Ухвала від 06.06.2024 по справі 334/4068/24

Дата документу 06.06.2024

Справа № 334/4068/24

Провадження № 1-кс/334/1363/24

УХВАЛА

про тимчасовий доступ до документів

06 червня 2024 року м. Запоріжжя

Слідчий суддя Ленінського районного суду м. Запоріжжя ОСОБА_1 ,

секретар судового засідання ОСОБА_2 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду клопотання у кримінальному провадженні, внесеному 16.05.2024 до ЄРДР №12024082050000960 за ч.3 ст.15, ч.4 ст.185 КК України, про тимчасовий доступ до документів,

встановив:

Старший слідчий слідчого відділення з розслідування злочинів у сфері службової та господарської діяльності СВ Запорізького районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області капітан поліції ОСОБА_3 звернулася до слідчого судді Ленінського районного суду м. Запоріжжя з клопотанням, погодженим прокурором Дніпровської окружної прокуратури м. Запоріжжя ОСОБА_4 , в якому просить надати тимчасовий доступ з можливістю вилучення з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) юридична адреса: АДРЕСА_1 , фактична адреса розташування офісу: АДРЕСА_2 (другий поверх) оригіналів наступних документів, а саме:

-акт №249/8 обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, за адресою: АДРЕСА_3 ;

-ордер на видалення зелених насаджень, відповідно до Акту №249/8 обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, за адресою: АДРЕСА_3 ;

оплати відновної вартості зелених насаджень, відповідно до Акту №249/8 обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, за адресою: АДРЕСА_3 ;

-у разі, якщо не було сплати відновної вартості зелених насаджень відповідно до Акту №249/8 обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, за адресою: АДРЕСА_3 (у випадку будівництва, надати копії документів та проектну документацію на будівництво об'єктів на прилеглій території);

-завірені копії документів, які підтверджують право власності на земельну ділянку, договори оренди, тощо, яка розташована біля будинку АДРЕСА_3 ;

-завірені копії положення, статуту ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), накази про призначення на посаду керівника та заступників, їх посадові інструкції, штатний розпис;

2.Зобов'язати посадових осіб ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) надати тимчасовий доступ до вищевказаних документів з можливістю їх вилучення.

Клопотання обґрунтовано наступним. У провадженні слідчого відділу Запорізького районного управління поліції перебуває кримінальне провадження, внесене до ЄРДР №12024082050000960 від 16 травня 2024 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 358, ч. 3 ст. 15 - ч. 4 ст. 185 КК України, за фактом незакінченого замаху на таємне викрадення дерева « ІНФОРМАЦІЯ_2 » біла шляхом спилювання.

Досудовим розслідуванням по вказаному кримінальному провадженню встановлено, що 15.05.2024 до ІНФОРМАЦІЯ_3 надійшло повідомлення про те, що 15.05.2024 приблизно о 14:00 годині, невстановлені особи, діючи в умовах воєнного стану, намагалися таємно викрасти шляхом спилювання дерева « ІНФОРМАЦІЯ_2 » біла, однак не довели свій злочинний умисел до кінця з причин, що не залежали від їх волі, які вважали необхідними для доведення злочину до кінця. (ЄО-11887).

Під час проведення досудового розслідування було встановлено, за повідомленням оперативного чергового ЗРУП ГУНП в Запорізькій області, слідчо - оперативною групою було здійснено виїзд за адресою: АДРЕСА_3 . По приїзду на місце події, було встановлено, що невідомі люди здійснюють незаконну вирубку зелених насаджень, та спиляні дерева (колодки) завантажують у транспортний засіб «LDV», д.н.з. НОМЕР_2 , власником якого є ОСОБА_5 , відповідно до свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу НОМЕР_3 .

Під час проведення огляду місця події, відповідно до протоколу огляду місця події, складеного слідчим ЗРУП ГУНП в Запорізькій області, було вилучено фрагменти знищеної деревини Тополя біла, транспортний засіб «LDV», д.н.з. НОМЕР_2 із завантаженими фрагментами деревини Тополя біла, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу «LDV», д.н.з. НОМЕР_2 - НОМЕР_3 , а також одна бензопила марки «Stihl 023», помаранчевого кольору, одна бензопила марки «EhnoCS - 621SX», помаранчевого кольору.

