24 вересня 2024 року м. ПолтаваСправа № 440/6555/24
Суддя Полтавського окружного адміністративного суду Сич С.С., перевіривши матеріали заяви ОСОБА_1 про роз'яснення рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 04 липня 2024 року у справі №440/6555/24 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії,
Рішенням Полтавського окружного адміністративного суду від 04.07.2024 у справі №440/6555/24, яке набрало законної сили 06.08.2024, адміністративний позов ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії задоволено. Визнано протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області щодо обмеження пенсії ОСОБА_1 максимальним розміром з 01 вересня 2023 року. Зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області здійснити перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_1 з 01 вересня 2023 року без обмеження максимальним розміром та із врахуванням раніше виплачених сум.
24 вересня 2024 року до Полтавського окружного адміністративного суду надійшла заява ОСОБА_1 про роз'яснення судового рішення, у якій заявник просить роз'яснити рішення суду в частині, чи вірно виконано відповідачем рішення суду для перерахунку та виплати ОСОБА_1 пенсії з 01 вересня 2023 року без обмеження максимальним розміром.
Згідно приписами статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України суд розглядає заяву про роз'яснення судового рішення у порядку, в якому було ухвалено відповідне судове рішення, протягом десяти днів з дня її надходження. У разі необхідності суд може розглянути питання роз'яснення судового рішення в судовому засіданні з повідомленням учасників справи та державного виконавця. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час та місце судового засідання, не перешкоджає розгляду заяви.
Зважаючи на викладене вище, враховуючи, що відповідне судове рішення ухвалено в порядку письмового провадження, суд вважає за необхідне заяву ОСОБА_1 про роз'яснення рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 04 липня 2024 року у справі №440/6555/24 до розгляду в порядку письмового провадження.
На підставі наведеного, керуючись статтями 248, 254, 256 Кодексу адміністративного судочинства України,
Призначити заяву ОСОБА_1 про роз'яснення рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 04 липня 2024 року у справі №440/6555/24 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії до розгляду в порядку письмового провадження.
Копію ухвали надіслати учасникам справи.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя С.С. Сич