Постанова від 30.07.2024 по справі 523/9261/24

Справа № 523/9261/24

Номер провадження 3/523/3816/24

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"30" липня 2024 р. м. Одеса

Суддя Суворовського районного суду м. Одеси Мурманова І.М., розглянувши матеріали, які надійшли з Головного управління національної поліції в Одеській області Одеське районне управління поліції №1 про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянки України, працюючої в продуктовому магазині, проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,

за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 184 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення серії ВАД № 106953 від 07.05.2024 р., складеного за обставинами того, що ОСОБА_1 , не належним чином виконує батьківські обов'язки по вихованню своєї неповнолітньої доньки ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , яка 29.04.2024 року біля 23:42 год., знаходячись за адресою: вул. Героїв оборони Одеси 60-А в м. Одеси, розпивала слабоалкогольні напої, а саме: «Рево», але не досяг віку для притягнення до адміністративної відповідальності, тому відповідальність несе мати, правопорушення передбачене ч. 3 ст. 184 КУпАП.

Відповідальність від ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей, передбачена ст. 184 КУпАП.

Суд вживав заходи щодо повідомлення ОСОБА_1 про дату, час та місце розгляду справи, про що в матеріалах справи містяться відповідні докази, проте до суду вона не з'явилася, про причини неявки суд не повідомила, з будь-якими клопотаннями до суду не зверталася.

Частиною 2 ст. 251 КУпАП, встановлено, що обов'язок щодо збирання доказів покладається на осіб, уповноважених на складання протоколів про адміністративні правопорушення, визначених статтею 255 цього Кодексу.

Відповідно до ч.2 ст.38 КУпАП якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення, крім справ про адміністративні правопорушення, зазначені у частинах третій і четвертій цієї статті.

Згідно ч. 7 ст. 247 КУпАП, провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю за обставин закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст.38 КУпАП.

На підставі викладеного, суддя дійшов висновку, що на день розгляду справи про адміністративне правопорушення, строк притягнення ОСОБА_1 , до адміністративної відповідальності закінчився, та за таких обставин, провадження в справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 , за вчинення правопорушення, передбаченого ч.3 ст.184 КУпАП, підлягає закриттю.

Керуючись ст.ст.38, 184, 283, 284 КУпАП, суддя

ПОСТАНОВИВ:

Провадження по справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 184 КУпАП - закрити у зв'язку з закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків накладення адміністративного стягнення.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга подається до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.

Суддя

Попередній документ
120914095
Наступний документ
120914097
Інформація про рішення:
№ рішення: 120914096
№ справи: 523/9261/24
Дата рішення: 30.07.2024
Дата публікації: 12.08.2024
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Пересипський районний суд міста Одеси
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку; Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (30.07.2024)
Дата надходження: 31.05.2024
Розклад засідань:
06.06.2024 10:00 Суворовський районний суд м.Одеси
30.07.2024 10:00 Суворовський районний суд м.Одеси
Учасники справи:
головуючий суддя:
МУРМАНОВА ІННА МИКОЛАЇВНА
суддя-доповідач:
МУРМАНОВА ІННА МИКОЛАЇВНА
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Кондрат Ольга Миколаївна