Справа № 201/7882/24
Провадження № 1-кс/201/2716/2024
03 липня 2024 року м. Дніпро
Слідчий суддя Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська ОСОБА_1 з секретарем судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши у залі суду в м. Дніпро клопотання прокурора Біловодського відділу Старобільської окружної прокуратури Луганської області ОСОБА_3 про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів,
До суду надійшло клопотання прокурора внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42023132580000128 від 13.10.2023р. за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 111-1 КК України.
В клопотанні прокурора зазначено, що слідчим відділом 3 управління (з дислокацією у м. Сєвєродонецьк Луганської області) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях проводиться досудове розслідування у кримінальному проваджені, внесеному до ЄРДР за № 42023132580000128 від 13.10.2023 за фактом добровільного обрання громадянки України ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , депутатом до незаконного органу влади, створеного на тимчасово окупованій території Марківської селищної територіальної громади Старобільського району Луганської області окупаційної адміністрації держави-агресора - так званої «ради муніципального округу муніципального утворення ІНФОРМАЦІЯ_2 », за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 111-1 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що 24.02.2022 російською федерацію здійснено повномасштабне військове вторгнення на територію України, у зв'язку із чим розпочато ведення агресивної війни проти України та захоплення її території.
Наказом ІНФОРМАЦІЯ_3 від 22.12.2022 № 309 «Про затвердження Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією» затверджено Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, до яких також віднесено ІНФОРМАЦІЯ_4 .
Відповідно до вказаного переліку ІНФОРМАЦІЯ_5 з 24.02.2022 є тимчасово окупованою російською федерацією територією України.
27.04.2023, ОСОБА_4 , будучи громадянкою України, перебуваючи на тимчасово окупованій території Марківської селищної територіальної громади Старобільського району Луганської області, усвідомлюючи здійснення відкритої російської агресії, яка розпочалась приблизно о 04 годині ранку 24.02.2022 повномасштабним російським військовим вторгненням на територію України, діючи умисно, з метою переслідування своїх особистих інтересів, маючи умисел на обрання до незаконного органу влади, створеного на тимчасово окупованій території Марківської селищної територіальної громади Старобільського району Луганської області, добровільно погодилася на участь в «виборах депутатів «ради муніципального округу муніципального утворення ІНФОРМАЦІЯ_2 » у якості кандидата в депутати від партії «єдіная росія».
В подальшому, приблизно в серпні 2023 року, більш точний час з об'єктивних причин встановити не виявилось можливим, ОСОБА_4 , була затверджена рішенням так званої « ІНФОРМАЦІЯ_6 » № 11/49 від 11.08.2023 як «кандидат у депутати ради муніципального округу муніципального утворення Марківський муніципальний округ першого скликання, висунутого Марківським місцевим відділенням всеросійської політичної партії «єдина росія» за єдиним виборчим округом».
У період з 01 по 10 вересня 2023 року, у відповідності до законодавства рф та так званої «лнр», на тимчасово окупованій території Луганської області проведено незаконні «вибори депутатів так званої «народної ради луганської народної республіки» першого скликання та вибори депутатів представницьких органів муніципальних утворень «луганської народної республіки» першого скликання.
На початку вересня 2023 року, більш точний час з об'єктивних причин встановити не виявилось можливим, громадянка України ОСОБА_4 , усвідомлюючи протиправний характер вчинюваних дій, а також негативні наслідки, що можуть настати, зі своїх особистих мотивів, реалізуючи свій злочинний умисел, добровільно прийняла участь у якості кандидата у виборах так званих «депутатів ради муніципального округу муніципального утворення ІНФОРМАЦІЯ_2 », які у вересні 2023 року були незаконно проведені окупаційною адміністрацією на тимчасово окупованої території Марківської об'єднаної територіальної громади Луганської області,
Відповідно до рішення так званої « ІНФОРМАЦІЯ_6 » від 11.09.2023 № 18/72 «Про результати виборів депутатів ради муніципального округу муніципального утворення ІНФОРМАЦІЯ_7 », ОСОБА_4 , обрана депутатом «ради муніципального округу муніципального утворення Марківський муніципальний округ першого скликання».
19 вересня 2023 року, за участі ОСОБА_4 , відбулося перше пленарне засідання першого скликання так званої «ради муніципального округу муніципального утворення ІНФОРМАЦІЯ_2 », внаслідок чого розпочав свою діяльність незаконний орган влади, створений на тимчасово окупованій території Марківської територіальної громади Старобільського району Луганської області, а саме так звана «рада муніципального округу муніципального утворення ІНФОРМАЦІЯ_2 ».
Таким чином, громадянка України ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , підозрюється у добровільному обранні громадянина України до незаконного органу влади, створеному на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 111-1 КК України.
Відомості про особу підозрюваної: ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженка с. Тернівка Марківського району Луганської області, українка, громадянка України, зареєстровану за адресою: АДРЕСА_1 , раніше не судима, особа якої посвідчується паспортом громадянина України НОМЕР_1 , виданим 02.05.2018 ІНФОРМАЦІЯ_8 , не є депутатом, РНОКПП: НОМЕР_2 .
У зв'язку зі збройною агресією російської федерації, воєнним станом в Україні, захопленням Старобільського району Луганської області та проведенням бойових дій, беручи до уваги те, що існують достатні підстави вважати, що ОСОБА_4 перебуває на тимчасово окупованій території України та обґрунтовану неможливість вручити повістку про виклик особи, з дотриманням вимог ст. ст. 111, 135, 278 КПК України, 06.06.2024 в газеті «Урядовий кур'єр» № 115 ( НОМЕР_3 ) від 06.06.2024, яка є засобом масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження, та 06.06.2024 на офіційному веб-сайті ІНФОРМАЦІЯ_9 прокурора опубліковано повістку про виклик ОСОБА_4 на 11.06.2024 об 11:00, 12.06.2024 об 11:00, 13.06.2024 об 11:00 до слідчого відділу 3 управління (з дислокацією у м. Сєвєродонецьк Луганської області) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях за адресою: АДРЕСА_2 , для складення та вручення письмового повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 111-1 КК України у кримінальному провадженні № 42023132580000128 від 13.10.2023, допиту як підозрюваної, а також проведення інших слідчих та процесуальних дій у зазначеному кримінальному провадженні.
Жодного разу у призначений час громадянка України ОСОБА_4 у призначене місце не з'явилася, про неможливість та причини неприбуття не повідомила.
Відповідно до ч. 1 ст. 278 КПК України письмове повідомлення про підозру вручається в день його складення слідчим або прокурором, а у випадку неможливості такого вручення - у спосіб, передбачений цим Кодексом для вручення повідомлень.
Згідно з ч. ч. 1, 3 ст. 111 КПК України повідомлення у кримінальному провадженні є процесуальною дією, за допомогою якої слідчий, прокурор, слідчий суддя чи суд повідомляє певного учасника кримінального провадження про дату, час та місце проведення відповідної процесуальної дії або про прийняте процесуальне рішення чи здійснену процесуальну дію. Повідомлення у кримінальному провадженні здійснюється у випадках, передбачених цим Кодексом, у порядку, передбаченому главою 11 цього Кодексу, за винятком положень щодо змісту повідомлення та наслідків неприбуття особи.
Главою 11 КПК України визначається порядок виклику слідчим, прокурором, судовий виклик і привід.
Відповідно до ч. 8 ст. 135 КПК України повістка про виклик особи, стосовно якої існують достатні підстави вважати, що така особа виїхала та/або перебуває на тимчасово окупованій території України, території держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором, у випадку обґрунтованої неможливості вручення їй такої повістки згідно з частинами першою, другою, четвертою - сьомою цієї статті, публікується в засобах масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження та на офіційному веб-сайті ІНФОРМАЦІЯ_9 .
Особа, зазначена в абзаці першому цієї частини, вважається такою, яка належним чином повідомлена про виклик, з моменту опублікування повістки про її виклик у засобах масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження та на офіційному веб-сайті ІНФОРМАЦІЯ_9 .
Враховуючи наведені вище обставини, прокурором 14.06.2024, з дотриманням вимог ст. ст. 111, 135, 278 КПК України, ОСОБА_4 повідомлено про підозру у відповідності та у спосіб, передбачений чинним кримінальним процесуальним законодавством України (14.06.2024 опубліковано повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 111-1 КК України на веб-сайті ІНФОРМАЦІЯ_9 та в газеті «Урядовий кур'єр» № НОМЕР_4 ( НОМЕР_5 ) від 14.06.2024, яка є засобом масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження).
