іменем України
"29" жовтня 2024 р. Справа153/1721/24
Провадження3/153/968/24-п
Код суду: 231
Суддя Ямпільського районного суду Вінницької області Гаврилюк Т.В., за участю прокурора Радько С.Б., розглянувши адміністративні справи, які надійшли від управління стратегічних розслідувань у Вінницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 уродженця села Дзигівка Ямпільського району Вінницької області, зареєстрованого та проживаючого по АДРЕСА_1 , із повною середньою освітою, працюючого директором комунального підприємства «Дзигівка» Ямпільської міської ради, одруженого, інвалідності немає, раніше не судимого та протягом року до адміністративної відповідальності не притягувався, громадянин України, за скоєння адміністративних правопорушень, передбачених ст.ст. ч.1 ст.172-6, ч.1 ст.172-6, ч.1 ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення ОСОБА_1 перебуваючи на посаді директора комунального підприємства «Дзигівка» Ямпільської міської ради, будучи згідно пп.«а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції», суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, в порушення вимог ч.1 ст.45 та п.27 Розділу ХІІІ Прикінцевих положень Закону України «Про запобігання корупції», несвоєчасно без поважних причин лише 09.09.2024 подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2021 рік, чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172-6 кодексу України про адміністративні правопорушення. Справа призначена до розгляду на 29 жовтня 2024 року на 15 годину 00 хвилин.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення ОСОБА_1 перебуваючи на посаді директора комунального підприємства «Дзигівка» Ямпільської міської ради, будучи згідно пп.«а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції», суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, в порушення вимог ч.1 ст.45 Закону України «Про запобігання корупції», несвоєчасно без поважних причин лише 27.05.2024 подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2023 рік, чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172-6 кодексу України про адміністративні правопорушення. Справа призначена до розгляду на 29 жовтня 2024 року на 15 годину 00 хвилин.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення ОСОБА_1 перебуваючи на посаді директора комунального підприємства «Дзигівка» Ямпільської міської ради, будучи згідно пп.«а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції», суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, в порушення вимог ч.1 ст.45 та п.27 Розділу ХІІІ Прикінцевих положень Закону України «Про запобігання корупції», несвоєчасно без поважних причин лише 09.09.2024 подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2022 рік, чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172-6 кодексу України про адміністративні правопорушення. Справа призначена до розгляду на 29 жовтня 2024 року на 15 годину 00 хвилин.
Відповідно до ч.2 ст.36 КУпАП якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.
Виходячи з вказаної правової норми, вважаю, що вищезазначені справи повинні бути об'єднані в одне провадження, та за результатами їх розгляду прийнято одне рішення, оскільки протоколи про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 надійшли на адресу суду одночасно та постанова по жодній із справ ще не приймалась.
Пунктом 6 Інструкції з діловодства в місцевих та апеляційних судах України затвердженої наказом Державної судової адміністрації України від 20.08.2019 №814 визначено, що у разі об'єднання судових справ (матеріалів кримінального провадження) в одну їй присвоюється єдиний унікальний номер тієї з об'єднаних справ (матеріалів), яка надійшла до суду першою. Відповідно до постанови (ухвали) суду вноситься інформація в АСДС під номером об'єднаної справи (матеріалів кримінального провадження) та відмітки про об'єднання справ (матеріалів кримінального провадження) із зазначенням номера нової судової справи (матеріалів кримінального провадження).
Із урахуванням вищенаведеного та зважаючи на те, що три протоколи у справах про адміністративні правопорушення складені відносно однієї особи за вчинення кількох адміністративних правопорушень та одночасно розглядаються в одному суді, то справу про адміністративне правопорушення №153/1721/24 н/п 3/153/968/24-п, №153/1722/24 н/п 3/153/969/24-п та №153/1723/24 н/п 3/153/970/24-п, слід об'єднати в одне провадження, а об'єднаній справі присвоїти №153/1721/24 н/п 3/153/968/24-п.
Керуючись ст.36 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя
Справи про адміністративні правопорушення відносно ОСОБА_1 за ознаками адміністративних правопорушень, передбаченихч.1 ст.172-6 КУпАП за №153/1721/24 н/п 3/153/968/24-п, за №153/1722/24 н/п 3/153/969/24-п, за №153/1723/24 н/п 3/153/970/24-п об'єднати в одне провадження, а об'єднаній справі присвоїти №153/1721/24 н/п 3/153/968/24-п.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя Ямпільського районного суду
Вінницької області Т. В. Гаврилюк