просп. Науки, 5, м. Харків, 61022, телефон/факс (057)702 10 79, inbox@lg.arbitr.gov.ua
про відкриття провадження у справі
17 квітня 2024 року м.Харків Справа № 913/375/23(913/232/24)
Провадження №13/913/232/24
Господарський суд Луганської області у складі судді Яресько Б.В., розглянувши матеріали за позовом
Щастинської окружної прокуратури в інтересах держави в особі органів, уповноважених здійснювати відповідні функції у спірних відносинах, позивачів:
Північно-Східного офісу Державної аудиторської служби України, м. Харків,
Нижньотеплівської селищної військової адміністрації Щастинського району Луганської області, с. Нижньотепле Щастинського району Луганської області
до відповідача 1 - Відділу освіти, культури, молоді та спорту Нижньотеплівської сільської військово-цивільної адміністрації Щастинського району Луганської області, с. Нижньотепле Щастинського району Луганської області
відповідача 2 - Товариства з обмеженою відповідальністю “ЕНЕРА СХІД”, м. Старобільськ Луганської області
про стягнення 76203 грн. 33 коп.
16.02.2024 р. керівник Щастинської окружної прокуратури(далі - прокурор) звернувся до Господарського суду Луганської області в інтересах держави в особі органу, уповноваженого здійснювати відповідні функції у спірних правовідносинах Північно-Східного офісу Державної аудиторської служби України (далі - позивач-1) та Нижньотеплівської селищної військової адміністрації Щастинського району Луганської області (далі -позивач-2) з позовною заявою від 12.04.2024 р. (Документ сформований в системі «Електронний суд» 12.04.2024 р.) про визнання недійсною додаткової угоди № 1 від 18.08.2021 р. до договору про постачання електричної енергії споживачу №245-СЧ від 29.06.2021 р. та стягнення Товариства з обмеженою відповідальністю «ЕНЕРА СХІД» на користь Нижньотеплівської сільської військової адміністрації Щастинського району Луганської області кошти в сумі 76 203,33 грн.
Також, стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю «ЕНЕРА СХІД» та Відділу освіти, культури, молоді та спорту Нижньотеплівської сільської військово- цивільної адміністрації Щастинського району Луганської області на користь Луганської обласної прокуратури, витрати на сплату судового збору в сумі 4844,8 грн.
Обґрунтовуючи позовні вимоги прокурор зазначив таке.
19.05.2021 р. на платформі публічних закупівель, відповідачем-1, розміщене оголошення про проведення відкритих торгів UA-2021-05-19-012690-b про закупівлю електричної енергії обсягом 192818 кВт*год.
Протоколом щодо прийняття рішення уповноваженою особою Замовника № 44 від 17.06.2021 р. переможцем процедури закупівлі визначено ТОВ «ЕНЕРА СХІД»
29.06.2021 р. між відповідачем-2 та відповідачем-1 укладено договір № 245-СЧ про постачання електричної енергії споживачу. Сума договору становить 645 940,00 грн., в т.ч. ПДВ. Фактична ціна електричної енергії розраховується за формулою: Цф = (СЗЦ * Ппост)+ОСР+ОСП, тобто, вартість 1 кВт*год становить 3,35 (3,349999844) грн., в т.ч ПДВ.
18.08.2021 р. між відповідачем-2 та відповідачем-1 укладено Додаткову угоду № 1 до Договору постачання електричної енергії споживачу № 245-СЧ від 29.06.2021 р., відповідно до якого Постачальник продає електричну енергію в кількості 148680 кВт*год. Сума договору становить 645 937,79 грн., в т.ч. ПДВ. Фактична ціна електричної енергії 1 кВт*год становить 4,34 (4,34448339) грн., в т.ч ПДВ
Прокурор вважає, що сторонами, всупереч інтересів держави, без будь-яких належних на те підстав та в порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі» укладено додаткові угоди згідно яких суттєво збільшено ціну за одиницю товару, що призвело до зайвого витрачання бюджетних коштів на закупівлю електричної енергії за договором.
Відповідно до протоколу передачі судової справи раніше визначеному складу суду від 12.04.2024 р. матеріали справи в межах справи про банкрутство передано на розгляд судді Яресько Б.В., в провадженні якого перебуває справа про банкрурство Товариства з обмеженою відповідальністю “ЕНЕРА СХІД”.
Звернення до суду керівника Щастинської окружної прокуратури Луганської області в інтересах держави, а правове регулювання участі прокурора у розгляді справ у господарському суді здійснюється ст. 53 ГПК України, згідно з якою прокурор бере участь у розгляді справ за його позовами, а також може вступити за своєю ініціативою у справу, провадження у якій відкрито за позовом іншої особи, до початку розгляду справи по суті.
При цьому прокурор для представництва інтересів держави в господарському суді повинен обґрунтувати, в чому полягає порушення інтересів держави, необхідність їх захисту, визначені законом підстави для звернення до суду прокурора, а також зазначає орган, уповноважений державою здійснювати відповідні функції у спірних правовідносинах.
Також ч. 4 ст. 23 Закону України “Про прокуратуру” від 14.10.2014 р. № 1697-VII передбачено, що наявність підстав для представництва має бути обґрунтована прокурором у суді. Прокурор здійснює представництво інтересів громадянина або держави в суді виключно після підтвердження судом підстав для представництва. Прокурор зобов'язаний попередньо, до звернення до суду, повідомити про це відповідного суб'єкта владних повноважень. У разі підтвердження судом наявності підстав для представництва прокурор користується процесуальними повноваженнями відповідної сторони процесу. Наявність підстав для представництва може бути оскаржена громадянином чи її законним представником або суб'єктом владних повноважень.
Підставою позову прокурор зазначає порушення економічних інтересів держави, що виразилась у вчиненні незаконного правочину і, як наслідок, проведення бюджетного фінансування з порушенням законодавчо встановленого порядку. З метою усунення порушень бюджетного законодавства та законодавства у сфері публічних закупівель та повернення незаконно сплачених підприємству бюджетних коштів, що призвело до їх нераціонального використання, такі інтереси держави потребують захисту.
Як органи, уповноважені державою здійснювати відповідні функції у спірних відносинах, прокурор зазначив Північно-східний офіс Державної аудиторської служби України, який реалізує державну політику у сфері державного фінансового контролю та Новоайдарську селищну військову адміністрацію Щастинського району Луганської області, яка приймає участь у формуванні бюджету та забезпечує його виконання, а також зобов'язана забезпечити раціональне та максимально ефективне використання бюджетних коштів, приймає рішення про використання виділених коштів, контролює належне і своєчасне відшкодування шкоди, заподіяної державі.
Статтею 7 Закону України “Про публічні закупівлі” визначено органи, які здійснюють державне регулювання, контроль у сфері закупівель та громадський контроль, а саме: центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, Рахункова палата, Антимонопольний комітет України, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного фінансового контролю, здійснюють контроль у сфері публічних закупівель у межах своїх повноважень, визначених Конституцією та законами України.
Відповідно до ст. 10 Закону України “Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні”, яка визначає права органу державного фінансового контролю, останньому надається право звертатися до суду в інтересах держави, якщо підконтрольною установою не забезпечено виконання вимог щодо усунення виявлених під час здійснення державного фінансового контролю порушень законодавства з питань збереження і використання активів.
Відповідно до п. 1 Положенням про Північно-східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 р. № 23, Північно-східний офіс Держаудитслужби підпорядковується Держаудитслужбі та є її міжрегіональним територіальним органам.
У складі Офісу утворюються як структурні підрозділи управління в Луганській, Полтавській, Сумській областях.
Основним завданням офісу є реалізація повноважень Держаудитслужби на території Луганської, Полтавської, Сумської, Харківської областей (п. 3 Положення).
Згідно з п. 4 Положення офіс відповідно до покладених на нього завдань здійснює контроль за цільовим, ефективним використанням і збереженням державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, досягненням економії бюджетних коштів і результативності в діяльності розпорядників бюджетних коштів, дотриманням законодавства про закупівлі.
Офіс вживає в установленому порядку заходів до усунення виявлених під час здійснення державного фінансового контролю порушень законодавства та притягнення до відповідальності винних осіб, а саме звертається до суду в інтересах держави у разі незабезпечення виконання вимог щодо усунення виявлених під час здійснення державного фінансового контролю порушень законодавства з питань збереження і використання активів.
Також офіс має право порушувати перед відповідними державними органами питання про визнання недійсними договорів, укладених з порушенням законодавства, у судовому порядку стягувати у дохід держави кошти, отримані підконтрольними установами за незаконними договорами, без установлених законом підстав та з порушенням законодавства (п.п. 18 п. 6 Положення).
Таким чином, Північно-східний офіс Держаудитслужби також наділений повноваженнями звертатися до суду на захист інтересів держави в спірних правовідносинах.
Щастинська окружна прокуратура Луганської області надіслала інформацію Північно-східному офісу Держаудитслужби від 27.02.2024 р. № 54-314вих-24 про встановлені порушення та проханням надати інформацію щодо вжитих заходів державного фінансового контролю або запланованих до вжиття таких заходів за результатами вивчення наданої інформації.
Однак у листі від 07.03.2024 р. № 201231-17/409-2024, Північно-східним офісом Держаудитслужби надано відповідь, що за результатом розгляду зазначеного листа прокуратури, про те, що останньою заходи державного фінансового контролю не вживались, також зазначено про відсутність потреби Управління для звернення до суду.
Отже, органом, уповноваженим державою на захист її інтересів у спірних правовідносинах - Північно-східним офісом Держаудитслужби, заходи державного фінансового контролю не вжиті, внаслідок чого порушення продовжує існувати, а інтереси держави та територіальної громади не відновлені, тобто також продовжують бути порушеними. Вказане є бездіяльністю суб'єкту владних повноважень та підставою для представництва інтересів держави в його особі органами прокуратури.
Згідно із ст. 143 Конституції України місцеві органи самоврядування затверджують програми соціально-економічного розвитку і контролюють їх виконання, затверджують бюджети відповідних адміністративно-територіальних одиниць і контролюють їх виконання.
Відповідно до ст. 62 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” держава фінансово підтримує місцеве самоврядування, бере участь у формуванні доходів місцевих бюджетів, здійснює контроль за законним, доцільним, економним, ефективним витрачанням коштів та належним їх обліком. Вона гарантує органам місцевого самоврядування доходну базу, достатню для забезпечення населення послугами на рівні мінімальних соціальних потреб.
Відповідно до ст. 76 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” органи та посадові особи місцевого самоврядування несуть відповідальність у разі порушення ними Конституції або законів України.
Таким чином, держава є заінтересованою у дотриманні встановлених нею вимог у відповідних законах, передусім, які пов'язані з використанням бюджетних коштів, у тому числі коштів місцевих бюджетів.
Відповідно до інформації, яка міститься на платформі публічних закупівель, джерелом закупівлі електричної енергії є місцевий бюджет. За інформацією УДКСУ у м. Луганську Луганської області джерелом фінансування закупівлі за Договором здійснювалось за рахунок загального фонду місцевого бюджету Нижньотеплівської сільської територіальної громади.
В свою чергу Нижньотеплівська сільська військово-цивільноа адміністрація, на час закупівлі була головним розпорядником коштів бюджету територіальної громади та здійснювала фінансування Відділу освіти, культури, молоді та спорту Нижньотеплівської сільської військово-цивільної адміністрації, а, отже, була наділена достатнім обсягом повноважень з контролю за витрачання коштів місцевого бюджету, у тому числі за взятими бюджетними зобов'язаннями підзвітною установою.
У відповідності до приписів ст. 4 Закону України “Про правовий режим воєнного стану” на територіях, на яких введено воєнний стан, для забезпечення дії Конституції та законів України, забезпечення разом із військовим командуванням запровадження та здійснення заходів правового режиму воєнного стану, оборони, цивільного захисту, громадської безпеки і порядку, захисту критичної інфраструктури, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян можуть утворюватися тимчасові державні органи - військові адміністрації.
Військові адміністрації населених пунктів на відповідній території здійснюють повноваження по управлінню майном, яке перебуває у комунальній власності відповідної територіальної громади (п.12. ч.2 ст.15 Закону України “Про правовий режим воєнного стану”).
Згідно з п.п.2, 10 ч. 2 ст. 15 Закону України “Про правовий режим воєнного стану” військові адміністрації населених пунктів на відповідній території здійснюють повноваження із, серед іншого, забезпечення ефективного використання природних, трудових і фінансових ресурсів; складання та затвердження місцевого бюджету, внесення змін до нього, забезпечення виконання відповідного бюджету; здійснення управління майном, яке перебуває у комунальній власності відповідної територіальної громади; управління закладами освіти, установами освіти, закладами охорони здоров'я, культури, фізичної культури і спорту, надавачами соціальних послуг, які належать територіальним громадам або передані їм, молодіжними, підлітковими закладами за місцем проживання; організації їх матеріально-технічного та фінансового забезпечення; організації надання ними послуг, у тому числі соціальних.
Указом Президента України № 665/2022 від 23.09.2022 р. «Про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Луганської області» на виконання Закону України «Про правовий режим воєнного стану» утворено Нижньотеплівську сільську військову адміністрацію Щастинського району Луганської області.
Відповідно до постанови Верховної Ради України № 2705-ІХ від 03.11.2022 р. «Про здійснення начальниками військових адміністрацій населених пунктів у Сватівському, Старобільському, Щастинському районах Луганської області повноважень, передбачених частиною другою статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» (набула чинності 08.11.2022 р.) у період дії воєнногостану в Україні та 30 днів після його припинення чи скасування, начальник, зокрема, Нижньотеплівської сільської військової адміністрації Щастинського району Луганської області крім повноважень, віднесених до його компетенції Законом України «Про правовий режим воєнного стану», здійснює повноваження відповідної міської ради, її виконавчого комітету, відповідного міського голови; комунальні підприємства, установи та організації відповідних територіальних громад підпорядковуються начальникам відповідних військових адміністрацій населених пунктів
Таким чином повноваження Нижньотеплівської сільської військово- цивільної адміністрації Луганської області, яка є представницьким органом територіальної громади (виконуючи повноваження Нижньотеплівської сільської ради), у зв'язку із введенням військового стану та утворенням Нижньотеплівської сільської військової адміністрації - припинені (без припинення юридичної особи).
Щастинської окружною прокуратурою Луганської області на адресу Нижньотеплівської сільської військової адміністрації направлено лист від 27.02.2024 № 54-315вих-24 в якому викладені встановлені порушення та підстави для повернення коштів до бюджету територіальної громади.
Нижньотеплівською сільською військовою адміністрацією надано відповідь 06.03.2024 №573, з якої вбачається, що через відсутність інформації щодо умов проведення закупівлі електроенергії, визначення переможця, укладення договору, зміни ціни за одиницю товару, актів прийому-передачі обсягів спожитої енергії за відсутність документації, Нижньотеплівською сільською військовою адміністрацією не встановлювалося порушення та не здійснювалися дослідження обставин укладення договору між ТОВ «ЕНЕРА СХІД» та Відділом освіти, культури, молоді та спорту Нижньотеплівської сільської військово-цивільної адміністрації.
У зв'язку з тим, що органами Північно-східного офісу Державної аудиторської служби України та Нижньотеплівською сільською військовою адміністрацією до теперішнього часу не вжито заходів до усунення зазначених порушень, що призводить до порушення інтересів держави, наявні підстави для представництва прокурором інтересів держави у цій справі, в особі цих органів.
Згідно з ч. 2 п. 5 ст. 53 ГПК України у разі відкриття провадження за позовною заявою, поданою прокурором в інтересах держави в особі органу, уповноваженого здійснювати функції держави у спірних правовідносинах, зазначений орган набуває статусу позивача.
З урахуванням викладеного, суд підтверджує підстави представництва керівника Щастинської окружної прокуратури Луганської області інтересів держави в особі органів, уповноважених здійснювати відповідні функції у спірних правовідносинах: Північно-східного офісу Державної аудиторської служби України та Нижньотеплівською сільською військовою адміністрацією Щастинського району Луганської області у цій справі та визнає подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.
Північно-східний офіс Державної аудиторської служби України та Нижньотеплівською сільською військовою адміністрацією Щастинського району Луганської області набувають статус позивачів.
Так, згідно з частинами першої та п'ятою статті 12 ГПК України господарське судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку: 1) наказного провадження; 2) позовного провадження (загального або спрощеного).
Відповідно до ч. 3 ст. 247 ГПК України, при вирішенні питання про розгляд справи в порядку спрощеного або загального позовного провадження суд враховує: ціну позову; значення справи для сторін; обраний позивачем спосіб захисту; категорію та складність справи; обсяг та характер доказів у справі, в тому числі чи потрібно у справі призначити експертизу, викликати свідків тощо; кількість сторін та інших учасників справи; чи становить розгляд справи значний суспільний інтерес; думку сторін щодо необхідності розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження.
Розглянувши позовні матеріали, господарський суд дійшов висновку, що позовну заяву оформлено з дотриманням вимог ст. 162 ГПК України, до неї додано усі документи, передбачені ст. 164 ГПК України, а тому немає підстав для залишення позовної заяви без руху, її повернення чи відмови у відкритті провадження.
З урахуванням викладеного та приписів ст. 176 ГПК України позовні матеріали є достатніми для прийняття до розгляду та відкриття провадження у справі за правилами загального позовного провадження у відповідності до ч. 2 п. 3 ст. 12 ГПК України.
Як свідчать матеріали справи, одночасно з даним позовом прокурором подано клопотання про витребування у ТОВ “ ЕНЕРА СХІД ”:
- завірені належним чином копії актів, складених ТОВ «ЕНЕРА СХІД» та Відділом освіти, культури, молоді та спорту Нижньотеплівської сільської військово-цивільної адміністрації Щастинського району Луганської області щодо приймання-передачі електричної енергії для наступної оплати, а саме актів: № 245-СЧ/65724/1 від 15.07.2021р.; № 245-СЧ/65724/1 від 15.07.2021р.; № 245- СЧ/65724/1 від 15.07.2021р.; № 245-СЧ/76021/1 від 13.08.2021р.; № 245-СЧ/76021/1 від 13.08.2021р.; № 245-СЧ/76021/1 від 13.08.2021р.; № 245-СЧ/86387/1 від 13.09.2021р.; № 245-СЧ/86387/1 від 13.09.2021р.; № 245-СЧ/86387/1 від 13.09.2021р.; № 245-СЧ/97274/1 від 12.10.2021р.; № 245-СЧ/97274/1 від 12.10.2021р.; № 245- СЧ/97274/1 від 12.10.2021р.; № 245-СЧ/108825/1 від 12.11.2021р.; № 245-СЧ/108825/1 від 12.11.2021р.; № 245-СЧ/108825/1 від 12.11.2021р.; № 245-СЧ/118770/1 від 14.12.2021р.; № 245-СЧ/122235/1 від 20.12.2021р.; № 245-СЧ/118770/1 від 14.12.2021р.; № 245-СЧ/118770/1 від 14.12.2021р.; № 245-СЧ/1222235/1 від 20.12.2021р.
- податкові накладні, складені щодо постачання електричної енергії Відділу освіти, культури, молоді та спорту Нижньотеплівської сільської військово-цивільної адміністрації Щастинського району Луганської області (код ЄДРПОУ 44041491) за період складання/реєстрації з 29.06.2021 р. по 31.12.2021 р.
Витребування у Товариства з обмеженою відповідальністю «Луганське енергетичне об'єднання» (21022, Вінницька область, Вінницький район, місто Вінниця, вулиця Енергетична, будинок 6, кімната 404, КОД ЄДРПОУ 31443937) інформацію щодо обсягів поставленої електричної енергії Відділу освіти, культури, молоді та спорту Ниждньотеплівської сільської військово-цивільної адміністрації за всіма точками розподілу, визначеними у Додатку № 3 до Договору № 245-СЧ від 29.06.2021 р. «Технічне завдання», а саме: IEC-код точки розподілу 62Z1279169487938; IEC-код точки розподілу 62Z3798664036508; IEC-код точки розподілу 62Z8076829302774; IEC-код точки розподілу 62Z4500620027144; IEC-код точки розподілу 62Z4885490879503; IEC-код точки розподілу 62Z3830255633280; IEC-код точки розподілу 62Z02149047744743; IEC-код точки розподілу 62Z4117108818224; IEC-код точки розподілу 62Z0618915525909; IEC-код точки розподілу 62Z4982745216082; IEC-код точки розподілу 62Z73960160663696; IEC-код точки розподілу 62Z1050449717924; IEC-код точки розподілу 62Z9330746375193; IEC-код точки розподілу 62Z9431582561712; IEC-код точки розподілу 62Z0567421319719; IEC-код точки розподілу 62Z9433197405074; IEC-код точки розподілу 62Z4267174481026; IEC-код точки розподілу 62Z6204841265548; IEC-код точки розподілу 62Z0677176792585 за період з 29.06.2021 р. по 31.12.2021 р. (з щомісячною розбивкою).
В обгрунтування клопотання прокурор зазначає, що інформація щодо обсягів поставленої електричної енергії Відділу освіти, культури, молоді та спорту Ниждньотеплівської сільської військово-цивільної адміністрації за всіма точками розподілу, визначеними у Додатку № 3 до Договору № 245-СЧ від 29.06.2021 «Технічне завдання» за період з 29.06.2021 по 31.12.2021 (з щомісячною розбивкою), що наявні у ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання», а також податкові накладні ТОВ «ЕНЕРА СХІД», є доказами, які обгрунтовують позовні вимоги, а самостійне подання прокурором даних доказів у справі є неможливим з вищезазначених причин, виникла необхідність у витребуванні судом даних доказів.
Зазначені акти, так і податкові накладні, перебувають у постачальника електричної енергії - ТОВ «ЕНЕРА СХІД», як у сторони Договору, та, відповідно, платника ПДВ, а свою чергу відомості щодо обсягів поставленої електричної енергії за всіма точками розподілу містяться у ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання»
Так, відповідно до ст. 81 ГПК України учасник справи у разі неможливості самостійно надати докази вправі подати клопотання про витребування доказів судом. Таке клопотання повинно бути подане в строк, зазначений в частинах другій та третій статті 80 цього Кодексу.
Оскільки акти приймання-передачі електричної енергії, податкові накладні та відомості щодо обсягів поставленої електричної енергії є доказами, які обгрунтовують позовні вимоги, суд задовольняє вказане клопотання прокурора.
З огляду на запровадження на території України воєнного стану, з метою недопущення випадків загрози життю, здоров'ю та безпеці учасників справи, суд не визнає їх явку обов'язковою та пропонує представникам сторін скористатись можливістю участі у засіданні в режимі відеоконференції.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 12, 53, 81, 120, 176, 234, 236, ч. 3 ст. 247 Господарського процесуального кодексу України, ст. 23 Закону України “Про прокуратуру”, господарський суд
1. Підтвердити підстави представництва керівника Щастинської окружної прокуратури Луганської області інтересів держави в особі органів, уповноважених здійснювати відповідні функції у спірних правовідносинах: Північно-східного офісу Державної аудиторської служби України та Нижньотеплівської селищної військової адміністрації Щастинського району Луганської області за позовною заявою від 12.04.2024 № б/н.
2. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі № 913/232/24.
3. Здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження.
4. Судове засідання призначити на 13 травня 2024 року, о 11 год. 10 хв., зала судових засідань № 108.
5. Витребувати у Товариства з обмеженою відповідальністю “ЕНЕРА СХІД” (пл. Базарна, 32А, Старобільськ, Луганська область, 92702, ЄДРПОУ: 42010964) завірені належним чином копії актів, складених ТОВ «ЕНЕРА СХІД» та Відділом освіти, культури, молоді та спорту Нижньотеплівської сільської військово-цивільної адміністрації Щастинського району Луганської області щодо приймання-передачі електричної енергії для наступної оплати, а саме актів: № 245-СЧ/65724/1 від 15.07.2021р.; № 245-СЧ/65724/1 від 15.07.2021р.; № 245- СЧ/65724/1 від 15.07.2021р.; № 245-СЧ/76021/1 від 13.08.2021р.; № 245-СЧ/76021/1 від 13.08.2021р.; № 245-СЧ/76021/1 від 13.08.2021р.; № 245-СЧ/86387/1 від 13.09.2021р.; № 245-СЧ/86387/1 від 13.09.2021р.; № 245-СЧ/86387/1 від 13.09.2021р.; № 245-СЧ/97274/1 від 12.10.2021р.; № 245-СЧ/97274/1 від 12.10.2021р.; № 245- СЧ/97274/1 від 12.10.2021р.; № 245-СЧ/108825/1 від 12.11.2021р.; № 245-СЧ/108825/1 від 12.11.2021р.; № 245-СЧ/108825/1 від 12.11.2021р.; № 245-СЧ/118770/1 від 14.12.2021р.; № 245-СЧ/122235/1 від 20.12.2021р.; № 245-СЧ/118770/1 від 14.12.2021р.; № 245-СЧ/118770/1 від 14.12.2021р.; № 245-СЧ/1222235/1 від 20.12.2021р.; податкові накладні, складені щодо постачання електричної енергії Відділу освіти, культури, молоді та спорту Нижньотеплівської сільської військово-цивільної адміністрації Щастинського району Луганської області (код ЄДРПОУ 44041491) за період складання/реєстрації з 29.06.2021 р. по 31.12.2021 р.
6. Витребувати у Товариства з обмеженою відповідальністю «Луганське Енергетичне Об'єднання» (21022, Вінницька область, Вінницький район, місто Вінниця, вулиця Енергетична, будинок 6, кімната 404, КОД ЄДРПОУ 31443937) інформацію щодо обсягів поставленої електричної енергії Відділу освіти, культури, молоді та спорту Ниждньотеплівської сільської військово-цивільної адміністрації за всіма точками розподілу, визначеними у Додатку № 3 до Договору № 245-СЧ від 29.06.2021 р. «Технічне завдання», а саме: IEC-код точки розподілу 62Z1279169487938; IEC-код точки розподілу 62Z3798664036508; IEC-код точки розподілу 62Z8076829302774; IEC-код точки розподілу 62Z4500620027144; IEC-код точки розподілу 62Z4885490879503; IEC-код точки розподілу 62Z3830255633280; IEC-код точки розподілу 62Z02149047744743; IEC-код точки розподілу 62Z4117108818224; IEC-код точки розподілу 62Z0618915525909; IEC-код точки розподілу 62Z4982745216082; IEC-код точки розподілу 62Z73960160663696; IEC-код точки розподілу 62Z1050449717924; IEC-код точки розподілу 62Z9330746375193; IEC-код точки розподілу 62Z9431582561712; IEC-код точки розподілу 62Z0567421319719; IEC-код точки розподілу 62Z9433197405074; IEC-код точки розподілу 62Z4267174481026; IEC-код точки розподілу 62Z6204841265548; IEC-код точки розподілу 62Z0677176792585 за період з 29.06.2021 р. по 31.12.2021 р. (з щомісячною розбивкою).
7. Запропонувати прокурору та позивачам подати відповіді на відзиви із урахуванням вимог ст. 166 ГПК України.
8. Запропонувати відповідачам подати відзиви на позовну заяву із урахуванням вимог ст. 165 ГПК України в строк до 11.05.2024 р.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання 17.04.2024 р. та не підлягає оскарженню.
Суддя Богдан ЯРЕСЬКО