Справа № 569/5948/24
1-кс/569/2792/24
23 квітня 2024 року м. Рівне
Слідчий суддя Рівненського міського суду Рівненської області ОСОБА_1 , розглянувши клопотання слідчого Рівненського РУП ГУНП в Рівненській області ОСОБА_2 про надання дозволу на затримання підозрюваного ОСОБА_3 , з метою приводу для участі в розгляді клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою у кримінальному провадженні № 12024181010000604 від 05.03.2024, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України,-
Слідчий Рівненського РУП ГУНП в Рівненській області ОСОБА_2 звернувся до суду із вказаним клопотанням, яке погоджено прокурором Рівненської окружної прокуратури ОСОБА_4 .
Слідчий в судове засідання не з'явився, однак подав до суду заяву про залишення клопотання без розгляду.
Дослідивши надані матеріали клопотання, слідчий суддя дійшов висновку, що клопотання про надання дозволу на затримання підозрюваного, з метою приводу для участі в розгляді клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою підлягає залишенню без розгляду.
Відповідно до ч. 1 ст. 26 КПК України сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та у спосіб, передбачений цим Кодексом.
Беручи до уваги, що слідчий скористався своїм правом, суд вважає за необхідне залишити клопотання без розгляду.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 309, 372, 395 КПК України, слідчий суддя,-
Клопотання слідчого Рівненського РУП ГУНП в Рівненській області ОСОБА_2 про надання дозволу на затримання підозрюваного ОСОБА_3 , з метою приводу для участі в розгляді клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою у кримінальному провадженні № 12024181010000604 від 05.03.2024, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України - залишити без розгляду.
Ухвала остаточна оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя Рівненського міського суду ОСОБА_1