Справа № 685/668/24
Провадження № 2/685/190/24
(про залишення позовної заяви без руху)
17 червня 2024 року
смт Теофіполь
Суддя Теофіпольського районного суду Хмельницької області Самойлович А.П., розглянувши матеріали позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Глобал спліт» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,
11 червня 2024 року представник ТОВ «Глобал спліт» Балашов В.В. звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1 , заявивши вимогу стягнути заборгованість за кредитним договором № 3/4079708, укладеним 17 травня 2021 року між позикодавцем АТ «Креді агріколь банк» та позичальником ОСОБА_1 , право вимоги за яким перейшло до позивача на підставі договору про відступлення прав вимоги № 4-2023 від 29 серпня 2023 року, яка становить 146569,13 грн.
Позовна заява подана без додержання вимог, передбачених п. 8 ч. 3 ст. 175 ЦПК України, якою передбачено, що позовна заява повинна містити, зокрема, перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви.
Оскільки позовна заява подана з використанням Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, тому перелік документів та інших доказів, що додаються до позовної заяви, повинен також бути сформований за допомогою даної системи, причому назва кожного додатку повинна відповідати фактичному його вмісту.
Натомість, представником позивача назви переважної більшості додатків до позовної заяви не містять назви документу, лише «додаток» з певним номером, що перешкоджає суду та іншим учасникам справи належним чином з ними ознайомлюватися через систему ЄСІТС.
Керуючись ст.ст. 175, 177, 185 ЦПК України,
Залишити без руху позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Глобал спліт» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Для виправлення недоліків позовної заяви позивачу необхідно сформувати перелік документів та інших доказів, що додаються до позовної заяви, за допомогою системи «Електронний суд» з зазначенням повної назви кожного додатку та вказівкою на кількість аркушів.
Недоліки повинні бути виправлені протягом десяти днів з дня вручення позивачеві копії даної ухвали, інакше заява буде вважатися неподаною і підлягатиме поверненню.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Самойлович А.П.