22 жовтня 2024 р.Справа № 634/584/24
Другий апеляційний адміністративний суд у складі:
судді-доповідача Катунова В.В., суддів: Чалого І.С. , Подобайло З.Г. ,
розглянувши питання відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Департаменту патрульної поліції на рішення Сахновщинського районного суду Харківської області від 17.09.2024 по справі № 634/584/24
за позовом ОСОБА_1
до Департаменту патрульної поліції
про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення,
Рішенням Сахновщинського районного суду Харківської області від 17.09.2024 задоволено позов ОСОБА_1 до Департаменту патрульної поліції про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення.
На зазначене рішення Департаментом патрульної поліції подано апеляційну скаргу, яка також містить клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження.
Колегія суддів не приймає вищезазначене клопотання, оскільки апеляційна скарга подана в строки передбачені Кодексом адміністративного судочинства України.
Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 296 Кодексу адміністративного судочинства України (далі по тексту - КАС України), подана з дотриманням порядку, визначеного ст. 297 КАС України, і строків апеляційного оскарження, передбачених ст. 295 КАС України.
Підстав для відмови у відкритті апеляційного провадження, залишення апеляційної скарги без руху або її повернення не встановлено.
З огляду на викладене, колегія суддів вважає, що наявні підстави для відкриття апеляційного провадження та підготовки справи до апеляційного розгляду в порядку, встановленому ст. 306 КАС України.
Керуючись ст.ст. 293, 295-297, 300 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Департаменту патрульної поліції на рішення Сахновщинського районного суду Харківської області від 17.09.2024 по справі № 634/584/24 за позовом ОСОБА_1 до Департаменту патрульної поліції про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення.
Встановити учасникам справи строк для подання відзиву на апеляційну скаргу разом з доказами надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи до судового засідання.
Надіслати учасникам справи копії апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів разом з ухвалою про відкриття апеляційного провадження у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач В.В. Катунов
Судді І.С. Чалий З.Г. Подобайло