Справа № 369/10627/18
Провадження №1-кп/369/160/24
13.11.2024 року м. Київ
Києво-Святошинський районний суд Київської області в складі:
головуючої судді ОСОБА_1
за участю секретарки ОСОБА_2
прокурорки ОСОБА_3
розглянувши у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження за обвинуваченням ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки с. Козаче, Путивльського району, Сумської області, українки, громадянки України, зареєстрованої та проживаючої за адресою: АДРЕСА_1 , раніше судимої вироком Сумського районного суду Сумської області від 12.07.2017 за ч. 1 ст. 309 КК України до покарання у виді штрафу в розмірі 850 грн.,
- у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 185, ч. 2 ст. 185 КК України, -
встановив:
На розгляді Києво-Святошинського районного суду перебуває кримінальне провадження за обвинуваченням ОСОБА_4 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 185, ч. 2 ст. 185 КК України.
На підставі ухвали Києво-Святошинського районного суду Київської області обвинувачена ОСОБА_4 оголошена в розшук, надано дозвіл на її затримання та доставку в суд для розгляду клопотання прокурора про застосування до ОСОБА_4 запобіжного заходу у виді тримання під вартою.
Станом на 13.11.2024 року обвинувачена ОСОБА_4 не розшукана та її місце перебування невідомо.
У зв'язку з наведеним у кримінальному провадженні було призначено судове засідання для вирішення питань, пов'язаних з організацією подальшого розшуку обвинуваченої ОСОБА_4 .
У судовому засіданні прокурорка просила продовжити розшук обвинуваченої з урахуванням раніше наведених доводів.
За таких обставин, вислухавши доводи прокурорки, суд приходить до переконання про доцільність продовження розшуку обвинуваченої ОСОБА_4 та надання дозволу на її затримання, оскільки в інший спосіб неможливо забезпечити розгляд кримінального провадження.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 183, 191, 193, ст. 331 КПК України, суд -
ухвалив:
Продовжити розшук обвинуваченої ОСОБА_4 .
Надати дозвіл на затримання обвинуваченої ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки с. Козаче, Путивльського району, Сумської області, українки, громадянки України, зареєстрованої та проживаючої за адресою: АДРЕСА_1 , з метою приводу до суду для розгляду клопотання про застосування до неї запобіжного заходу у виді тримання під вартою.
Затриманій ОСОБА_4 негайно після затримання вручити копію ухвали суду та клопотання прокурора про обрання запобіжного заходу і не пізніше 36 (тридцяти шести) годин з моменту затримання доставити до Києво-Святошинського районного суду Київської області для розгляду клопотання про застосування до нього запобіжного заходу у виді тримання під вартою.
Організацію виконання ухвали доручити Бучанському РУП ГУ НП України в Київській області та Києво-Святошинській окружній прокуратурі Київської області.
Зупинити судове провадження щодо обвинуваченої ОСОБА_4 до її розшуку.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1