Справа № 204/2058/24
Провадження № 3/204/2438/24
КРАСНОГВАРДІЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА
23 липня 2024 року суддя Красногвардійського районного суду м.Дніпропетровська Токар Н.В., розглянувши протокол про адміністративне правопорушення стосовно:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, не працюючого, який проживає за адресою: АДРЕСА_1 , зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_2 ,
про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.51 КУпАП, -
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення серії ВАД №381921 від 14.02.2024 року, 14 лютого 2024 року близько 19 год. 30 хв. громадянин ОСОБА_2 за адресою: м.Дніпро, вул.Володимира Антоновича, буд.87Б, здійснив дрібну крадіжку з магазину «АТБ» на суму 104,60 грн., чим вчинив правопорушення, передбачене ч.1 ст.51 КУпАП.
В судове засідання ОСОБА_2 не з'явився, причини неявки суду не повідомив.
Вивчивши матеріали справи про адміністративне правопорушення, вважаю, що справа про адміністративне правопорушення підлягає закриттю відповідно до п.7 ст.247 КУпАП України у зв'язку зі збігом строку притягнення ОСОБА_2 до адміністративної відповідальності і неможливістю у зв'язку з цим накладення на нього адміністративного стягнення.
Згідно до ч.2 ст.38 КУпАП, якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення, крім справ про адміністративні правопорушення, зазначені у частині третій цієї статті.
Так, як вбачається з матеріалів справи про адміністративне правопорушення, останнє було вчинено 14 лютого 2024 року та складено протокол про адміністративне правопорушення.
Справа про адміністративне правопорушення направлялася до Департаменту патрульної поліції Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області для належного оформлення, однак встановлені судом недоліки усунені не були.
Згідно дати вхідної кореспонденції, справа про адміністративне правопорушення надійшла на розгляд до суду 09.07.2024 року, у зв'язку з чим, станом на момент розгляду справи, передбачений ч.2 ст.38 КУпАП України трьохмісячний строк притягнення до адміністративної відповідальності минув.
З огляду на вищезазначене, провадження в даній справі про адміністративне правопорушення підлягає закриттю у відповідності до п.7 ст.247 КУпАП України, у зв'язку зі збігом строку притягнення ОСОБА_2 до адміністративної відповідальності.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 247, 283, 284, 294 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
Справу про адміністративне правопорушення стосовно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , за ч.1 ст.51 КУпАП закрити у зв'язку зі збігом строку притягнення до адміністративної відповідальності.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпровського апеляційного суду через Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська шляхом подачі скарги протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя Н.В.Токар