Справа №464/8218/23
пр № 2/464/514/24
про відкладення розгляду справи
17 червня 2024 року Сихівський районний суд м. Львова в складі:
головуючого судді Чорної С.З.
за участю секретаря судового засідання Гринюк Ю.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом Акціонерного товариства "Таскомбанк" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,-
встановив :
судовий розгляд даної справи призначено на 17 червня 2024 року на 09.30 год.
В судове засідання відповідач ОСОБА_1 вперше не з'явився, належним чином повідомлявся про дату, час і місце судового розгляду справи.
Відповідно до ч. 1 ст. 240 ЦПК України суд відкладає розгляд справи у випадках, встановлених частиною другою статті 223 цього Кодексу.
Пунктом 2 ч. 2 ст. 223 ЦПК України визначено, що суд відкладає розгляд справи у разі першої неявки в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними.
У зв'язку із неявкою у судове засідання всіх учасників справи фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється згідно із вимогами ч.2 ст.247 ЦПК України.
Вважаю, що розгляд справи слід відкласти, повідомити відповідача про дату, час та місце судового засідання.
Керуючись ст.ст.223, ч.2 ст.247 ЦПК України, -
постановив:
розгляд справи за позовом Акціонерного товариства "Таскомбанк" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості відкласти на 16 липня 2024 року на 9:30 год.
Повідомити відповідача про дату, час та місце судового засідання та про наслідки повторної неявки.
Суддя Софія ЧОРНА