Постанова від 27.05.2024 по справі 308/6685/24

Справа № 308/6685/24

3/308/3883/24

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27 травня 2024 року м. Ужгород

Суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Лемак О.В., розглянувши матеріали у справі про адміністративне правопорушення, які надійшли з відділу прикордонної служби « ІНФОРМАЦІЯ_1 » НОМЕР_1 прикордонного загону ІНФОРМАЦІЯ_2 про притягнення до адміністративної відповідальності громадянина України ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , який проживає за адресою: АДРЕСА_1 , за ч. 1 ст. 204-1 КУпАП,-

ВСТАНОВИВ:

10 квітня 2024 року о 23 год. 15 хв. гр. ОСОБА_1 , був виявлений та затриманий прикордонним нарядом «Контрольний пост» на околиці н.п. Оноківці на відстані 3000 метрів до державного кордону, на напрямку 259 прикордонного знаку, який в умовах воєнного стану вчинив спробу незаконного перетинання державного кордону України в Словацьку Республіку в пішому порядку поза пунктом пропуску.

Своїми діями порушив вимоги cт. 9, 12 Закону України «Про державний кордон», тобто вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 204-1 КУпАП.

Громадянин ОСОБА_1 , в судове засідання не з'явився, однак в матеріалах справи наявна заява останнього, згідно якої просив справу розглянути без його участі, вину визнає.

Дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку про наявність в діях гр. ОСОБА_1 , ознак складу правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204-1 КУпАП - перетинання державного кордону України будь-яким способом поза пунктами пропуску через державний кордон України або в пунктах пропуску через державний кордон України без відповідних документів

Окрім наведеного, вина правопорушника підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ЗхРУ № 142027 від 11.04.2024 року, копією протоколу про адміністративне затримання від 10.04.2024 року, копією протоколу особистого огляду, огляду речей та вилучення речей і документів від 11.04.2024, та іншими матеріалами справи.

При накладенні адміністративного стягнення суддя виходить із змісту ст. 33 КУпАП і враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують та обтяжують відповідальність та вважає необхідним і достатнім для виховання правопорушника, запобігання вчиненню ним нових правопорушень притягнути гр. України ОСОБА_1 ,, до адміністративної відповідальності та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі двохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Відповідно до ст. 40-1 КУпАП, п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» з гр. України ОСОБА_1 , підлягає стягненню судовий збір у сумі 605,60 грн.

Керуючись ст. 16, 33, ч. 1 ст. 204-1, ст. ст. 283, 284 КУпАП, п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір», суддя,

ПОСТАНОВИВ:

Громадянина України ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204-1 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 (три тисячі чотириста) гривень 00 коп.

Стягнути з громадянина України ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , на користь держави 605,60 грн. судового збору.

Постанова про адміністративне правопорушення може бути оскаржена до Закарпатського апеляційного суду через Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області протягом десяти днів з дня її винесення.

Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

Постанова може бути пред'явлена до виконання протягом трьох місяців.

Суддя Ужгородського

міськрайонного суду О.В. Лемак

Попередній документ
119680025
Наступний документ
119680027
Інформація про рішення:
№ рішення: 119680026
№ справи: 308/6685/24
Дата рішення: 27.05.2024
Дата публікації: 14.06.2024
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення, що посягають на встановлений порядок управління; Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України
Розклад засідань:
27.05.2024 10:00 Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ЛЕМАК О В
суддя-доповідач:
ЛЕМАК О В
правопорушник:
Черній Михайло Андрійович