Ухвала від 16.09.2024 по справі 723/1071/15-ц

Сторожинецький районний суд Чернівецької області

Справа № 723/1071/15-ц

Провадження № 2-во/723/29/24

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16 вересня 2024 року м.Сторожинець

Сторожинецький районний суд

Чернівецької області в складі:

головуючого судді Бужора В.Т.,

при секретарі Чікал І.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Сторожинець заяву позивача ОСОБА_1 про виправлення описки в рішенні суду, -

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Сторожинецького районного суду Чернівецької області по справі №723/1071/15-ц від 25.05.2015 року, за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу та стягнення аліментів, позовні вимоги задоволено.

Позивач ОСОБА_1 звернулась до суду з заявою про виправлення описки допущеної в мотивувальній частині рішення, а саме в абзаці 8 видалити текст, який не стосується справи, а саме: "В судовому засіданні встановлено, що 28.10.2006 року у виконавчому комітеті Банилово-Підгірнівської сілської ради Сторожинецького району Чернівецької області, актовий запис №29 було укладено шлюб між позивачем та відповідачем. Від подружнього життя у них народилося двоє дітей ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_2 , які знаходяться на утриманні та проживанні позивчаки".

Згідно ст.269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.

В судове засідання сторони не викликалися.

Виходячи з матеріалів дослідженої справи, суд знаходить можливим і необхідним виправити допущену описку.

Керуючись ст.269 ЦПК України суд,-

УХВАЛИВ:

Заяву позивача ОСОБА_1 про виправлення описки в рішенні суду задоволити.

Внести виправлення у мотивувальній частині рішення Сторожинецького районного суду Чернівецької області від 25.05.2015 року у справі №723/1071/15-ц за позовом за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу та стягнення аліментів, а саме вважати абзац 8 "В судовому засіданні встановлено, що 28.10.2006 року у виконавчому комітеті Банилово-Підгірнівської сілської ради Сторожинецького району Чернівецької області, актовий запис №29 було укладено шлюб між позивачем та відповідачем. Від подружнього життя у них народилося двоє дітей ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_2 , які знаходяться на утриманні та проживанні позивчаки" помилково зазначеним.

Ухвала може бути оскаржена до Чернівецького апеляційного суду протягом 15 днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена в день її проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому ухвали суду.

Суддя Сторожинецького районного суду Василь БУЖОРА

Попередній документ
121691030
Наступний документ
121691032
Інформація про рішення:
№ рішення: 121691031
№ справи: 723/1071/15-ц
Дата рішення: 16.09.2024
Дата публікації: 19.09.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Сторожинецький районний суд Чернівецької області
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Заява про виправлення помилки у судовому рішенні
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (14.11.2024)
Дата надходження: 13.11.2024