Після того, як огляд місця події було завершено, приблизно о 17 годині 15 хвилин, на місце приїхав чоловік, як було встановлено у подальшому, підрядник ОСОБА_6 , який є фізичною особою підприємцем, який самовільно взяв вказані дві бензопили, та поклав їх у транспортний засіб «ШевролеАвео», д.н.з. НОМЕР_4 , у кузові червоного кольору, та який належить ОСОБА_7 , 1982 р.н., та поїхав у невідомому напрямку.

Відповідні рапорти працівників УПП та слідчого щодо вказаної події долучено до матеріалів кримінального провадження.

Допитаний в якості свідка гр. ОСОБА_8 , який є державним інспектором з охорони навколишнього середовища ДЕІ Південного округу, пояснив, що за вказівкою свого керівництва, ним було здійснено виїзд за адресою: АДРЕСА_3 , де здійснюють незаконну вирубку деревини породи «Тополя». По приїзду на місце, інспектор встановив, що було зпилено дерев у кількості 10 штук, з яких 8 дерев, мали пошкодження до неповного припинення росту, останні 2 дерева до ступеня припинення росту.

Під час спілкування з виконавцем робіт (ФОП ОСОБА_6 ), останнім було пред'явлено Акт № 249/8 «обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню», де гр. ОСОБА_8 , було встановлено, що його підпис, який наявний у даному Акті є підробленим, оскільки даний Акт він не підписував.

На гр. ОСОБА_6 , було складено адміністративний протокол № 008019 в порядку ст. 153 КУпАП.

Допитаний в якості свідка гр. ОСОБА_6 , 1982 р.н., пояснив наступне, що 06.05.2024 року, між ним та в особі директора ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » ЄДРПОУ НОМЕР_1 , ОСОБА_9 , було укладено договір № 721 про надання послуг. Предметом якого є послуги з видалення дерев та вивіз гілля. Місце проведення робіт - проспект АДРЕСА_3 . Для проведення видалення дерев, представником екологічної безпеки в Запорізькій області ОСОБА_10 , було надано Акт № 249/8 «обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню» від 15.04.2023 року. В подальшому гр. ОСОБА_6 , найняв бригаду у кількості 7 чоловік та приступили до виконання робіт. Про те, що Акт № 249/8 «обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню» від 15.04.2023 року, останній не знав, а дізнався лиш тоді, коли на місце проведення робіт приїхали співробітник поліції, представники з благоустрою та екологічної безпеки.

Також під час проведення досудового розслідування в якості свідків були допитані робітники, яких найняв ФОП « ОСОБА_6 »

До матеріалів кримінального провадження долучено копію договору № 721 від 06.05.2024 року, копію Акту № 249/8 «обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню» від 15.04.2023 року.

Відповідно до інформації з управління з питань екологічної безпеки ЗМР, щодо оформлення документів на видалення зелених насаджень по АДРЕСА_3 , у 2023 році будь яких звернень фізичних чи юридичних осіб стосовно оформлення вказаних документів, до ІНФОРМАЦІЯ_5 не надходило, документи на видалення зелених насаджень не видавались.

В ході досудового розслідування в якості свідка допитана ОСОБА_11 , 1961 р.н., яка є головним спеціалістом ІНФОРМАЦІЯ_6 . Остання під час допиту пояснила, що з 28.04.2011 працює в ІНФОРМАЦІЯ_7 . Основні обов'язки: бере учать у підготовці проєктів міських програм охорони довкілля, в межах компетенції відділу бере участь у підготовці проєктів рішень міської ради, ІНФОРМАЦІЯ_8 з питань охорони довкілля, бере участь у роботі комісії з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, та інше. У своїй діяльності керується постановою КМУ № 1045 від 01.08.2006 року «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», рішенням ІНФОРМАЦІЯ_8 № 375 від 12.07.2016, в якому затверджений склад постійної діючої комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості у м. Запоріжжя, а також положенням про постійно діючу комісію з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості у м. Запоріжжя. Періодично в постійно діючу комісію з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості у м. Запоріжжя, Положенням про постійно діючу комісію з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості у м. Запоріжжя. У зв'язку з кадровими змінами, виконавчим комітетом ЗМР було винесено рішення № 289 від 08.08.2022 про внесення змін до рішення виконавчого комітету ЗМР від 25.01.2022 № 27 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету ЗМР від 12.07.2016 № 375 «Про оформлення документів на видалення зелених насаджень», яке діяло до 22.04.2024 року, після чого відбулись зміни, згідно з рішенням виконавчого комітету ЗМР № 165 від 22.04.2024 року.

