25.03.2024 Справа № 756/3734/24
№ 756/3734/24
№ 3/756/2128/24
іменем України
25 березня 2024 року суддя Оболонського районного суду м. Києва Дев'ятко В.В. розглянувши справу про адміністративне правопорушення стосовно
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,
за ст. 44 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
07 березня 2024 року, близько 20 год. 50 хв., ОСОБА_1 , перебуваючи на станції метро «Мінська», зберігав при собі та перевозив психотропну речовину, обіг якої обмежено - амфетамін, масою 0,110 г., для власного вживання без мети збуту.
Своїми діями, ОСОБА_1 вчинив правопорушення, що передбачене ст. 44 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КпАП України).
ОСОБА_1 до суду з'явився, свою вину визнав повністю.
Крім того, вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ВАБ № 373296, протоколом затримання від 07.03.2024, поясненнями, висновком експерта № СЕ-19/111-24/15787-НЗПРАП та постановою про закриття кримінального провадження, що містяться в матеріалах справи.
Відповідно до ст. 33 КпАП України, суд, при накладенні стягнення за адміністративне правопорушення, враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, майновий стан, ступінь його вини.
Обставиною, що пом'якшує покарання правопорушника судом визнано щире каяття.
Обставин, що обтяжують відповідальність правопорушника судом не встановлено.
Враховуючи викладене, з метою запобігання вчинення у подальшому нових правопорушень, суд вважає за необхідне накласти на ОСОБА_1 стягнення у виді штрафу в межах санкції інкримінованої статті КпАП України.
На підставі викладеного, керуючись статтями 33, 44 КпАП України, ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір», суд
ОСОБА_1 визнати винуватим у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 44 КпАП України, та застосувати до нього адміністративне стягнення у виді штрафу на користь держави у розмірі 1 700 грн.
Стягнути з ОСОБА_1 , судовий збір у розмірі 605 грн. 60 коп. на користь держави.
Речовий доказ, а саме психотропну речовину - «амфетамін», масою 0,110 г., - знищити.
Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного суду через Оболонський районний суд м. Києва протягом десяти днів з дня її винесення.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Строк пред'явлення постанови до виконання - три місяці.
Суддя В.В. Дев'ятко