КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ПОЛТАВИ
Справа №2-3676/07
Провадження № 4-с/552/25/24
18.10.2024 року суддя Київського районного суду м. Полтави Кузіна Ж.В. розглянувши скаргу ОСОБА_1 про визнання дій державного виконавця неправомірними,-
ОСОБА_1 звернувся в Київський районний суд м. Полтави зі скаргою на дії державного виконавця неправомірними, а саме просив відповідно до ст. 74 п.1, переглянути та відмінити постанову державного виконавця Ткаченко Т.С. по ВП № 38948052.
Ухвалою Київського районного суду м. Полтави від 15 жовтня 2024 року скарга залишена без руху, надано строк доля усунення недоліків.
17 жовтня 2024 року від ОСОБА_1 надійшла скарга на виконання вимог ухвали від 15.10.2024 року, проте суд акцентує, що заявником не викладений зміст скарги на що зверталась його увага в ухвалі Київського районного суду м. Полтави від 15.10.2024 року.
А саме які саме дії чи бездіяльність державного виконавця ним оскаржуються, оскільки до повноважень суду не відноситься перегляд постанов посадових осіб ВДВС .
До того ж , в даній редакції скарги, заявник у мотивувальній частині зазначає , що оскаржує розмір заборгованості по аліментам, хоча такої вимоги скарга не містить.
За таких обставин, заявнику слід більш чітко, з врахуванням вимог діючого законодавства викласти вимоги, з якими він звертається, а саме в чому полягає бездіяльність чи дії державного виконавця, з якими заявник не погоджується; які дії просить суд вжити для відновлення його порушених прав.
Відповідно до ст. 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали.
Керуючись ст.ст. 175, 177 ЦПК України, -
Скаргу ОСОБА_1 про визнання дій державного виконавця неправомірними - залишити без руху, надавши скаржнику семиденний строк з дня отримання копії ухвали, для усунення зазначених недоліків.
Ухвала оскарженню не підлягає, набирає законної сили негайно після її підписання суддею, заперечення на ухвалу включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя Ж.В. Кузіна