Крім того, в газеті «Урядовий кур'єр» № НОМЕР_4 ( НОМЕР_5 ) від 14.06.2024, яка є засобом масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження та 14.06.2024 на офіційному веб-сайті ІНФОРМАЦІЯ_9 прокурора опубліковано повістку про виклик підозрюваної ОСОБА_4 19.06.2024 об 11:00, 20.06.2024 об 11:00, 21.06.2024 об 11:00 до слідчого відділу 3 управління (з дислокацією у м. Сєвєродонецьк) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях за адресою: АДРЕСА_3 , за зазначеною в повістці адресою для проведення слідчих та процесуальних дій у кримінальному провадженні, отримання письмового повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 111-1 КК України, допиту в якості підозрюваної тощо.
Жодного разу у призначений час підозрювана ОСОБА_4 у призначене місце не з'явилася, про неможливість та причини неприбуття не повідомила.
Таким чином 14.06.2024 у вказаному кримінальному провадженні ОСОБА_4 набула статусу підозрюваної у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 111-1 КК України, за ознаками добровільного обрання до незаконного органу влади, створеному на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора.
Останнє відоме місце перебування ОСОБА_4 - тимчасово окупована територія ІНФОРМАЦІЯ_4 .
Постановою прокурора від 24.06.2024 на підставі ст. 281 КПК України підозрювану ОСОБА_4 оголошено в розшук.
Наявність обґрунтованої підозри ОСОБА_4 у вчиненні інкримінованого їй кримінального правопорушення, передбаченого
ч. 5 ст. 111-1 КК України, повністю підтверджується зібраними у кримінальному провадженні доказами, а саме:
- протоколом огляду від 28.11.2023, в ході якого здійснено огляд публікації, розміщеної 25.09.2023 у телеграм каналі з назвою « ІНФОРМАЦІЯ_10 », під час якого зі змісту повідомлення встановлено, що 25.09.2023 у смт. Марківка Старобільського району Луганської області відбулося друге засідання так званої «ради муніципального округу муніципального утворення ІНФОРМАЦІЯ_2 », у якому прийняли участь так звані депутати, серед яких ОСОБА_4 . Публікація крім текстового супроводження містить фото, на якому зафіксовано ОСОБА_4 ;
- протоколом огляду від 27.12.2023, в ході якого здійснено огляд публікації, розміщеної 01.11.2023 у телеграм каналі з назвою « ІНФОРМАЦІЯ_10 », під час якого зі змісту повідомлення встановлено, що 25.09.2023 у смт. Марківка Старобільського району Луганської області відбулося четверте засідання так званої «ради муніципального округу муніципального утворення ІНФОРМАЦІЯ_2 », у якому прийняли участь так звані депутати, серед яких ОСОБА_4 . Публікація крім текстового супроводження містить фото, на якому зафіксовано ОСОБА_4 ;
- показаннями свідків ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 яким безпосередньо відома особа ОСОБА_4 , а також факт створення «ради муніципального округу муніципального утворення ІНФОРМАЦІЯ_11 », обрання депутатів до вказаного органу, безпосереднє обрання депутатом ОСОБА_4 .
Стороною обвинувачення дотримано вимогу розумної підозри, оскільки наявні на цей час докази у кримінальному провадженні свідчать про об'єктивний зв'язок підозрюваного ОСОБА_8 із вчиненням кримінального правопорушення, тобто виправдовують необхідність подальшого розслідування у цьому провадженні з метою дотримання імперативних завдань кримінального провадження, визначених ст. 2 КПК України.
Згідно з санкцією частини 5 статті 111-1 КК України передбачено покарання за вчинений злочин у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п'ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.
Відповідно до ст. 170 КПК України арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом кримінального правопорушення, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Арешт майна скасовується у встановленому цим Кодексом порядку.
Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 170 КПК України арешт майна допускається, зокрема з метою забезпечення конфіскації майна як виду покарання або заходу кримінально-правового характеру щодо юридичної особи.
Згідно з ч. 5 ст. 170 КПК України у випадку, передбаченому пунктом 3 частини другої цієї статті, арешт накладається на майно підозрюваного, обвинуваченого, засудженого або юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, за наявності достатніх підстав вважати, що суд у випадках, передбачених Кримінальним кодексом України, може призначити покарання у виді конфіскації майна або застосувати до юридичної особи захід кримінально-правового характеру у виді конфіскації майна.
В частині 1 статті 93 КПК України закріплено, що збирання доказів здійснюється сторонами кримінального провадження, потерпілим, представником юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, у порядку, передбаченому цим Кодексом.
Відповідно до частини 2 вказаної Статті - сторона обвинувачення здійснює збирання доказів шляхом проведення слідчих (розшукових) дій та негласних слідчих (розшукових) дій, витребування та отримання від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, службових та фізичних осіб речей, документів, відомостей, висновків експертів, висновків ревізій та актів перевірок, проведення інших процесуальних дій, передбачених цим Кодексом.
Частина перша статті 94 КПК України регламентує те, що слідчий, прокурор, слідчий суддя, суд за своїм внутрішнім переконанням, яке ґрунтується на всебічному, повному й неупередженому дослідженні всіх обставин кримінального провадження, керуючись законом, оцінюють кожний доказ з точки зору належності, допустимості, достовірності, а сукупність зібраних доказів - з точки зору достатності та взаємозв'язку для прийняття відповідного процесуального рішення.
Банківською таємницею, згідно ст. 60 Закону України «Про банки і банківську діяльність» від 07.12.2000 № 2121-III, є інформація щодо діяльності та фінансового стану клієнта, яка стала відомою банку у процесі обслуговування клієнта та взаємовідносин з ним чи третіми особами при наданні послуг банку.
Порядок розкриття банківської таємниці визначений ст. 62 Закону України «Про банки і банківську діяльність» від 07.12.2000 № 2121-III, у якій зазначено, що інформація щодо юридичних та фізичних осіб, яка містить банківську таємницю, розкривається банками, зокрема, за рішенням суду.
В ході проведення досудового розслідування встановлено, що ОСОБА_4 у побуті користується послугами банківських установ, зокрема АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_12 ». Вказане підтверджується рапортом працівника оперативного підрозділу ІНФОРМАЦІЯ_13 .
Таким чином, інформація щодо наявності розрахункових рахунків та інформації щодо наявності коштів на них, що належать громадянці України ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_2 , а також первинні документи по розрахунковим рахункам, належним останній самі по собі і в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, зумовлюють прийняття подальших процесуальних рішень та проведення слідчих дій та в результаті завершення кримінального провадження і підтвердження винуватості вказаної особи в інкримінованому діянні, нададуть можливість застосувати до останньої справедливе покарання за вчинений в умовах воєнного часу особливо тяжкий злочин.
Прокурор надав заяву про слухання справи за його відсутністю.
Суддя, дослідивши клопотання та матеріали додані до нього, приходить до таких висновків.
Згідно з ч. 2 ст. 9 КПК України прокурор, керівник органу досудового розслідування, слідчий зобов'язані всебічно, повно і неупереджено дослідити обставини кримінального провадження, виявити як ті обставини, що викривають, так і ті, що виправдовують підозрюваного, обвинуваченого, а також обставини, що пом'якшують чи обтяжують його покарання, надати їм належну правову оцінку та забезпечити прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень.
Частиною 2 ст. 91 КПК України передбачено, що доказування полягає у збиранні, перевірці та оцінці доказів з метою встановлення обставин, що мають значення для кримінального провадження. Відповідно до ч. 2 ст. 93 КПК України сторона обвинувачення здійснює збирання доказів шляхом проведення слідчих (розшукових) дій, а також шляхом проведення інших процесуальних дій, передбачених цим Кодексом.
Згідно зі ст. 131 КПК України заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження. Одним із заходів забезпечення кримінального провадження є тимчасовий доступ до речей і документів.
Відповідно до ст. 132 КПК України заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються на підставі ухвали слідчого судді або суду. Застосування заходів забезпечення кримінального провадження не допускається, якщо слідчий, дізнавач, прокурор не доведе, що:
1) існує обґрунтована підозра щодо вчинення кримінального правопорушення такого ступеня тяжкості, що може бути підставою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження;
2) потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи особи, про який ідеться в клопотанні слідчого, дізнавача, прокурора;
3) може бути виконане завдання, для виконання якого слідчий, дізнавач, прокурор звертається із клопотанням.
Згідно з ч. 1, 2 ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей та документів, як один із заходів забезпечення кримінального провадження, полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володіння якої знаходяться такі речі та документи, можливості ознайомитись з ними, зробити їхні копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до електронних інформаційних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв'язку здійснюється шляхом зняття копії інформації, що міститься в таких електронних інформаційних системах або їх частинах, мобільних терміналах систем зв'язку, без їх вилучення. Тимчасовий доступ до речей та документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.
Згідно ч.5 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи:1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи;2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні;3) не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.
