Ухвала від 07.03.2024 по справі 761/334/14-ц

Справа № 761/334/14-ц

Провадження № 6/761/467/2024

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

07 березня 2024 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Аббасова Н.В., розглянувши клопотання представника заявників ОСОБА_1 , ОСОБА_2 - адвоката Братищенка Ю.О., про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду у справі за заявою ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ), ОСОБА_2 ( АДРЕСА_1 ) заінтересовані особи: Публічне акціонерне товариство "Комерційний банк "Надра" (м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд. 15), Товариство з обмеженою відповідальністю "Девелоп Фінанс" (м. Київ, пров. Рильський, буд. 4, пов. 6), ОСОБА_3 ( АДРЕСА_2 ) про визнання виконавчих листів такими, що не підлягають виконанню,

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Шевченківського районного суду м. Києва перебуває цивільна справа за заявою ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , заінтересовані особи: ПАТ "КБ "Надра", ТОВ "Девелоп Фінанс", ОСОБА_3 про визнання виконавчих листів такими, що не підлягають виконанню.

06.03.2024 на електронну пошту суду надійшло клопотання представника заявників ОСОБА_1 , ОСОБА_2 - адвоката Братищенка Ю.О., про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Відповідно до ч. 1 ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.

Згідно із ч. 2 ст. 212 ЦПК України учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

За таких обставин, враховуючи положення ЦПК України, виконання представником позивача вимог ч. 2 ст. 212 ЦПК України, а також те, що згідно указу Президента України № 64/2022 від 24.02.2022 року «Про введення воєнного стану в Україні» з 24.02.2022 року на всій території України введено воєнний стан, строк дії якого продовжено до 13.05.2024 року, суд приходить до висновку, що клопотання представника заявників ОСОБА_1 , ОСОБА_2 - адвоката Братищенка Ю.О., підлягає задоволенню та призначає судове засідання 12.03.2024 в режимі відеоконференції, по цивільній справі № 761/334/14-ц поза межами приміщення суду за допомогою сервісу «EasyCon» ( ІНФОРМАЦІЯ_1 ).

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст. 212 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Заяву представника заявників ОСОБА_1 , ОСОБА_2 - адвоката Братищенка Ю.О., про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду у справі за заявою ОСОБА_1 , ОСОБА_2 заінтересовані особи: Публічне акціонерне товариство "Комерційний банк "Надра", Товариство з обмеженою відповідальністю "Девелоп Фінанс", ОСОБА_3 про визнання виконавчих листів такими, що не підлягають виконанню - задовольнити.

Призначений судовий розгляд справи № 761/334/14-ц на 12 березня 2024 року о 11 год. 00 хв. провести в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, а саме за допомогою програмного забезпечення «EasyCon» (vkz.court.gov.ua) за участю представника заявників ОСОБА_1 , ОСОБА_2 - адвоката Братищенка Ю.О. ( ІНФОРМАЦІЯ_1 ).

Попередити, що відповідно до ч. 5 ст. 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Копію ухвали негайно надіслати сторонам.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: Н.В. Аббасова

Попередній документ
117558743
Наступний документ
117558745
Інформація про рішення:
№ рішення: 117558744
№ справи: 761/334/14-ц
Дата рішення: 07.03.2024
Дата публікації: 12.03.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Шевченківський районний суд міста Києва
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (12.03.2024)
Результат розгляду: подання (заяву, клопотання) задоволено
Дата надходження: 21.12.2023
Предмет позову: за заявою Мироненко А.В., Мироненко М.В., заінтересовані особи: ПАТ "КБ "Надра", ТОВ "Девелоп Фінанс", Ловгенюк І.І. про визнання виконавчих листів такими, що не підлягають виконанню
Розклад засідань:
31.01.2024 10:00 Шевченківський районний суд міста Києва
29.02.2024 14:00 Шевченківський районний суд міста Києва
12.03.2024 11:00 Шевченківський районний суд міста Києва