Постанова від 26.10.2010 по справі 3-3608/2010

№ 3-3608/2010

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 жовтня 2010 року

Суддя Краматорського міського суду Донецької області Гаврилова М.В., розглянувши матеріали, які надійшли з ВДАІ по обслуговуванню адміністративної території м. Краматорська при УДАІ УМВС України в Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності гр-на:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючого, проживаючого в АДРЕСА_1

за ст. 130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

ВСТАНОВИВ:

26.09.2010р. о 1 год. 35 хв. ОСОБА_1 керував автомобілем «ВАЗ-2103», держ. № НОМЕР_1, в м. Краматорську по вул. Радгоспній, з ознаками алкогольного сп'яніння: запах алкоголю з рота. Від продування трубки «Контроль тверезості» та проходження медичного огляду на встановлення стану сп'яніння в установленому законом порядку відмовився, що є порушенням п.п. 2.5 ПДР.

Викладене підтверджується письмовими поясненнями ОСОБА_1, зазначеними в протоколі про адміністративне правопорушення, письмовими поясненнями свідків.

Таким чином, суд вважає, доведеним той факт, що ОСОБА_1 відмовився від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан сп'яніння.

ОСОБА_1 до суду не з'явився по невідомій причині, хоча про місце та час розгляду справи був сповіщений належним чином, про що свідчить його підпис у протоколі про адміністративне правопорушення. Також від нього не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.

Вина ОСОБА_1 у вказаному правопорушенні знайшла своє повне підтвердження в суді, та, з урахуванням тяжкості скоєного адміністративного правопорушення, особи правопорушника, суд вважає, що йому варто призначити покарання у вигляді позбавлення права керувати всіма видами транспортних засобів.

Керуючись ст.130 ч. 1 КУпАП,

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП та позбавити його права керування всіма видами транспортних засобів строком на 1 (один) рік.

На постанову може бути подана апеляційна скарга особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути винесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду Донецької області через Краматорський міський суд.

Суддя :

Попередній документ
11947055
Наступний документ
11947057
Інформація про рішення:
№ рішення: 11947056
№ справи: 3-3608/2010
Дата рішення: 26.10.2010
Дата публікації: 02.11.2010
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Краматорський міський суд Донецької області
Категорія справи: