Ухвала від 29.04.2024 по справі 481/668/24

Справа № 481/668/24

Провадж.№ 2-о/481/56/2024

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

та призначення її до судового розгляду

29.04.2024року м. Новий Буг

Новобузький районний суд Миколаївської області у складі судді Уманської О.В., вивчивши матеріали заяви ОСОБА_1 (адреса: АДРЕСА_1 ), заінтересовані особи:

Новобузький відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Баштанському районі Миколаївської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) (адреса: Миколаївська область, Баштанський район, м.Новий Буг, площа Свободи, 61)

про встановлення факту, що має юридичне значення,

ВСТАНОВИВ:

22.04.2024 року ОСОБА_1 звернулася до суду з заявою про встановлення факту смерті її батька - ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Заява подана і оформлена з додержанням вимог ст.ст. 175, 177, 318 ЦПК України та підсудна Новобузькому районному суду Миколаївської області. Підстав для відмови у її прийнятті чи поверненні немає, тому маються підстави для відкриття провадження у справі.

Керуючись ст. 13, ч. 1 та ч. 2 ст. 187 ЦПК України ,-

ПОСТАНОВИВ:

Відкрити провадження по цивільній справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Новобузький відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Баштанському районі Миколаївської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса), про встановлення факту, що має юридичне значення.

Призначити справу до розгляду у порядку окремого провадження у відкритому судовому засіданні з викликом учасників справи на 23.05.2024 року о 11:00 год. в залі судових засідань № 2 Новобузького районного суду (вул. Ярослава Мудрого, 8, м. Новий Буг Миколаївської області), про що повідомити заявника та заінтересовану особу.

Відповідно до ч. 3 ст. 294 ЦПК України справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим Кодексом, за винятком положень щодо змагальності та меж судового розгляду.

Невідкладно спрямувати заінтересованій особі копію даної ухвали разом з копією заяви та доданих до неї документів.

Запропонувати заінтересованій особі у строк до 22.05.2024року подати до суду письмові пояснення щодо заявлених вимог (якщо такі у них є) з посиланням на відповідні докази, якими вони обґрунтовуються.

З метою з'ясування обставин справи витребувати у Новобузького відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Баштанському районі Миколаївської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса):

копію актового запису про шлюб ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , складеного відділом 15.11.1988 року;

витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію шлюбу щодо підтвердження дошлюбного прізвища на ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 .

Повідомити учасникам справи, що вони можуть отримати інформацію по справі, що розглядається на офіційному веб-порталі судової влади України, а саме: https://court.gov.ua/sud1418/.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Новобузького районного суду

Миколаївської області О.В. Уманська

Попередній документ
118676037
Наступний документ
118676039
Інформація про рішення:
№ рішення: 118676038
№ справи: 481/668/24
Дата рішення: 29.04.2024
Дата публікації: 30.04.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Новобузький районний суд Миколаївської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи окремого провадження; Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них:; факту смерті, з них:
Розклад засідань:
23.05.2024 11:00 Новобузький районний суд Миколаївської області
20.06.2024 11:00 Новобузький районний суд Миколаївської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
УМАНСЬКА О В
суддя-доповідач:
УМАНСЬКА О В
заінтересована особа:
Новобузький відділ ДРАЦС
заявник:
Кравченко Раїса Миколаївна