Клопотання прокурора, яке надійшло до суду відповідає вимогам ст. 160 КПК України.
Також з наданих суду документів вбачається, що існує обґрунтована підозра вчинення кримінального правопорушення такого ступеню тяжкості, що може бути підставою для застосування такого заходу забезпечення кримінального провадження як тимчасовий доступ.
Очевидно, що без отримання тимчасового доступу до документів про які просить слідчий неможливо отримати ці документи і, відповідно, неможливо визначити коло осіб причетних до злочину, а отже завдання для виконання якого слідчий звертається з клопотанням, може бути виконане, а потреби досудового розслідування виправдовують ступінь втручання в підприємницьку діяльність.
Отже прокурором надано суду належні та достатні докази того, що дана слідча дія є необхідною в даному кримінальному провадженні, а дані які необхідно здобути слідчому мають суттєве значення для виявлення та фіксації обставин вчинення кримінального правопорушення, встановлення кола причетних осіб, а також ефективного та повного досудового розслідування в цьому кримінальному провадженні, а тому клопотання підлягає задоволенню.
Відповідно до п. 7 ст. 164 КПК України строк дії ухвали не може перевищувати 2 місяця з дня постановлення.
Враховуючи викладене, з метою досягнення дієвості кримінального провадження, керуючись ст. ст. 91,93 110,131-132, 159-160 163-166, 309, 369-372 КПК України, -
Клопотання задовольнити.
Надати прокурорам, які здійснюють процесуальне керівництво у даному кримінальному провадженні, а саме: начальнику Біловодського відділу Старобільської окружної прокуратури Луганської області ОСОБА_3 , начальнику Новопсковського відділу Старобільської окружної прокуратури Луганської області ОСОБА_9 , прокурорам Старобільської окружної прокуратури Луганської області ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів, що містять банківську таємницю та перебувають у володінні посадових осіб АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_12 », розташованого за адресою: АДРЕСА_4 , з можливістю ознайомитися з ними та вилучити їх (здійснити їх виїмку) в копіях стосовно громадянки України ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки с. Тернівка (Марківського) Старобільського району Луганської області, зареєстрованої за адресою: АДРЕСА_1 , особа якої посвідчується паспортом громадянина України НОМЕР_1 , виданим 02.05.2018 ІНФОРМАЦІЯ_8 , РНОКПП: НОМЕР_2 , а саме:
-інформацію щодо наявних розрахункових рахунків, відкритих станом на теперішній час, що належать клієнту громадянці України ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_2 , по кредитових і дебетових оборотах з повною розшифровкою даних контрагентів особи (номерів рахунків, найменування і коду в ЄДРПОУ), призначення, дати, часу і суми платежу, вказівкою вхідного і вихідного залишків на рахунку, найменування і МФО банку-відправника (одержувача), відомостей про документи, на підставі яких зроблені такі платежі, номери трансакцій станом з 01.01.2022 по дату фактичного отримання інформації органом досудового розслідування;
-банківської справи по всім наявним рахункам, належним громадянці України ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_2 , по кредитових і дебетових оборотах з повною розшифровкою даних контрагентів особи (номерів рахунків, найменування і коду в ЄДРПОУ), усіх банківських карток із зразками підписів осіб, які уповноважені розпоряджатися рахунком; договорів на обслуговування рахунку та документів, що посвідчують особу клієнта; документів, що свідчать про видачу готівкових коштів (чеків, доручень, заяв на отримання готівки та актів перевірки цільового використання готівки), а також щодо їх інкасації; документів, на підставі яких здійснювалося зарахування та списання грошових коштів з відповідних рахунків (розпорядження бухгалтерії, реєстри, цінні папери, договори, акти та інші відповідні документи, що відображають фінансову діяльність вказаного клієнта, в т.ч. операції щодо купівлі - продажу цінних паперів); документів про встановлення та обслуговування системи «клієнт-банк», із зазначенням інформації про абонентів (IP-адрес комп'ютерів), від яких проводилося з'єднання з банківською установою;
-копії документів стосовно юридичного оформлення відкриття і використання лицьових рахунків (включаючи довіреність), а також інших документів, що складаються співробітниками банку відповідно до внутрішньо банківських інструкцій.
Ухвала оскарженню не підлягає та підлягає негайному виконанню.
Строк дії ухвали становить 2 місяць з моменту її постановлення.
Слідчий суддя ОСОБА_1