Ухвала від 22.05.2024 по справі 380/23795/23

ВОСЬМИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про продовження процесуального строку

22 травня 2024 рокуЛьвівСправа № 380/23795/23 пров. № А/857/3338/24

Восьмий апеляційний адміністративний суд в складі колегії суддів:

судді-доповідача -Кухтея Р. В.

суддів -Носа С. П.

Шевчук С. М.

розглянувши клопотання Львівського окружного адміністративного суду про продовження процесуального строку для усунення недоліків апеляційної скарги на рішення Тернопільського окружного адміністративного суду від 18 січня 2024 року у справі № 380/23795/23 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Львівського окружного адміністративного суду про зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою судді-доповідача Восьмого апеляційного адміністративного суду від 11 березня 2024 року апеляційну скаргу Львівського окружного адміністративного суду залишено без руху, у зв'язку з тим, що до апеляційної скарги не додано документа про сплату судового збору, та надано десятиденний строк з дня вручення копії цієї ухвали для усунення вказаних недоліків .

В межах наданого судом строку на адресу суду надійшло клопотання скаржника про продовження строку для усунення недоліків апеляційної скарги. Його доводи полягають в тому, що наданого судом строку є недостатньо для сплати судового збору.

Відповідно до частини другої статті 121 Кодексу адміністративного судочинства України встановлений судом процесуальний строк може бути продовжений судом за заявою учасника справи, поданою до закінчення цього строку, чи з ініціативи суду.

Враховуючи доводи особи, яка подала апеляційну скаргу, щодо неможливості усунення недоліків апеляційної скарги в межах наданого суддею-доповідачем строку, суд вважає за необхідне продовжити строк для усунення недоліків апеляційної скарги на 15 днів з дня вручення копії цієї ухвали.

Керуючись статтею 121 Кодексу адміністративного судочинства України,

УХВАЛИВ:

Продовжити строк для усунення Львівським окружним адміністративним судом недоліків апеляційної скарги на рішення Тернопільського окружного адміністративного суду від 18 січня 2024 року у справі № 380/23795/23, зазначених в ухвалі судді-доповідача Восьмого апеляційного адміністративного суду від 11 березня 2024 року, на 15 днів з дня отримання копії цієї ухвали.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач Р. В. Кухтей

судді С. П. Нос

С. М. Шевчук

Попередній документ
119209302
Наступний документ
119209304
Інформація про рішення:
№ рішення: 119209303
№ справи: 380/23795/23
Дата рішення: 22.05.2024
Дата публікації: 24.05.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Восьмий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (10.10.2024)
Дата надходження: 13.11.2023
Предмет позову: зобов'язання вчинити певні дії
Учасники справи:
головуючий суддя:
ДОВГА ОЛЬГА ІВАНІВНА
КУХТЕЙ РУСЛАН ВІТАЛІЙОВИЧ
суддя-доповідач:
ДОВГА ОЛЬГА ІВАНІВНА
КУХТЕЙ РУСЛАН ВІТАЛІЙОВИЧ
МОРСЬКА ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА
ЧЕПЕНЮК ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА
3-я особа:
Державна казначейська служба України
Львівський окружний адміністративний суд
відповідач (боржник):
Державна судова адміністрація України
Львівський окружний адміністративний суд
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Львівській області
заявник апеляційної інстанції:
Львівський окружний адміністративний суд
позивач (заявник):
Сакалош Володимир Миколайович
представник відповідача:
Томашівський Орест Григорович
представник позивача:
Фартушок Назар Богданович
суддя-учасник колегії:
ГЛУШКО ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЗАПОТІЧНИЙ ІГОР ІГОРОВИЧ
НОС СТЕПАН ПЕТРОВИЧ
ШЕВЧУК СВІТЛАНА МИХАЙЛІВНА