Ухвала від 01.05.2024 по справі 557/625/24

Рівненський апеляційний суд

УХВАЛА

01 травня 2024 року м. Рівне

Справа № 557/625/24

Провадження № 11-сс/4815/149/24

Суддя судової палати з розгляду кримінальних справ Рівненського апеляційного суду ОСОБА_1 , одержавши апеляційну скаргу захисника ОСОБА_2 в інтересах підозрюваного ОСОБА_3 на ухвалу слідчого судді Гощанського районного суду Рівненської області від 17 квітня 2024 року про застосування щодо ОСОБА_3 запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою у кримінальному провадженні № 12024181080000089 від 14.04.2024 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.121 КК України, -

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Гощанського районного суду Рівненської області від 17 квітня 2024 року задоволено клопотання заступника начальника СВ ВП №5 Рівненського районного управління поліції ГУНП в Рівненській області ОСОБА_4 та обрано щодо підозрюваного ОСОБА_3 запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб до 15 червня 2024 року без визначення розміру застави.

В апеляційному порядку вказана ухвала оскаржена захисником підозрюваного - адвокатом ОСОБА_2 ..

Як вбачається з матеріалів провадження, підозрюваний ОСОБА_3 перебуває у ДУ "Рівненський слідчий ізолятор".

Також, у зв'язку з неможливістю безпосередньої участі в розгляді справи в Рівненському апеляційному суді захисник в апеляційній скарзі просить, зокрема, провести розгляд апеляційної скарги в режимі відеоконференції за допомогою власних технічних засобів.

Відповідно до п.п.1, 4 ч.1 ст.336 КПК України, судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі, яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), зокрема, у разі: неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров'я або з інших поважних причин; необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження.

Частиною 2 ст.336 КПК України передбачено, що суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.

У зв'язку з продовженням строку дії воєнного стану в Україні відповідно до Закону України "Про затвердження Указу Президента України" Про продовження строку дії воєнного стану в Україні", враховуючи те, що підозрюваний утримується у ДУ "Рівненський слідчий ізолятор", а також клопотання захисника, для забезпечення оперативності судового провадження, з метою всебічного і повного з'ясування обставин даного кримінального провадження, забезпечення учасникам судового провадження необхідних умов для реалізації наданих їм процесуальних прав та виконання процесуальних обов'язків, вважаю за необхідне апеляційний розгляд по даному кримінальному провадженні провести в режимі відеоконференції між Рівненським апеляційним судом та ДУ «Рівненський слідчий ізолятор» за участю підозрюваного ОСОБА_3 , а також між Рівненським апеляційним судом та захисником підозрюваного - адвокатом ОСОБА_2 за допомогою власних технічних засобів в системі відеоконференцзв'язку.

Керуючись ст.336 КПК України, суд -

УХВАЛИВ :

Клопотання захисника ОСОБА_2 задовольнити.

Розгляд матеріалів провадження за апеляційною скаргою захисника ОСОБА_2 в інтересах підозрюваного ОСОБА_3 на ухвалу слідчого судді Гощанського районного суду Рівненської області від 17 квітня 2024 року здійснювати в режимі відеоконференції (дистанційного судового провадження) між Рівненським апеляційним судом та ДУ «Рівненський слідчий ізолятор» за участю підозрюваного ОСОБА_3 , а також між Рівненським апеляційним судом та адвокатом ОСОБА_2 з його власного електронного кабінету в системі відеоконференцзв'язку ( ІНФОРМАЦІЯ_1 об 11 год. 20 хв., відповідно до положень ст.336 КПК України.

Суддя Рівненського апеляційного суду ОСОБА_1

Попередній документ
118758825
Наступний документ
118758827
Інформація про рішення:
№ рішення: 118758826
№ справи: 557/625/24
Дата рішення: 01.05.2024
Дата публікації: 03.05.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Рівненський апеляційний суд
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про; застосування запобіжних заходів; тримання особи під вартою
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (09.05.2024)
Результат розгляду: залишено без змін
Дата надходження: 17.04.2024
Предмет позову: -
Розклад засідань:
18.04.2024 11:00 Гощанський районний суд Рівненської області
09.05.2024 11:20 Рівненський апеляційний суд