Справа № 607/11006/24Головуючий у 1-й інстанції ОСОБА_1
Провадження № 11-сс/817/174/24 Доповідач - ОСОБА_2
Категорія -
28 травня 2024 р. Суддя судової палати в кримінальних справах Тернопільського апеляційного суду в складі ОСОБА_2 , перевіривши апеляційну скаргу захисника підозрюваного ОСОБА_3 , адвоката ОСОБА_4 на ухвалу слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 21 травня 2024 року про продовження строку тримання під вартою,
Дана апеляційна скарга відповідає вимогам ст.396 КПК України і перешкоди для її розгляду по суті відсутні, а тому маються підстави для відкриття апеляційного провадження та призначення її до апеляційного розгляду.
Виходячи із наведеного, керуючись ст.ст.398, 401, 422 КПК України,-
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою захисника підозрюваного ОСОБА_3 , адвоката ОСОБА_4 на ухвалу слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 21 травня 2024 року про продовження строку тримання під вартою.
Апеляційну скаргу захисника підозрюваного ОСОБА_3 , адвоката ОСОБА_4 на ухвалу слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 21 травня 2024 року про продовження строку тримання під вартою призначити до апеляційного розгляду на 12:30 год 30 травня 2024 року в залі Тернопільського апеляційного суду.
Про час, дату та місце апеляційного розгляду повідомити учасників апеляційного розгляду не пізніше як за день до початку розгляду справи.
Суддя