів.
14.07.2010 року за вх. № 1316 на адресу Рівненського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку надійшов лист ЗАТ "Рівненський ливарний завод" від 14.07.2010 року за № 1051, з проханням продовжити термін виконання Розпорядження № 023-Р1 від 12.04.2010 року.
Розглянувши лист ЗАТ "Рівненський ливарний завод" від 14.07.2010 року за № 1051, в якому Товариство повідомляє, що відповідно до розміщеного оголошення в офіційному друкованому виданні "Бюлетень. Цінні папери України" від 05.02.2010 року за № 21 скликаються позачергові загальні збори ЗАТ "Рівненський ливарний завод" 26 та 30 березня 2010 року за місцезнаходженням акціонерного Товариства. Також, Товариство повідомляє, що станом на 14.07.2010 року, в порушення вимог ч.9 ст. 41 Закону України "Про господарські товариства", протокол рішень загальних зборів не був переданий виконавчому органу у триденний термін після закінчення зборів. У вищезазначеному листі також повідомляється, що виконавчим органом Товариства було прийнято рішення про скликання і проведення позачергових зборів акціонерів в третій декаді вересня 2010 року за місцезнаходженням акціонерного Товариства. Представник відповідача зверає увагу на те, що жодних підтверджень прийняття рішення про скликання та проведення загальних зборів акціонерів в третій декаді вересня 2010 року Товариством надано не було.
Станом на 16.07.2010 року позивачем не було надано ніяких підтверджень щодо виконання Розпорядження про усунення порушень законодавства про цінні папери від 12.04.2010 року за № 022-РІ, тому Уповноваженою особою Комісії 16.07.2010 року було винесено Постанову про порушення справи про правопорушення на ринку цінних паперів та викликано представника ЗАТ "Рівненський ливарний завод" для підписання Акту про правопорушения на ринку цінних паперів на 03.08.2010 року, яку було направлено на адресу Товариства рекомендованим листом, що підтверджується Реєстром вихідної кореспонденції ТУ ДКЦПФР від 20.07.2010 року за № 32.
02.08.2010 року до територіального управління надійшло клопотання ЗАТ "Рівненський ливарний завод" від 02.08.2010 року за №1197 про перенесення дати підписання Акту про правопорушення на ринку цінних паперів. В.о. начальника територіального управління було задоволено клопотання Товариства та перенесено дату підписання Акту про правопорушення на ринку цінних паперів на 06.08.2010р.
06.08.2010 року для підписання Акту про правопорушення на ринку цінних паперів з"явився представник ЗАТ "Рівненський ливарний завод".
Відповідно до п. 11 розділу IV Правил представнику було запропоновано за його письмовим клопотанням розглянути справу про правопорушення відразу після складання акта про правопорушення на ринку цінних паперів. Уповноважений представник Товариства відмовився розглянути справу одразу після складання Акту про правопорушення на ринку цінних паперів, у зв'язку з чим, 06.08.2010 року у відношенні Товариства Уповноваженою особою Комісії складено Акт про правопорушення на ринку цінних паперів від 06.08.2010 року за № 081-Р1, який було підписано представником ЗАТ "Рівненський ливарний завод", а також надано пояснення від 06.08.2010р. по суті допущеного правопорушення, яке долучено до Акту про правопорушення на ринку цінних паперів.
Одночасно з Актом про правопорушення на ринку цінних паперів було винесено Постанову про розгляд справи про правопорушення на ринку цінних паперів, якою було визначено дату розгляду справи про правопорушення - 12.08.2010 року. Цю дату було погоджено з представником Товариства. Але уповноважений представник ЗАТ "Рівненський ливарний завод" відмовився від отримання вищезазначеної постанови та Акту про правопорушення на ринку цінних паперів та виявив бажання, щоб Акт про правопорушення на ринку цінних паперів від 06.08.2010 року за № 081-РІ та Постанову про розгляд справи про правопорушення на ринку цінних паперів від 06.08.2010 року було направлено поштою, тому Постанову про розгляд справи про правопорушення на ринку цінних паперів разом з Актом про правопорушення на ринку цінних паперів було направлено до Товариства рекомендованим листом, що підтверджується реєстром вихідної кореспонденції ТУ ДКЦПФР від 06.08.2010 року.
