Справа № 127/34253/24
Провадження №3/127/8234/24
"31" жовтня 2024 р. м. Вінниця
Суддя Вінницького міського суду Вінницької області Романюк Л.Ф., розглянувши адміністративні матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який працює водієм «Він. Логік», проживає за адресою: АДРЕСА_1 , за ст. 121-4, ст. 124 КУпАП,-
10.10.2024 року о 15:07 год., в м. Вінниці по вул. Зодчих, 2, водій ОСОБА_1 керуючи транспортним засобом Mercedes814 д.н.з. НОМЕР_1 рухаючись заднім ходом в гаражне приміщення не впевнився в безпечності не звернувся за допомогою до інших осіб та здійснив наїзд на перешкоду а саме ролету воріт яка була повністю відчинена. Внаслідок цього ролета воріт отримала механічні пошкодження з матеріальними збитками. Порушив п. 10.9. ПДР України.
ОСОБА_1 керував автомобілем Mercedes814 д.н.з. НОМЕР_1 , який підлягає проходженню обов'язкового технічного контролю та своєчасно його не пройшов. Правопорушення вчинено повторно порушив п.31.3.6. ПДР України ПДР України, за що передбачена відповідальність ст. 124, 121-4 КУпАП.
ОСОБА_1 в судовому засіданні вину визнав, просив суд суворо його не карати.
Вина ОСОБА_1 підтверджується протоколами про адміністративні правопорушення серії ЕПР 1 №147538 від 10.10.2024 року та серії ЕПР 1 №147522, схемою ДТП, поясненнями ОСОБА_1 наявними в матеріалах справи, рапортом працівників поліції.
Відповідно до ст. 36 КУпАП, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом, стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.
Відповідно до ст. 33 КУпАП при призначенні покарання суд враховує, що ОСОБА_1 вчинив правопорушення, передбачені ст. 124, 121-4 КУпАП, є особою, яка підлягає адміністративній відповідальності, має 3-тю групу інвалідності. Таким чином, з вищевикладеного, аналізуючи матеріали справи, суд дійшов висновку, що останній винний у вчиненні адміністративних правопорушеннь та на нього слід накласти адміністративне стягнення у виді адміністративного арешту.
На підставі викладеного та керуючись ст. 33, 121 - 4, 124, 221, 284 КУпАП, -
Визнати винним ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у вчинені адміністративних правопорушень, передбачених ст. 121-4, 124 КУпАП, та накласти на нього адміністративне стягнення у виді адміністративного арешту строком 5 діб.
Строк адміністративного арешту ОСОБА_1 рахувати з моменту його затримання.
Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 судовий збір в сумі 605,60 грн. в дохід держави.
Постанова може бути оскаржена до Вінницького апеляційного суду протягом 10 днів з дня її винесення.
Суддя: