Справа № 272/56/24
Провадження № 2/272/184/24
15 квітня 2024 року
Суддя Андрушівського районного суду Житомирської області Карповець В.В. розглянувши у м. Андрушівка заяву представника позивача адвоката Марченко Тетяни Василівни, про проведення підготовчого судового засідання в режимі відеоконференції, суд -
встановив:
У провадженні Андрушівського районного суду Житомирської області перебуває цивільна справа № 272/54/24, провадження № 2/272/184/24 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ в натурі нерухомого майна, яке перебуває у спільній частковій власності.
На адресу суду від представника позивача адвоката Марченко Тетяни Василівни надійшло клопотання про проведення підготовчого судового засідання, яке призначене на 18 квітня 2024 року за її участі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, оскільки вона не може прибути у судове засідання безпосередньо до Андрушівського районного суду Житомирської області.
Відповідно до ч. 3, ч. 5 ст. 212 ЦПК України, учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів). Ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Ураховуючи зазначене, з метою забезпечення своєчасного розгляду цивільної справи, суд вважає за необхідне задовольнити клопотання представника позивача адвоката Марченко Тетяни Василівни та провести підготовче судове засідання, яке призначене на 10 годину 00 хвилин 18 квітня 2024 року, за її участю в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою системи "EasyCon".
Керуючись ст.ст.198, 212, 260 ЦПК України, суд -
ухвалив:
Клопотання представника позивача адвоката Марченко Тетяни Василівни задовольнити.
Підготовче судове засідання по цивільній справі № 272/54/24, провадження № 2/272/184/24 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ в натурі нерухомого майна, яке перебуває у спільній частковій власності, яке призначене на 10 годину 00 хвилин 18 квітня 2024 року, провести в режимі відеоконференції поза межами приміщення Андрушівського районного суду Житомирської області з використанням власних технічних засобів за допомогою онлайн - сервісу "EasyCon" за участі представника позивача адвоката Марнченко Тетяни Василівни, електронна адреса: ІНФОРМАЦІЯ_1
Попередити, що відповідно до ч. 4 ст. 212 ЦПК ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідне клопотання.
Відеоконференція буде проведена за допомогою онлайн - сервісу "EasyCon", за веб -посиланням https://vkz.court.gov.ua.
Копію ухвали надіслати особі, яка братиме участь у підготовчому судовому засіданні в режимі відеоконференції, представнику позивача адвокату Марченко Тетяні Василівні ( АДРЕСА_1 ).
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:В. В. Карповець