В доповнення представник відповідача зазначає, що 11.08.2010 року до територіального управління надійшло клопотання ЗАТ "Рівненський виварний завод" про відкладення розгляду справи про правопорушення на ринку цінних паперів, але у зв'язку з тим, що перенесення дати розгляду справи Правилами не передбачено, розгляд справи відбувся 12.08.2010 року. В призначений час керівник та/або представник ЗАТ "Рівненський ливарний завод" не з'явились. Враховуючи вищевикладене, на підставі статті 8, пункту 8 частини 1 статті 11 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" та пункту 1.4 розділу XVII Правил, Уповноваженою особою Комісії винесено Постанову про накладення санкції за правопорушення на ринку цінних паперів від 12.08.2010 року за № 074 - РІ з дотриманням строків передбачених розділом VIII Правил.
Представник відповідача вважає, що Постанова Рівненського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 12.08.2010р. за № 074-РІ про накладення санкції за правопорушення на ринку цінних паперів, винесена у відношенні ЗАТ "Рівненський ливарний завод", є правомірною, тому в судовому засіданні просив суд відмовити в задоволенні позовних вимог повністю.
Заслухавши представників позивача та відповідача, перевіривши матеріали справи, дослідивши докази наявні в матеріалах справи, суд приходить до висновку, що в задоволенні позовних вимог слід відмовити повністю, виходячи з наступного.
У відповідності до ст. 5 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" здійснення державою комплексних заходів щодо упорядкування, контролю, нагляду за ринком цінних паперів та їх похідних та запобігання зловживанням і порушенням у цій сфері покладається на Державну комісію з цінних паперів та фондового ринку та її територіальні управління. При виявленні порушень законодавства про цінні папери, ст. 11 вказаного Закону, Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку надано право накладати на порушників - юридичних осіб стягнення у вигляді штрафу.
Порушення справи про правопорушення на ринку цінних паперів у відношенні Позивача, складання Акту про правопорушення та розгляд у цій справі здійснювалися територіальним управлінням ДКЦПФР у відповідності з "Правилами розгляду справ про порушення вимог законодавства на ринку пінних паперів та застосування санкцій", ратвердженими Рішенням ДКЦПФР від 11.12.2007р. за № 2272, зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 12.02.2008р. за № 120/14811. Згідно п. 5 Розділу 1 зазначених Правил, Уповноважені особи Комісії в межах своїх повноважень зобов'язані в кожному випадку виявлення правопорушення вжити всіх необхідних заходів для документального закріплення факту правопорушення, всебічно, повно та об'єктивно дослідити обставини справи, а також своєчасно застосовувати передбачені законодавством санкції.
Внаслідок виявлених правопорушень Уповноваженою особою Комісії у відношенні ЗАТ "Рівненський ливарний завод" було винесено обов'язкове для виконання Розпорядження про усунення порушень законодавства про цінні папери від 12.04.2010р. за № 022-Р1, яким було зобов'язано в термін до 15.07.2010р. усунути порушення вимог ч.1 ст. 45 Закону України "Про господарські товариства", а саме провести загальні збори акціонерів.
14.07.2010 року за вх. № 1316 на адресу Рівненського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку надійшов лист ЗАТ "Рівненський ливарний завод" від 14.07.2010 року за № 1051, з проханням продовжити термін виконання Розпорядження № 023-Р1 від 12.04.2010 року.
Відповідно до п. 6 Розділу XIV Правил Уповноваженою особою Комісії, до моменту спливу терміну виконання Розпорядження про усунення порушень за письмовим клопотанням порушника може бути прийнято рішення про продовження терміну виконання цього розпорядження, яке оформлюється новим розпорядженням про усунення порушень.
Відповідно до ст. 45 Закону України "Про господарські товариства", загальні збори акціонерів скликаються не рідше одного разу на рік, якщо інше не передбачено статутом Товариства. Позачергові збори повинні бути також скликані виконавчим органом на письмову вимогу наглядової ради акціонерного товариства або ревізійної комісії. Виконавчий орган акціонерного товариства зобов'язаний протягом 20 днів з моменту отримання письмової вимоги прийняти рішення про скликання позачергових зборів з порядком денним, запропонованим наглядовою радою акціонерного товариства або ревізійною комісією.