Згідно з рішенням ІНФОРМАЦІЯ_8 № 375 від 12.07.2016, підставою для обстеження зелених насаджень є заява юридичної чи фізичної особи до ІНФОРМАЦІЯ_8 про видалення зелених насаджень та/або визначення відновної вартості зелених насаджень. Комісія проводить обстеження зелених насаджень, визначає їх стан та складає акт обстеження тих насаджень, що підлягають видаленню, за формою, затвердженою ІНФОРМАЦІЯ_9 № 127 від 12.05.2009 року.

Також у 2023 році з управління з питань екологічної безпеки ЗМР з приводу оформлення документів на видалення зелених насаджень по проспекту Металургів, 2 фізичні або юридичні особи не звертались. Щодо пред'явлення співробітниками поліції Акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню № 249/8, пояснила наступне: рішення виконавчого комітету ЗМР від 15.04.2023 № 671 «Про оформлення документів на видалення зелених насаджень» нею не готувалось та на засіданні виконавчого комітету ЗМР не приймалось; член комісії заступник директора КРБП « ІНФОРМАЦІЯ_10 » ОСОБА_12 на момент складання цього акту до складу комісії не входила; обов'язковим членом комісії на той час мав бути радник міського голови ОСОБА_13 ; у графі: «Обстеження зелених насаджень» обов'язково повинно бути вказано причину обстеження зелених насаджень; у таблиці акту «Зелені насадження, що підлягають видаленню» повинні бути заповнені всі графи; після оформлення акту він підписується всіма членами комісії.

В даному акті напроти прізвища « ОСОБА_11 » стоїть не підпис свідка, остання його там не ставила. Виходячи з вищевикладеного повідомила, що акт № 249/8 від 15.04.2024 обстеження зелених насаджень, що підлягає видаленню управлінням з питань екологічної безпеки ЗМР не оформлювався та не видавався.

Згідно з рішенням ІНФОРМАЦІЯ_8 № 375 від 12.07.2016, управлінню з питань екологічної безпеки ЗМР доручено супроводжувати роботу комісії, оформленим та видавати заявникам акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню. Хто такий представник ІНФОРМАЦІЯ_11 ОСОБА_14 , їй не відомо.

Допитана в якості свідка ОСОБА_15 , 1973 р.н., яка є начальником ІНФОРМАЦІЯ_6 . Під час допиту ОСОБА_15 надала свідчення, аналогічні свідченням ОСОБА_11 .

Крім того, слідчим СВ ЗРУП ГУНП в Запорізькій області, на підставі рапорту оперуповноваженого ССП ВКП ЗРУП, були внесені відомості до ЄРДР, про те, що 15.04.2024 невстановлена особа надала працівникам поліції для ознайомлення договір № 721 від 06.05.2024, укладений між ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_4 " та ФОП " ОСОБА_6 ", акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, № 249/8, які мають явні ознаки підроблення, тим самим використала завідомо підробний документ (ЄО 11969).

Вказані відомості були зареєстровані у ЄРДР № 12024082050000966 від 16.05.2024 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 358 КК України.

Вказані кримінальні провадження № 12024082050000960 та № 12024082050000966 були об'єднані в одне кримінальне провадження відповідно до вимог КПК України за № 12024082050000960.

Відповідно до Положення про постійно діючу комісію з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості у м. Запоріжжя, затвердженого рішенням ІНФОРМАЦІЯ_8 № 165 від 22.04.2024 року, встановлено, що:

1.Комісія з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості у м. Запоріжжя (далі - Комісія) - є постійно діючим органом ІНФОРМАЦІЯ_12 , який утворюється з метою:

-обстеження зелених насаджень для визначення їх стану та/або відновної вартості зелених насаджень (крім випадків передбачених пунктом 6 Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 N?1045), що підлягають видаленню;

-визначення відновної вартості зелених насаджень, розташованих на земельній ділянці, що відведена в установленому порядку фізичній або юридичній особі (крім відновне: вартості зелених насаджень, посаджених (створених) цією особою), яка сплачується під час передачі такої ділянки у власність відповідної особи.

2. Комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, Законами України

«Про благоустрій населених пунктів», «Про регулювання містобудівної діяльності», Постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах» (зі змінами;, Правилами утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затвердженими наказом. ІНФОРМАЦІЯ_13 від 10.04.2006 № 105, рішенням ІНФОРМАЦІЯ_12 від 30.08.2012 № 312 «Про затвердження вартості створення та вартості утримання зелених насаджень в м. Запоріжжі, схеми зон містобудівної цінності території м. Запоріжжя та зарахування відновної вартості зелених насаджень до бюджету міста», іншими нормативно-правовими актами та цим Положенням.

3. Керує роботою Комісії її голова, в разі відсутності голови - його заступник. Склад Комісії визначає та затверджує ІНФОРМАЦІЯ_14 . Комісія є правомірною, якщо на ній присутні більше половини її складу.

4. Підставою для обстеження зелених насаджень є заява юридичної чи фізичної особи до ІНФОРМАЦІЯ_8 про видалення зелених насаджень та/або визначення відновної вартості зелених насаджень.

5. Комісія проводить обстеження зелених насаджень, визначає їх стан та складає акт обстеження тих насаджень, що підлягають видаленню (далі - акт),за формою, затвердженою ІНФОРМАЦІЯ_9 . Термін дії акту - 3 роки від дати оформлення.

6.Видалення аварійних, сухостійних і фаутних дерев здійснюється на підставі акту.

7. У випадку обстеження Комісією зелених насаджень в межах відведеної під забудову ділянки в акті також зазначаються зелені насадження, що залишаються на місці.

8. Комісія визначає відновну вартість зелених насаджень (крім випадків передбачених пунктом 6 Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045).

9. Висновок Комісії про видалення зелених насаджень приймається більшістю голосів від її сформованого складу, шляхом відкритого голосування.У разі рівного розподілу голосів, вирішальним є голос голови Комісії.

10. Комісія передає складені акти до ІНФОРМАЦІЯ_5 .

11. Голова Комісії, в разі відсутності голови - його заступник, готує проект рішення ІНФОРМАЦІЯ_8 про видалення зелених насаджень для оплати відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню та передає його до ІНФОРМАЦІЯ_5 для подання на розгляд ІНФОРМАЦІЯ_12 .

12. Документація Комісії знаходиться в ІНФОРМАЦІЯ_5 та зберігається терміном, визначеним законодавством.

Відповідно до Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, який затверджено постановою КМУ від 01.08.2006 № 1045, а саме п. 3 «Видалення зелених насаджень на території населеного пункту здійснюється»: за рішенням ІНФОРМАЦІЯ_15 на підставі ордера; на підставі документів, визначених статтями 35-37 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» (повідомлення про початок виконання підготовчих робіт,повідомлення про початок виконання будівельних робіт, дозвіл на виконання будівельних робіт).

Згідно п. 5 Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, який затверджено постановою КМУ від 01.08.2006 № 1045, ордер на видалення зелених насаджень компетентний орган видає не пізніше наступного робочого дня після подання заявником документа про сплату відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню.

Під час досудового розслідування встановлено, що Акт № 249/8 обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню датований 15.04.2023 року. Відповідно до змісту тексту, де вказано, що комісію призначено «рішенням ІНФОРМАЦІЯ_12 від 15.04.2023 № 671 «Про оформлення документів на видалення зелених насаджень», однак на офіційному сайті ІНФОРМАЦІЯ_16 , таке рішення не приймалось та немає.

Крім того, вказані особи у тексті Акту № 249/8 обстеження зелених насаджень, які входили до комісії разом із головою комісії, свої підписи не ставили, та не були присутні на комісії, що підтверджуються допитами свідків.

Також у графі «представник заявника» у тексті Акту № 249/8 обстеження зелених насаджень вказано гр. ОСОБА_16 , який є представником ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », однак відповідно до протоколу допиту останнього, гр. ОСОБА_16 , не був присутнім на комісії, з даного приводу не звертався нікуди не звертався. Крім того, гр. ОСОБА_16 , прийнятий на посаду на ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » 07.12.2023 року(наказ № 1868-к).

