П'ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
19 червня 2024 р.м. ОдесаСправа № 420/2570/23
П'ятий апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:
судді-доповідача - Шляхтицького О.І.,
суддів - Домусчі С.Д., Семенюка Г.В.,
розглянувши можливість призначення до розгляду справи за апеляційною скаргою Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на ухвалу Одеського окружного адміністративного суду від 15 травня 2024 р. у справі № 420/2570/23 за адміністративним позовом Керівника Роздільнянської окружної прокуратури , Одеської обласної військової адміністрації в інтересах Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області до Великомихайлівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області ,третя особа Великомихайлівська селищна рада Роздільнянського району Одеської області, про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії,
У процесі підготовки справи до апеляційного розгляду суддею-доповідачем з'ясовані питання та здійснені підготовчі дії, передбачені ст.306 КАС України.
Враховуючи відсутність необхідності у проведенні додаткових підготовчих дій, колегія суддів вважає за можливе призначити справу до розгляду у відкритому судовому засіданні з викликом учасників процесу.
Керуючись ст.ст. 306, 307 КАС України, суд, -
Підготовку до розгляду адміністративної справи закінчити.
Призначити справу до апеляційного розгляду у відкритому судовому засіданні в приміщенні П'ятого апеляційного адміністративного суду у залі судового засідання №10 на 09.07.2024 р. о 12:00.
Про дату, час та місце розгляду справи повідомити осіб, які беруть участь у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач О.І. Шляхтицький
Судді С.Д. Домусчі Г.В. Семенюк
| № рішення: | 119848209 |
| № справи: | 420/2570/23 |
| Дата рішення: | 19.06.2024 |
| Дата публікації: | 21.06.2024 |
| Форма документу: | Ухвала |
| Форма судочинства: | Адміністративне |
| Суд: | П'ятий апеляційний адміністративний суд |
| Категорія справи: | Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу регулюванню містобудівної діяльності та землекористування, зокрема у сфері; містобудування; архітектурної діяльності |
| Стадія розгляду: | Розглянуто у апеляційній інстанції (09.07.2024) |
| Дата надходження: | 07.02.2023 |
| Предмет позову: | про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити певні дії |
| 03.04.2024 10:30 | Одеський окружний адміністративний суд |
| 09.07.2024 12:00 | П'ятий апеляційний адміністративний суд |