Листом від 14.07.2010 року за № 1051 ЗАТ "Рівненський ливарний завод" повідомило ТУ ДКЦПФР в Рівненській області про те, що відповідно до розміщеного оголошення в офіційному друкованому виданні "Бюлетень. Цінні папери України" від 05.02.2010 року за № 21 скликаються позачергові загальні збори ЗАТ "Рівненський ливарний завод" 26 та 30 березня 2010 року за місцезнаходженням акціонерного Товариства. Також Товариство повідомило, що станом на 14.07.2010 року, в порушення вимог ч.9 ст. 41 Закону України "Про господарські товариства", протокол рішень загальних зборів не був переданий виконавчому органу у триденний термін після закінчення зборів. У вищезазначеному листі також повідомлялось, що виконавчим органом Товариства було прийнято рішення про скликання і проведення позачергових зборів акціонерів в третій декаді вересня 2010 року за місцезнаходженням акціонерного Товариства.
Суд зверає увагу на те, що жодних підтверджень прийняття рішення про скликання та проведення загальних зборів акціонерів в третій декаді вересня 2010 року Товариством надано не було.
Відповідно до службової записки головного спеціаліста відділу нагляду за діяльністю емітентів та професійних учасників ринку цінних паперів 09.12.2005 року було винесено розпорядження за № 144-РІ про усунення порушень законодавства про цінні папери у відношенні ЗАТ "Рівненський ливарний завод", яким було зобов'язано в термін до 15.03.2006 року провести загальні збори акціонерів. За клопотаннями ЗАТ "Рівненський ливарний завод" термін розпорядження неодноразово продовжувався, що підтверджується виданими розпорядженнями за № 020-РІ від 16.03.2006 року (термін до 30.06.2006 року); № 050-РІ від 03.07.2006 року (термін до 20.09.2006 року); № 058-РІ від 21.09.2006 року (термін до 25.12.2006 коку); № 142-РІ від 25.12.2006 року (термін до 02.04.2007 року); № 037-РІ від 30.03.2007 року (ттермін до 01.10.2007 року); № 096-РІ від 01.10.2007 року (термін до 28.12.2007 року); № 136-РІ від 29.12.2007 року (термін до 31.03.2008 року); № 059-РІ від 01.04.2008 року (термін до 01.10.2008 року); № 161-РІ від 02.10.2008 року (термін до 01.12.2008 року); № 205-РІ від 01.12.2008 року (термін до 31.12.2008 року); № 003-РІ від 08.01.2009 року (термін до 02.03.2009 року); № 014-Р1 від 05.03.2009 року (термін до 01.04.2009 року); № 026-РІ від 31.03.2009 року (термін до 25.05.2009 року); № 035-РІ від 26.05.2009 року (термін до 10.08.2009 року); № 059-РІ від 07.08.2009 року; № 065-РІ від 15.10.2009 року (термін до 10.12.2009 року); № 082-РІ від 10.12.2009 року (термін до 05.03.2010 року); № 008-РІ від 05.03.2010 року (термін до 12.04.2010 року); № 022-Р1 від 12.04.2010 року (термін до 15.07.2010 року).
Отже, Товариством жодного разу не було надано підтверджень скликання загальних зборів акціонерів, передбачених ст. 43 Закону України "Про господарські товариства", а саме: примірники публікацій у місцевій та офіційній пресі, а також підтверджень направлення персональних повідомлень акціонерам про скликання загальних зборів ЗАТ "Рівненський ливарний завод".
Як вбачається із матеріалів справи, станом на 16.07.2010 року позивачем не було надано ніяких підтверджень щодо виконання Розпорядження про усунення порушень законодавства про цінні папери від 12.04.2010 року за № 022-РІ, тому Уповноваженою особою Комісії 16.07.2010 року було винесено Постанову про порушення справи про правопорушення на ринку цінних паперів та викликано представника ЗАТ "Рівненський ливарний завод" для підписання Акту про правопорушения на ринку цінних паперів на 03.08.2010 року, яку було направлено на адресу Товариства рекомендованим листом, що підтверджується Реєстром вихідної кореспонденції ТУ ДКЦПФР від 20.07.2010 року за №32.
