Справа № 462/202/21 Головуючий у 1 інстанції: Іванюк І.Д.
Провадження № 22-ц/811/222/23 Доповідач в 2-й інстанції: Бойко С.М.
04 червня 2024 року м.Львів
Львівський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого - судді Бойко С.М.,
суддів: Копняк С.М., Ніткевича А.В.
секретаря - Марко О.Р.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні без фіксування судового процесу звукозаписувальним технічним засобом цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Залізничного районного суду м. Львова від 13 грудня 2022 року у справі за позовом акціонерного товариства «Альфа-Банк» до ОСОБА_1 про звернення стягнення на предмет іпотеки,
за положеннями ст.372 ЦПК України, суд апеляційної інстанції відкладає розгляд справи в разі неявки у судове засідання учасника справи, щодо якого немає відомостей про вручення йому судової повістки, або за його клопотанням, коли повідомлені ним причини неявки буде визнано судом поважними.
Неявка сторін або інших учасників справи, належним чином повідомлених про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає розгляду справи.
В судове засідання учасники справи не з'явилися.
04 червня 2024 року від представника відповідача ОСОБА_1 - адвоката Зубашевського Н.П. надійшло клопотання про відкладення розгляду справи у зв'язку зі зайнятістю адвоката в іншій справі у Галицькому районному суді м. Львова.
Згідно ч.2 ст.240 ЦПК України, якщо спір, розгляд якого по суті розпочато, не може бути вирішено в даному судовому засіданні, судом може бути оголошено перерву.
Повідомлені адвокатом Зубашевським Н.П. причини неявки в судове засідання необхідно визнати поважними, та зважаючи на те, що що розгляд справи вже розпочато, колегія суддів вважає за необхідне оголосити перерву в судовому засіданні і про дату наступного судового засідання повідомити учасників справи у встановленому процесуальним законом порядку.
Керуючись ст.372 ЦПК України, суд
оголосити перерву в судовому засіданні до 23 липня 2024 року 15 год. 30 хв.
Повідомити учасників справи про дату, час та місце розгляду справи.
Ухвала оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Головуючий С.М. Бойко
Судді: С.М. Копняк
А.В. Ніткевич