Ухвала від 04.03.2024 по справі 757/9342/24-к

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/9342/24-к

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

04 березня 2024 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , за участю слідчого ОСОБА_3 , представника особи у володінні якої перебувають речі та документи ОСОБА_4 , розглянувши у судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання старшого слідчого першого відділу Управління з досудового розслідування кримінальних правопорушень у сфері службової діяльності Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів,-

ВСТАНОВИВ:

до провадження слідчого судді Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 надійшло клопотання старшого слідчого першого відділу Управління з досудового розслідування кримінальних правопорушень у сфері службової діяльності Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань ОСОБА_3 , погоджене прокурором другого відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення першого управління Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Офісу Генерального прокурора ОСОБА_5 про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів, які містять охоронювану законом таємницю та знаходяться у володінні ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 », яке знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 .

Обґрунтовуючи внесене клопотання, сторона кримінального провадження слідчий вказав, що Досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42022164010000071 від 07.04.2022 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 426-1, ч. 2 ст. 364 та ч. 2 ст. 366 КК України.

З матеріалів кримінального провадження встановлено, що посадові особи Державного підприємства морський торгівельний порт « ІНФОРМАЦІЯ_1 » ( АДРЕСА_2 ) за попередньою змовою з посадовими особами ІНФОРМАЦІЯ_2 ( АДРЕСА_3 ) та працівниками правоохоронних органів з 24.02.2022 по т.ч. незаконно заволоділи транспортними засобами, які перебували на території ДІЇ «МТП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » чим спричинили тяжкі наслідки.

Згідно отриманих даних з ДП морський торгівельний порт « ІНФОРМАЦІЯ_1 » встановлено, що останніми на підставі розпоряджень голови ІНФОРМАЦІЯ_2 (від 01.03.2022 № 46/11-2022, від 01.03.2022 № 48 А-2022, від 01.03.2022 № 47А-2022, від 26.02.2022 № 17А-2022, від 01.03.2022 № 41/А-2022, від 28.02.2022 № 26А-2022, та інше), з метою зміцнення обороноздатності регіону, передано/відчужено близько 280 транспортних засобів, на користь військових та правоохоронних органів Одеської області та згідно з розпорядженням ІНФОРМАЦІЯ_2 від 02.03.2022 №51/А-2022 передано 25 склад спеціалізованого поромного комплексу ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (5 термінал) в користування посадовим особам ІНФОРМАЦІЯ_3 .

Однак, за оперативною інформацією відомо, що вищевказаний 25 склад спеціалізованого поромного комплексу ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (5 термінал) передано посадовим особам ІНФОРМАЦІЯ_3 разом з транспортними засобами, кількість яких складала близько 1700 одиниць. При цьому, відповідно до інформації наданої ІНФОРМАЦІЯ_4 від 04.10.2022 за № 9853/1/-01-27/8150/2-22 вилучення транспортних засобів із ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » здійснювалось на підставі наказів військового командування та передані до військових частин ЗС України.

Відповідно до пункту 4 статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» визначено, в Україні або в окремих її місцевостях, де введено воєнний стан, військове командування разом із військовими адміністраціями (у разі їх утворення) можуть самостійно або із залученням органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування запроваджувати та здійснювати в межах тимчасових обмежень конституційних прав і свобод людини і громадянина, а також прав і законних інтересів юридичних осіб, передбачених указом Президента України про введення воєнного стану, такі заходи правового режиму воєнного стану: примусово відчужувати майно, що перебуває у приватній або комунальній власності, вилучати майно державних підприємств, державних господарських об'єднань для потреб держави в умовах правового режиму воєнного стану в установленому законом порядку та видавати про це відповідні документи встановленого зразка.

Законом України «Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану» закріплено що цей Закон визначає механізм передачі, примусового відчуження або вилучення майна у юридичних та фізичних осіб для потреб держави в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану.

Відповідно до пункту 1 частини 1 статті 1 Закону України «Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану» визначено, що: примусове відчуження майна-позбавлення власника права власності на індивідуально визначене майно, що перебуває у приватній або комунальній власності та яке переходить у власність держави для використання в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану за умови попереднього або наступного повного відшкодування його вартості.

Примусове відчуження або вилучення майна здійснюється за рішенням військового командування, погодженим відповідно з обласною, районною, міською державною (військовою) адміністрацією або виконавчим органом відповідної місцевої ради.

Також, відповідно до частини 1 статті 4 Закону України «Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану» примусове відчуження або вилучення майна у зв'язку із запровадженням та виконанням заходів правового режиму воєнного стану здійснюється за рішенням військового командування, погодженим відповідно з Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласною, районною, Київською чи ІНФОРМАЦІЯ_5 або виконавчим органом відповідної місцевої ради, крім випадків, передбачених частиною третьою цієї статті.

Разом з тим, частиною 2 статті 4 Закону України «Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану» у місцевостях, де ведуться бойові дії, примусове відчуження або вилучення майна здійснюється за рішенням військового командування без погодження з органами, зазначеними у частині першій цієї статті, крім випадків, передбачених частиною третьою цієї статті.

Згідно статті 3 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», військовим командуванням є: Головнокомандувач Збройних Сил України, Командувач об'єднаних сил Збройних Сил України, командувачі видів та окремих родів військ (сил) Збройних Сил України, командувачі (начальники) органів військового управління, командири з'єднань, військових частин Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань. Відповідно до Закону України «Про оборону України» райони ведення бойових дій визначаються Головнокомандувачем Збройних Сил України.

Як наслідок, рішення про примусове відчуження або вилучення майна оформлюється у вигляді наказу посадової особи, яка належить до військового командування. З урахуванням викладеного, голова ІНФОРМАЦІЯ_2 не мав законних підстав видавати розпорядження про відчуження майна, яке перебуває у приватній власності фізичних та юридичних осіб для забезпечення потреб держави.

Крім того, згідно з відповіддю ІНФОРМАЦІЯ_2 встановлено, що останніми будь-які документи, акти прийому - передачі, накази щодо вилучення автомобілів з метою забезпечення оборони України, які перебували на території ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » не складались та не видавались.

Також, встановлено, що представниками правоохоронних органів та військових частин з території ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » вилучено більше 1200 транспортних засобів на підставі наказів командира військової частини НОМЕР_1 : 13.03.2022 №187, від 24.03.2022 №228, від 08.05.2022 №314, від 09.04.2022 №327 та ін.).

Як наслідок, посадові особи ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » за попередньою змовою з посадовими особами ІНФОРМАЦІЯ_2 та працівниками правоохоронних органів і військових частин налагодили механізм незаконного заволодіння транспортними засобами з метою подальшої компенсації з державного бюджету коштів в розмірі оціночної вартості вилучених транспортних засобів, що може спричинити тяжкі наслідки.

За інформацією від ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » в період з 24.02.2022 по 01.10.2022 з території ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » вилучено більше 1700 транспортних засобів. Проте, згідно інформації в/ч НОМЕР_1 встановлено, що за вищевказаний період з території ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » вони отримали близько 1200 автомобілів.

Наразі у ході проведення досудового розслідування виникла необхідність в отриманні копій наступних документів у ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 », а саме: до документів, які підтверджують, що ДП МТП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » є балансоутримувачем 25 складу спеціалізованого поромного комплексу ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (5 термінал) або користувачем; коносаменти та Декларації на автотранспортні засоби, які зберігалися (повинні були зберігатися) на території 25 складу спеціалізованого поромного комплексу ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (5 термінал) станом на 24.02.2022 від кожного утримувача цих документів (власник, вантажу, перевізник, одержувач вантажу, транспортний агент або експедитор, митна служба тощо); документи щодо страхування вантажу на указані транспортні засоби, які перебували на 25 складі спеціалізованого поромного комплексу ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (5 термінал) станом на 24.02.2022; договори (угоди, контракти), укладені між Зберігачем - ДП МТП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » автотранспортних засобів та Власниками цього майна (документи на право (можливість) зберігання цього майна на території 25 складу спеціалізованого поромного комплексу ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (5 термінал) станом на 24.02.2022; наказ на проведення інвентаризації, інвентаризаційні описи (акти) за період 2022 та 2023 років з переліком зазначених автотранспортних засобів, які зберігалися (повинні були зберігатися) на 25 складі спеціалізованого поромного комплексу ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (5 термінал) станом на 24.02.2022,; протокол засідання інвентаризаційної комісії за період 2022 та 2023 років; наказ на проведення інвентаризації, інвентаризаційні описи (акти) на ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » за період 2022 та 2023 років з переліком зазначених автотранспортних засобів, що примусово відчужено або вилучено із 25 складу спеціалізованого поромного комплексу ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (5 термінал) у 2022 році; протокол засідання інвентаризаційної комісії ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » за період 2022 та 2023 років; документи, що стосуються розслідування встановлених розбіжностей, недоліків між кількістю розвантажених автотранспортних засобів на 25 складі спеціалізованого поромного комплексу ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (5 термінал), кількістю відчужених або вилучених та кількістю повернених за результатами інвентаризації зазначеного майна (автотранспортних засобів); акти примусового вилучення або іншу наявну інформацію стосовно власників та місця перебування (надання власникам тощо) наступних транспортних засобів: «Volkswagen Jetta» VIN: НОМЕР_2 , «Hyundai Sonata» VIN: НОМЕР_3 , «Hyundai Starex» VIN: НОМЕР_4 , «Renault QM3» VIN: НОМЕР_5 , «Renault Megane Sedan» VIN: НОМЕР_6 , «Renault Express» VIN: НОМЕР_7 , «Ford Transit» VIN: НОМЕР_8 , «Citroen New Berlingo» VIN: НОМЕР_9 , «Citroen New Berlingo» VIN: НОМЕР_10 , «Citroen New Berlingo» VIN: НОМЕР_11 , «Citroen New Berlingo» VIN: НОМЕР_12 , які станом на 24.02.2022 перебували на 25 складі спеціалізованого поромного комплексу ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (5 термінал) (згідно листів ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » від 16.11.2022 № 847/06-23-1698 та 07.11.2022 за № 809/06-23-1634 вважались втраченими); інформацію про контактні дані осіб (прізвище ім'я та по батькові, а також мобільні телефони) працівників та охоронців ДП МТП « ІНФОРМАЦІЯ_1 », які перебували на робочих місцях в період з 26.02.2022 по 27.03.2022 або виходили на роботу періодично; акти примусового вилучення працівниками Маріупольського РУП ГУ НП України в Донецькій області або інші документи щодо виїзду на митну територію України наступних транспортних засобів: HYUNDAI SANTA FE НОМЕР_15, HYUNDAI GRAND НОМЕР_13 , KIA SPORTAGE НОМЕР_16, KIA SPORTAGE НОМЕР_17; відомість наявності вантажів (транспортних засобів), які перебували на 25-ому складі спеціалізованого паромного комплексу ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (5 термінал) станом на 04.03.2022 з чітким визначенням марки (моделі) та vin-коду кожного автомобіля в паперовому та електронному вигляді (форматі Excel); листи, телеграми, доповіді, тощо ДП МТП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » до митних органів України із інформуванням про примусове вилучення працівниками ГУНП в Одеській області або інших державних органі всього 25 складу спеціалізованого поромного комплексу ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (5 термінал) або автомобілів із указаного складу.

Вказані речі та документи необхідні для встановлення об'єктивної істини у кримінальному провадженні та мають значення для досудового розслідування, а відомості, які містяться в них можуть бути доказами під час судового розгляду. Зважаючи на викладене, тимчасовий доступ є найбільш доцільним та ефективним способом відшукання та вилучення зазначених документів та інформації, які мають значення для досудового розслідування, а також є заходом, пропорційним відповідному втручанню внаслідок його проведення. Лише за результатами проведення тимчасового доступу стане можливим виявити та вилучити вищевказані речі, документи.

Слідчий зазначив, що по даному кримінальному провадженні провадяться слідчі дії, в зв'язку з чим виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до документів, які містять охоронювану законом таємницю та знаходяться у володінні ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 », яке знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , з можливістю ознайомитись з оригіналами документів та вилучення копій документів в електронному та паперовому вигляді.

В судовому засіданні слідчий клопотання підтримав з підстав у ньому зазначених.

Представник особи, у володінні якої перебувають речі та документи в судовому засіданні заперечував щодо задоволення клопотання, посилаючись на його необґрунтованість.

Статтею 22 КПК України передбачено, що кримінальне провадження здійснюється на основі змагальності, що передбачає самостійне обстоювання стороною обвинувачення і стороною захисту їхніх правових позицій, прав, свобод і законних інтересів засобами, передбаченими цим Кодексом. Сторони кримінального провадження мають рівні права на збирання та подання до суду речей, документів, інших доказів, клопотань, скарг, а також на реалізацію інших процесуальних прав, передбачених цим Кодексом.

У відповідності до положень ст. 26 КПК України, сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та спосіб, передбачених цим Кодексом.

Дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя заслухавши пояснення слідчого та представника особи, у володінні якої перебувають речі та документи, приходить до наступного висновку.

Згідно ч. 1 ст. 132 КПК України, заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження.

Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 132 КПК України, тимчасовий доступ є одним із заходів забезпечення кримінального провадження.

Згідно ч. 1 ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до електронних інформаційних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв'язку здійснюється шляхом зняття копії інформації, що міститься в таких електронних інформаційних системах або їх частинах, мобільних терміналах систем зв'язку, без їх вилучення.

Згідно до ст. 162 КПК України, до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в документах, належать: 1) інформація, що знаходиться у володінні засобу масової інформації або журналіста і надана їм за умови нерозголошення авторства або джерела інформації; 2) відомості, які можуть становити лікарську таємницю; 3) відомості, які можуть становити таємницю вчинення нотаріальних дій; 4) конфіденційна інформація, в тому числі така, що містить комерційну таємницю; 5) відомості, які можуть становити банківську таємницю; 6) особисте листування особи та інші записи особистого характеру; 7) інформація, яка знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікацій, про зв'язок, абонента, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо; 8) персональні дані особи, що знаходяться у її особистому володінні або в базі персональних даних, яка знаходиться у володільця персональних даних; 9) державна таємниця; 10) таємниця фінансового моніторингу; 11) відомості, що становлять професійну таємницю відповідно до Закону України "Про ринки капіталу та організовані товарні ринки".

Відповідно до ч. 5 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Згідно ч. 6 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Посилання представника особи, у володінні якої перебувають речі та документи на на необґрунтованість клопотання про тимчасовий доступ, повністю та беззаперечно спростовано долученими до клопотання про продовження запобіжного заходу документами та прокурором під час судового засідання.

Таким чином, з урахуванням наведеного вище, дослідивши матеріали клопотання, враховуючи положення ст. 163 КПК України, слідчий суддя дійшов висновку про наявність підстав для задоволення клопотання, оскільки вказана інформація має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні та іншими способами неможливо довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів неможливо.

На підставі викладеного і керуючись ст. 108, ст.ст. 159, 160, 162-164, 166, ст. 309 КПК України, слідчий суддя,-

УХВАЛИВ:

Клопотання старшого слідчого першого відділу Управління з досудового розслідування кримінальних правопорушень у сфері службової діяльності Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів - задовольнити.

Надати дозвіл у кримінальному провадженні № 42022164010000071 від 07.04.2022 старшому слідчому першого відділу Управління з досудового розслідування кримінальних правопорушень у сфері службової діяльності Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань ОСОБА_3 , слідчому Другого слідчого відділу (з дислокацією у м. Одесі) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Миколаєві ОСОБА_6 , слідчому Другого слідчого відділу (з дислокацією у м. Одесі) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Миколаєві ОСОБА_7 , іншим слідчим слідчої групи та прокурором групи прокурорів по кримінальному провадженню на тимчасовий доступ до оригіналів документів, які містять охоронювану законом таємницю та знаходяться у володінні ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 », яке знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , з можливістю ознайомитись з оригіналами документів та вилучення копій документів в електронному та паперовому вигляді, документів, які підтверджують, що ДП МТП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » є балансоутримувачем 25 складу спеціалізованого поромного комплексу ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (5 термінал) або користувачем; коносаменти та Декларації на автотранспортні засоби, які зберігалися (повинні були зберігатися) на території 25 складу спеціалізованого поромного комплексу ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (5 термінал) станом на 24.02.2022 від кожного утримувача цих документів (власник, вантажу, перевізник, одержувач вантажу, транспортний агент або експедитор, митна служба тощо); документи щодо страхування вантажу на указані транспортні засоби, які перебували на 25 складі спеціалізованого поромного комплексу ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (5 термінал) станом на 24.02.2022; договори (угоди, контракти), укладені між Зберігачем - ДП МТП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » автотранспортних засобів та Власниками цього майна (документи на право (можливість) зберігання цього майна на території 25 складу спеціалізованого поромного комплексу ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (5 термінал) станом на 24.02.2022; наказ на проведення інвентаризації, інвентаризаційні описи (акти) за період 2022 та 2023 років з переліком зазначених автотранспортних засобів, які зберігалися (повинні були зберігатися) на 25 складі спеціалізованого поромного комплексу ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (5 термінал) станом на 24.02.2022,; протокол засідання інвентаризаційної комісії за період 2022 та 2023 років; наказ на проведення інвентаризації, інвентаризаційні описи (акти) на ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » за період 2022 та 2023 років з переліком зазначених автотранспортних засобів, що примусово відчужено або вилучено із 25 складу спеціалізованого поромного комплексу ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (5 термінал) у 2022 році; протокол засідання інвентаризаційної комісії ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » за період 2022 та 2023 років; документи, що стосуються розслідування встановлених розбіжностей, недоліків між кількістю розвантажених автотранспортних засобів на 25 складі спеціалізованого поромного комплексу ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (5 термінал), кількістю відчужених або вилучених та кількістю повернених за результатами інвентаризації зазначеного майна (автотранспортних засобів); акти примусового вилучення або іншу наявну Інформацію стосовно власників та місця перебування (надання власникам тощо) наступних транспортних засобів: «Volkswagen Jetta» VIN: НОМЕР_2 , «Hyundai Sonata» VIN: НОМЕР_14 , «Hyundai Starex» VIN: НОМЕР_4 , «Renault QM3» VIN: НОМЕР_5 , «Renault Megane Sedan» VIN: НОМЕР_6 , «Renault Express» VIN: НОМЕР_7 , «Ford Transit» VIN: НОМЕР_8 , «Citroen New Berlingo» VIN: НОМЕР_9 , «Citroen New Berlingo» VIN: НОМЕР_10 , «Citroen New Berlingo» VIN: НОМЕР_11 , «Citroen New Berlingo» VIN: НОМЕР_12 , які станом на 24.02.2022 перебували на 25 складі спеціалізованого поромного комплексу ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (5 термінал) І згідно листів ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » від 16.11.2022 № 847/06-2л-1698 та 07.11.2022 за № 809/06-23-1634 вважались втраченими); інформацію про контактні дані осіб (прізвище ім'я та по батькові, а також мобільні телефони) працівників та охоронців ДП МТП « ІНФОРМАЦІЯ_1 », які перебували на робочих місцях в період з 26.02.2022 по 27.03.2022 або виходили на роботу періодично; акти примусового вилучення працівниками Маріупольського РУП ГУ НП України в Донецькій області або інші документи щодо виїзду на митну територію України наступних транспортних засобів: HYUNDAI SANTA FE НОМЕР_15, HYUNDAI GRAND НОМЕР_13, KIA SPORTAGE НОМЕР_16, KIASPORTAGE НОМЕР_17; відомість наявності вантажів (транспортних засобів), які перебували на 25-ому складі спеціалізованого паромного комплексу ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (5 термінал) станом на 04.03.2022 з чітким визначенням марки (моделі) та vin-коду кожного автомобіля в паперовому та електронному вигляді (форматі Excel); листи, телеграми, доповіді, тощо ДП МТП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » до митних органів України із інформуванням про примусове вилучення працівниками ГУНП в Одеській області або інших державних органі всього 25 складу спеціалізованого поромного комплексу ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (5 термінал) або автомобілів із указаного складу.

Визначити строк дії ухвали тривалістю в два місяці, який обраховувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею.

Службовим особам ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » надати (забезпечити) тимчасовий доступ до речей і документів, особам, які здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні та/або оперативним підрозділам органів внутрішніх справ, які здійснюють слідчі (розшукові) дії в кримінальному провадженні за письмовим дорученням слідчого, прокурора та надати їм можливість вилучити зазначені в ухвалі документи.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

Підготовлено в 2-х примірниках.

Прим. 1 - справа №757/9342/24-к.

Прим. 2 - слідчий ОСОБА_3

Копія - ДП « ІНФОРМАЦІЯ_1 »

Виконавець: ОСОБА_1 , 04.03.2024