02.08.2010 року до територіального управління надійшло клопотання ЗАТ "Рівненський ливарний завод" від 02.08.2010 року за №1197 про перенесення дати підписання Акту про правопорушення на ринку цінних паперів. В.о. начальника територіального управління було задоволено клопотання Товариства та перенесено дату підписання Акту про правопорушення на ринку цінних паперів на 06.08.2010р.
06.08.2010 року для підписання Акту про правопорушення на ринку цінних паперів з"явився представник ЗАТ "Рівненський ливарний завод".
Відповідно до п. 11 розділу IV Правил представнику було запропоновано за його письмовим клопотанням розглянути справу про правопорушення відразу після складання акта про правопорушення на ринку цінних перів. Уповноважений представник Товариства відмовився розглянути справу одразу після складання Акту про правопорушення на ринку цінних паперів, у зв'язку з чим, 06.08.2010 року у відношенні Товариства Уповноваженою особою Комісії складено Акт про правопорушення на ринку цінних паперів від 06.08.2010 року за № 081-Р1, який було підписано представником ЗАТ "Рівненський ливарний завод", а також надано пояснення від 06.08.2010р. по суті допущеного правопорушення, яке долучено до Акту про правопорушення на ринку цінних паперів.
Одночасно з Актом про правопорушення на ринку цінних паперів було винесено Постанову про розгляд справи про правопорушення на ринку цінних паперів, якою було визначено дату розгляду справи про правопорушення - 12.08.2010 року. Цю дату було погоджено з представником Товариства. Але уповноважений представник ЗАТ "Рівненський ливарний завод" відмовився від отримання вищезазначеної постанови та Акту про правопорушення на ринку цінних паперів та виявив бажання, щоб Акт про правопорушення на ринку цінних паперів від 06.08.2010 року за № 081-РІ та Постанову про розгляд справи про правопорушення на ринку цінних паперів від 06.08.2010 року було направлено поштою, тому Постанову про розгляд справи про правопорушення на ринку цінних паперів разом з Актом про правопорушення на ринку цінних паперів було направлено до Товариства рекомендованим листом, що підтверджується реєстром вихідної кореспонденції ТУ ДКЦПФР від 06.08.2010 року.
11.08.2010 року до територіального управління надійшло клопотання ЗАТ "Рівненський ливарний завод" про відкладення розгляду справи про правопорушення на ринку цінних паперів, але у зв'язку з тим, що перенесення дати розгляду справи Правилами не передбачено, розгляд справи відбувся 12.08.2010 року. В призначений час керівник та/або представник ЗАТ "Рівненський ливарний завод" не з'явились.
Суд звертає увагу на те, що твердження позивача щодо порушення вимог абз.3 п. 2 розділу VII Правил є неправдивим та безпідставним, оскільки у мотивувальній частині Постанови про накладення санкції наводяться посилання на докази, що підтверджують факт правопорушення і вину юридичної особи.
Також твердження позивача, що у мотивувальній частині постанови про накладення санкції за правопорушення на ринку цінних паперів від 12.08.2010 року за № 074-РІ немає посилання на пояснення уповноваженого представника від 06.08.2010 року, наданого під час підписання Акту про правопорушення на ринку цінних паперів від 06.08.2010 року за № 081-РІ не відповідає дійсності. Це підтверджується постановою про накладення санкції за правопорушення на ринку цінних паперів від 12.08.2010 року за № 074-РІ.
Враховуючи вищевикладене, на підставі статті 8, пункту 8 частини 1 статті 11 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" та пункту 1.4 розділу XVII Правил, Уповноваженою особою Комісії винесено Постанову про накладення санкції за правопорушення на ринку цінних паперів від 12.08.2010 року за № 074- РІ з дотриманням строків передбачених розділом VIII Правил, в межах та у спосіб передбачений чинним законодавством, а тому суд приходить до висновку, що в задоволенні позовних вимог слід відмовити повністю.
Судовий збір відповідно до ст. 94 КАС України позивачу не повертається. < Текст >
Керуючись статтями 160-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
В задоволенні позову відмовити повністю.
Постанова суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Апеляційна скарга подається до Львівського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Львівського апеляційного адміністративного суду.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.
Суддя < Підпис > Щербаков В. В.