Справа № 308/2548/24
1-кс/308/866/24
16 лютого 2024 року м. Ужгород
Слідчий суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області ОСОБА_1 , за участю: секретаря судового засідання - ОСОБА_2 , прокурора - ОСОБА_3 , перекладача - ОСОБА_4 , особи, щодо якої розглядається клопотання про застосування екстрадиційного арешту ОСОБА_5 , захисника - ОСОБА_6 , розглянувши клопотання першого заступника керівника Закарпатської обласної прокуратури ОСОБА_7 , про визнання наявності підстав для подальшого тримання під вартою та продовження застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою (екстрадиційного арешту) відносно громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_5 ( ОСОБА_8 ), ІНФОРМАЦІЯ_1 , -
Перший заступник керівника Закарпатської обласної прокуратури ОСОБА_9 звернувся до слідчого судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області з клопотанням про визнання наявності підстав для подальшого тримання особи під вартою відносно арештованого громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_5 ( ОСОБА_8 ), ІНФОРМАЦІЯ_1 з метою притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів, передбачених ч. 2 п. 2 ст. 190 Кримінального кодексу Республіки Казахстан.
Клопотання мотивовано тим, що у провадженні правоохоронних органів Республіки Казахстан перебуває кримінальне справа по обвинуваченню ОСОБА_5 ( ОСОБА_8 ), ІНФОРМАЦІЯ_1 , у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК Республіки Казахстан (шахрайство).
Встановлено, що постановою керівника СГ ОРППС СУ ДП м. Алмати від 12.07.2021 ОСОБА_5 визнано підозрюваним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого п.2 ч.4 ст. 190 Кримінального кодексу Республіки Казахстан (шахрайство).
Постановою Спеціалізованого міжрайонного слідчого суду м. Алмати від 15.07.2021 стосовно ОСОБА_5 обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
У зв'язку з ухиленням ОСОБА_5 від правоохоронних органів 12.07.2021 його оголошено у міждержавний розшук та, у подальшому, 17.08.2021 - у міжнародний розшук.
За даними Генерального секретаріату Інтерполу громадянин Республіки Казахстан ОСОБА_8 , станом на 12.11.2023 значиться в міжнародному розшуку з метою арешту та подальшої екстрадиції до Республіки Казахстан для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК Республіки Казахстан (шахрайство).
Відповідно до «червоної картки» Генерального Секретаріату Інтерполу (індивідуальний звіт) з контрольним номером 2021/69006 вказана особа перебуває в міжнародному розшуку з метою арешту, з діючим терміном арешту до 26.10.2031.
12.11.2023 у порядку ст. ст. 208, 582 КПК України слідчим СВ Тячівського РВП ГУНП в Закарпатській області затримано громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_5 ( ОСОБА_8 ), ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Ташкент, район Куйбишевський Узбецька РСР, тимчасово проживаючого в Україні за адресою АДРЕСА_1 .
Ухвалою слідчого судді Тячівського районного суду Закарпатської області від 14.11.2023 стосовно затриманого у порядку ст.583 КПК України застосовано тимчасовий арешт на строк 40 діб до надходження запиту про його видачу від компетентних органів Республіки Казахстан.
Офісом Генерального прокурора отримано запит Генеральної прокуратури Республіки Казахстан про видачу ОСОБА_5 для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення злочину, передбаченого ч.4 ст. 190 КК Республіки Казахстан.
13.12.2023 Офісом Генерального прокурора до Закарпатської обласної прокуратури надано завірену копію запиту казахської сторони, оформлену належним чином згідно вимог Договору між Україною та Республікою Казахстан про екстрадицію 2018 року, та відповідно до ст. 587 КПК України доручено проведення екстрадиційної перевірки обставин, що можуть перешкоджати видачі вказаної особи до Республіки Казахстан.
Ухвалою слідчого судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області від 20.12.2023 стосовно громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для забезпечення видачі особи (екстрадиційний арешт) до вирішення Офісом Генерального прокурора питання про його видачу та фактичної передачі компетентним органам Республіки Казахстан. Строк дії ухвали встановлено до 17.02.2024.
Відповідно наданих документів ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , розшукується правоохоронними органами Республіки Казахстан для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених п. 2 ч. 4 ст. 190 КК Республіки Казахстан.
Так, у період з 2017 по 2019 роки ОСОБА_5 , вступивши у злочинну змову з невстановленими слідством особами, зареєструвавши в органах юстиції афілійовані компанії, перебуваючи на території м. Алмати, вчинив низку тяжких злочинів проти власності шляхом обману та зловживання довірою.
У вересні 2017 року ОСОБА_5 під приводом продажу квартири у будинку, що забудовується, заволодів спецтехнікою, що належить ОСОБА_10 на загальну суму 67 666 700 теньге.
Продовжуючи свої злочинні діяння, ОСОБА_5 , діючи у групі осіб за попередньою змовою, у березні 2018 року шляхом обману та зловживання довірою, під приводом обміну на квартиру у будинку, що будується, заволодів спецтехнікою (бетоновоз САМС 2008 р.в.), що належить ОСОБА_11 .