Також відповідно до договору купівлі - продажу від 16.02.2024 року, ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_17 », юридична адреса: АДРЕСА_3 , передав у власність нежитлові приміщення № 3,7 за вищевказаною адресою ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » ( ЄДРПОУ НОМЕР_5 ). В свою чергу ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (ЄДРПОУ НОМЕР_5 ) уклав договір нежитлового приміщення з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) від 17.02.2024 року.

Проте, в ході досудового розслідування було встановлено, що ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) у 2023 році ніякого відношення до ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_17 », юридична адреса: АДРЕСА_3 , приміщень та прилеглих територій не мали, оскільки не були власниками, й звертатися до органів місцевого самоврядування не могли.

Отже є підстави вважати, що посадові особи ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » ймовірно підробили документ, а саме - Акт № 249/8 обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, для використання у власних цілях, у зв'язку з чим слідчий звернувся з вказаним клопотанням .

Старший слідчий у судове засідання не з'явився надав заяву, в якій просить розглянути клопотання за його відсутністю, клопотання підтримав.

Представник володільця документів в судове засідання не з'явився, був повідомлений належним чином про дату, час і місце розгляду клопотання. Його неприбуття у судове засідання не перешкоджає розгляду клопотання, що передбачено частиною четвертою статті 163 КПК України.

У зв'язку з неприбуттям в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснюється, що відповідає положенням частини четвертої статті 107 КПК України.

Слідчий суддя, дослідивши клопотання та додані до нього документи, дійшов наступних висновків.

Згідно з ч. 1 ст. 131 КПК України, заходи забезпечення кримінального провадження, в тому числі тимчасовий доступ до речей і документів, застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження.

Відповідно до ч. 6, 7 ст. 132 КПК України під час розгляду питання про застосування заходів забезпечення кримінального провадження сторони кримінального провадження повинні подати слідчому судді або суду докази обставин, на які вони посилаються.

З положень ст. 159 КПК України вбачається, що тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.

Відповідно до ч. 1 ст. 160 КПК України, сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.

Згідно вимог ч. 2 ст. 160 КПК України, у клопотанні зазначаються: 1) короткий виклад обставин кримінального правопорушення, у зв'язку з яким подається клопотання; 2) правова кваліфікація кримінального правопорушення із зазначенням статті (частини статті) закону України про кримінальну відповідальність; 3) речі і документи, тимчасовий доступ до яких планується отримати; 4) підстави вважати, що речі і документи перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; 5) значення речей і документів для встановлення обставин у кримінальному провадженні; 6) можливість використання як доказів відомостей, що містяться в речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів, у випадку подання клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю; 7) обґрунтування необхідності вилучення речей і оригіналів або копій документів, якщо відповідне питання порушується стороною кримінального провадження.

Відповідно до вимог ч. 5 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: 1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; 2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; 3) не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

З системного аналізу наведених норм вбачається, що кримінальне процесуальне законодавствомістить вимоги щодо суб'єкту подання клопотання (ч. 1 ст. 160 КПК України), вичерпний перелік вимог до відомостей, які мають бути зазначені у клопотанні про тимчасовий доступ до речей і документів (ч. 2 ст. 160 КПК України), а також покладає на сторону, яка звертається з таким клопотанням, обов'язок обґрунтувати наявність передбачених законом підстав для надання тимчасового доступу (ч. 5 ст. 163 КПК України).

Як вбачається із клопотання старший слідчий просить надати тимчасовий доступ до документів, які перебувають у володінні ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 ». Разом з тим, жодний документ доданий до клопотання, як і саме клопотання не містить доказів перебування документів до яких просять надати тимчасовий доступ у ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 ».

Враховуючи наведене, підстави для постановлення ухвали про надання тимчасового доступу до речей і документів відсутні.

Керуючись статтями 159 - 164, 166, 372, 376 КПК України, слідчий суддя,

постановив:

В задоволенні клопотання старшого слідчого слідчого відділення з розслідування злочинів у сфері службової та господарської діяльності СВ Запорізького районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області капітан поліції ОСОБА_3 у кримінальному провадженні, внесеному 16.05.2024 до ЄРДР №12024082050000960 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 358, ч. 3 ст. 15 - ч. 4 ст. 185 КК України, про тимчасовий доступ до речей і документів - відмовити.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя: