Постанова від 19.08.2024 по справі 711/6504/24

Справа № 711/6504/24

Номер провадження 3/711/2192/24

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19 серпня 2024 року м. Черкаси

Суддя Придніпровського районного суду м.Черкаси Михальченко Ю.В., розглянувши адміністративні матеріали, які надійшли з Департаменту патрульної поліції Управління патрульної поліції в Черкаській області про притягнення:

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , тимчасово безробітного,

до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.130 КУпАП,-

ВСТАНОВИВ :

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення серії ААД № 703816 від 15.08.2024 року встановлено, що 15.08.2024 о 00 год. 10 хв. в м. Черкаси по вул. Пастерівська, 104 водій ОСОБА_1 керував транспортним засобом «Renault Megane» д.н.з. НОМЕР_1 з явними ознаками наркотичного сп'яніння, а саме звуженні зіниці очей, що не реагують на світло, порушення мови, порушення координації рухів, поведінка, що не відповідає дійсності. Від проходження медичного огляду на стан наркотичного сп'яніння у встановленому законодавством порядку відмовився у присутності безперервної відео фіксації бодікамерами 472305, 470660. Від керування транспортного засобу відсторонений шляхом залишення ТЗ на місці події. Таким чином порушив п. 2.5 ПДР, за що відповідальність передбачена ч.2 ст. 130 КУпАП.

При підготовці справи про адміністративне правопорушення до розгляду встановлено, що до компетенції Придніпровського районного суду м. Черкаси не належить розгляд даної справи.

Згідно вимог ч.2 ст.7 КУпАП, провадження в справах про адміністративні правопорушення здійснюється на основі суворого додержання законності.

Положення ст. 278 КУпАП передбачають, що орган (посадова особа) при підготовці до розгляду справи про адміністративне правопорушення вирішує такі питання: 1) чи належить до його компетенції розгляд даної справи; 2) чи правильно складено протокол та інші матеріали справи про адміністративне правопорушення; 3) чи сповіщено осіб, які беруть участь у розгляді справи, про час і місце її розгляду; 4) чи витребувано необхідні додаткові матеріали; 5) чи підлягають задоволенню клопотання особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілого, їх законних представників і адвоката.

У відповідності з положеннями ч.1 ст.276 КУпАП справа про адміністративне правопорушення розглядається за місцем його вчинення, за винятком правил, встановлених частинами 2-5 цієї статті, що не стосується даної справи.

Місцем вчинення дій, в яких вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, є: вул. Пастерівська, 104 в м. Черкаси, що згідно адміністративно-територіального поділу міста відноситься до території Соснівського районного суду м. Черкаси.

Згідно зі ст. 245 КУпАП суддя при розгляді справи про адміністративне правопорушення має своєчасно, всебічно, повно й об'єктивно з'ясувати обставини справи і вирішити її в точній відповідності із законом, а тому матеріали адміністративної справи про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.130 КУпАП слід направити за підсудністю до Соснівського районного суду м. Черкаси.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 245, 278 КУпАП,-

ПОСТАНОВИВ :

Матеріали адміністративної справи про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.130 КУпАП направити для розгляду до Соснівського районного суду м. Черкаси.

Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя: Ю. В. Михальченко

Попередній документ
121079717
Наступний документ
121079719
Інформація про рішення:
№ рішення: 121079718
№ справи: 711/6504/24
Дата рішення: 19.08.2024
Дата публікації: 21.08.2024
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Придніпровський районний суд м. Черкас
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення на транспорті, в галузі шляхового господарства і зв’язку; Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (09.12.2024)
Результат розгляду: залишено без змін
Дата надходження: 22.08.2024
Розклад засідань:
09.09.2024 09:35 Соснівський районний суд м.Черкас
23.09.2024 09:35 Соснівський районний суд м.Черкас
09.12.2024 15:00 Черкаський апеляційний суд