Рішення від 30.09.2024 по справі 585/3941/24

Справа № 585/3941/24

Номер провадження 2-о/585/208/24

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(вступна та резолютивна частина)

30 вересня 2024 року м.Ромни

Роменський міськрайонний суд Сумської області у складі :

головуючого - судді Євлах О.О.,

за участі:

секретаря : Рибіної Н.В.

заявника ОСОБА_1

представника заявника- адвоката Маківського В.О.

заінтересованої особи- ОСОБА_2

представника заінтересованої особи - Загамули В.І.

Розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Ромни цивільну справу

за заявою ОСОБА_1

заінтересовані особи : ОСОБА_2

Служба у справах дітей Роменської міської ради Сумської області

вимоги заявника: про встановлення факту перебування на утриманні,-

ВСТАНОВИВ:

Зважаючи на складність у викладенні рішення у повному обсязі, пов'язану з потребою в обґрунтуванні доводів сторін, на що може бути витрачений значний час, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.

Керуючись ст.268 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

1. В задоволенні заяви ОСОБА_1 заінтересовані особи ОСОБА_2 , Служба у справах дітей Роменської міської ради Сумської області про встановлення факту перебування на утриманні,- відмовити.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

До дня початку функціонування єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи через Роменський міськрайонний суд Сумської області.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня складення повного тексту рішення суду.

Учасник справи, якому повне рішення не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин.

Повний текст рішення буде складено 10 жовтня 2024 року.

Заявник: ОСОБА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , місце проживання: АДРЕСА_1 .

Заінтересовані особи: ОСОБА_2 , РНОКПП НОМЕР_2 , місце проживання: АДРЕСА_2 .

Служба у справах дітей Роменської міської ради Сумської області, код ЄДРПОУ 44114386, місцезнаходження: Сумська область, Роменський район, м.Ромни, бульвар Шевченка,11, 42000.

СУДДЯ РОМЕНСЬКОГО

МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ Оксана ЄВЛАХ

Попередній документ
121979111
Наступний документ
121979113
Інформація про рішення:
№ рішення: 121979112
№ справи: 585/3941/24
Дата рішення: 30.09.2024
Дата публікації: 02.10.2024
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Роменський міськрайонний суд Сумської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи окремого провадження; Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них:; інших фактів, з них:.
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (26.08.2025)
Дата надходження: 28.10.2024
Предмет позову: Іванченко В.В., заінтересовані особи: Клюкова Ю.А., Служба у справах дітей Роменської міської ради про встановлення факту перебування на утриманні
Розклад засідань:
30.09.2024 15:00 Роменський міськрайонний суд Сумської області
26.08.2025 10:00 Сумський апеляційний суд