Провадження № 11-кп/803/3667/24 Справа № 215/5564/24 Суддя у 1-й інстанції - ОСОБА_1 Суддя у 2-й інстанції - ОСОБА_2
про відкриття апеляційного провадження
26 листопада 2024 року м.Кривий Ріг
Суддя судової палати з розгляду кримінальних справ Дніпровського апеляційного суду ОСОБА_2 , перевіривши апеляційну скаргу засудженого ОСОБА_3 на ухвалу Тернівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області від 15 жовтня 2024 року за клопотанням засудженого ОСОБА_3 про «звільнення від відбування покарання», -
Ухвалою Тернівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області від 15 жовтня 2024 року залишено без розгляду клопотання засудженого ОСОБА_3 про «звільнення від покарання» та роз'яснивши право повторного звернення до суду в порядку, передбаченому пунктом 14 частини 1 статті 537, пунктом 4 частини 2 статті 539 Кримінального процесуального Кодексу України, а саме до Дніпровського апеляційного суду..
На вказану ухвалу суду засудженим подана апеляційна скарга, яка разом із кримінальним провадженням надійшла до Дніпровського апеляційного суду 26.11.2024 року.
Апеляційна скарга відповідає вимогам, встановленим ст.396 КПК України, перешкод для відкриття апеляційного провадження немає.
Враховуючи викладене та керуючись ст.ст. 398, 401 КПК України, -
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою засудженого ОСОБА_3 на ухвалу Тернівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області від 15 жовтня 2024 року за клопотанням засудженого ОСОБА_3 про «звільнення від відбування покарання».
Заперечення на апеляційні скарги учасниками кримінального провадження можуть бути подані до Дніпровського апеляційного суду протягом десяти днів.
Суддя