Постанова від 10.06.2024 по справі 369/4471/24

Справа № 369/4471/24

Провадження № 3/369/5441/24

ПОСТАНОВА

Іменем України

10.06.2024 року м. Київ

Суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області Козак Ірина Адамівна, розглянувши справу про адміністративне правопорушення, що надійшла з БПП в с. Чайки УПП в Київській області ДПП, про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, який проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,

за ч. 3 ст. 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП),

встановила:

04 березня 2024 року о 08:05 год., водій ОСОБА_1 керував транспортним засобом «Volkswagen LT 35 D», днз НОМЕР_1 , по автодорозі М - 07 сполучення «Київ - Ковель» на 34 км + 600 м в напрямку м. Київ, будучи тимчасово обмеженим у праві керування транспортним засобом постановою ВП № 43205229 від 05 серпня 2020 року Ірпінським міським відділом державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ).

Своїми діями водій ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 126 КУпАП, а саме, керування транспортним засобом особою, стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами.

У судове засідання, призначене на 03 червня 2024 року водій ОСОБА_1 не з'явився, про дату, місце та час розгляду справи був повідомлений у встановленому законом порядку. Через канцелярію суду від останнього надійшло клопотання про відкладення судового засідання, у зв'язку з перебуванням останнього у відрядженні, яке судом було задоволено у повному обсязі та відкладено розгляд справи до 10 червня 2024 року.

У судове засідання, призначене на 10 червня 2024 року водій ОСОБА_1 не з'явився, про дату, місце та час розгляду справи був повідомлений у встановленому законом порядку. Будь-яких клопотань про його участь в судовому засіданні не надходило, в зв'язку з чим суд вважає за можливе розглянути справу за відсутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, оскільки його явка в судове засідання не є обов'язковою.

Поряд з цим, судом встановлено, що на момент розгляду справи про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 3 ст. 126 КУпАП, закінчилися строки накладення адміністративного стягнення, встановлені ст. 38 КУпАП.

За таких обставин, дослідивши матеріали справи, серед яких протокол про адміністративне правопорушення серії ААД № 443157 від 04 березня 2024 року, постанова ВП № 43205229 від 05 серпня 2020 року Ірпінським міським відділом державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), інформація, що міститься на DVD диску, а саме відеозаписом з нагрудної камери працівників поліції, суд дійшов висновку, що вина водія ОСОБА_1 доведена поза розумним сумнівом, в його діях наявний склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 126 КУпАП, виходячи з наступного.

Диспозицією ч. 3 ст. 126 КУпАП передбачено, керування транспортним засобом особою, стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами.

Проте, оскільки на день розгляду справи закінчились встановлені ст. 38 КУпАП строки накладення адміністративного стягнення, провадження у справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності підлягає закриттю.

Відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 247 КУпАП України провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю у випадку закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст. 38 цього Кодексу.

Враховуючи викладене та керуючись, ст. 38, 126 ч. 3, 247 ч. 1 п. 7, 283, 284 ч. 1 п. 3 КУпАП,

постановила:

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , визнати винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 126 КУпАП (протокол про адміністративне правопорушення серії ААД № 443157 від 04 березня 2024 року) та закрити провадження у справі щодо нього на підставі п. 7 ч. 1 ст. 247 КУпАП, у зв'язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.

Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного суду через Києво-Святошинський районний суд Київської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя І. А. Козак

Попередній документ
120571100
Наступний документ
120571102
Інформація про рішення:
№ рішення: 120571101
№ справи: 369/4471/24
Дата рішення: 10.06.2024
Дата публікації: 26.07.2024
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Києво-Святошинський районний суд Київської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення на транспорті, в галузі шляхового господарства і зв’язку; Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки, або стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (10.06.2024)
Дата надходження: 29.05.2024
Предмет позову: ч. 3 ст. 126 КУпАП
Розклад засідань:
03.06.2024 11:00 Києво-Святошинський районний суд Київської області
10.06.2024 11:00 Києво-Святошинський районний суд Київської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
КОЗАК ІРИНА АДАМІВНА
суддя-доповідач:
КОЗАК ІРИНА АДАМІВНА
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Мельник Володимир Михайлович