Не зупиняючись на скоєному, ОСОБА_5 у період з 01.06.2018 по 31.07.2018 шляхом обману та зловживання довірою, перебуваючи в офісі ТОВ «КазЦентрСнаб», розташованого у м. Алмати, вул. Казибаєва, 286, у кабінеті директора даної компанії ОСОБА_12 , під приводом продажу квартири у будинку, що забудовується, заволодів будівельними матеріалами (металоконструкціями) на загальну суму 28 000 000 теньге.
Крім того, на початку лютого 2019 року ОСОБА_5 , під приводом продажу квартири у будинку, що будується, заволодів будівельними матеріалами (металоконструкціями) на загальну суму 25 000 000 теньге, які належали директору ТОВ «Азія Метал груп» ОСОБА_13 .
Надалі, продовжуючи свої злочинні наміри, ОСОБА_5 15.08.2019, перебуваючи на перетині вулиць Шаляпіна - Берегового м. Алмати, щляхом обману та зловживання довірою ОСОБА_14 , під приводом продажу квартири у будинку, що будується, заволодів грошовими коштами у сумі 19 50 000 теньге.
Таким чином, ОСОБА_5 , діючи у складі групи осіб за попередньою змовою з невстановленими слідством особами, неодноразово здійснив шахрайство, тобто розкрадання чужого майна чи придбання права на чуже майно шляхом обману та зловживання довірою в особливо великому розмірі, вчинив кримінальні правопорушення, передбачені ч. 4 п. 2 ст. 190 КК Республіки Казахстан.
12.07.2021 постановою СГ ОРППС СУ ДП м. Алмати ОСОБА_5 визнано підозрюваним у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 п. 2 ст. 190 КК Республіки Казахстан.
Постановою судді Спеціалізованого міжрайонного слідчого суду м. Алмати від 15.07.2021 ОСОБА_5 обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
17.08.2021 постановою СД ОРППС СУ ДП м. Алмати підозрюваного ОСОБА_5 оголошено у міжнародний розшук.
Інкриміновані ОСОБА_5 правопорушення за законодавством України кваліфікуються за ч. 5 ст. 190 КК України і є екстрадиційними, оскільки передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк більше одного року.
Передбачені ст. 49 КК України строки давності притягнення особи до кримінальної відповідальності за вищевказані злочини не закінчилися.
Запити інших держав про видачу ОСОБА_5 не надходили.
Згідно даних Державної міграційної служби України ОСОБА_5 до територіальних органів ДМС України із заявою про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту не звертався; статус біженця, або особи, яка потребує додаткового захисту не отримував; зареєстрованим або знятим з реєстраційного обліку місця проживання не значиться; з питань набуття громадянства України в установленому порядку не звертався; підстав вважати його громадянином України немає.
Відповідно до інформації, наданої Управлінням СБУ в Закарпатській області, відомості відносно переслідування ОСОБА_5 на території іноземних держав за релігійними та політичними поглядами за участь у відповідних групах, а також щодо перебування останнього у складі добровільних батальйонів, які брали участь у захисті незалежності та територіальної цілісності України, відсутні.
Компетентні органи України не проголошували остаточне рішення стосовно ОСОБА_5 у зв'язку із правопорушенням, за яке вимагається його видача, та не ухвалювали рішення не порушувати чи припиняти переслідування у зв'язку із цим самим правопорушенням.
Діяння, за які запитується видача, не належать до військових злочинів і не мають політичного характеру.
Згідно даних Державної установи «Закарпатська установа виконання покарань №9», за результатами медичного огляду і наявної супровідної документації стан здоров'я ОСОБА_5 задовільний, протипокази до етапування за станом здоров'я відсутні.
Крім того, відповідно до наданої Міністерством оборони України інформації, громадянин Республіки Казахстан ОСОБА_5 військову службу у Збройних Силах України не проходив та не проходить.
На території України не судимий, до кримінальної відповідальності не притягується.
На даний час ОСОБА_5 утримується у Державній установі «Закарпатська установа виконання покарань (№9).
01.02.2024 Закарпатською обласною прокуратурою завершено екстрадиційну перевірку щодо громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_5 , за її результатами складено висновок та відповідно до ч. 3 ст. 587 КПК України матеріалами перевірки скеровано до Офісу Генерального прокурора для прийняття рішення щодо його видачі до компетентного органу Республіки Казахстан.
Оскільки на даний час центральним органом України не прийнято рішення про видачу ОСОБА_5 ( ОСОБА_8 ) до Республіки Казахстан, виникла необхідність продовжити застосування екстрадиційного арешту до вирішення Офісом Генерального прокурора питання про його видачу та фактичну передачу компетентним органам Республіки Казахстан.
Водночас встановлено, що правовідносини між Україною та Республікою Казахстан врегульовані Договором між Україною та Республікою Казахстан про екстрадицію 2018 року.
Забезпечення виконання компетентними органами України вимог вищевказаного Договору стосовно видачі ОСОБА_5 можливо лише в тому випадку, якщо судом відносно останнього буде застосований екстрадиційний арешт.
Враховуючи викладене, а також з огляду на закінчення 17.02.2024 строку діючого відносно ОСОБА_5 запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для забезпечення видачі особи (екстрадиційний арешт), з метою перевірки наявності підстав для подальшого тримання особи під вартою або його звільнення, керуючись положеннями зазначеного Договору, орган досудового розслідування просить визнати наявність підстав для подальшого тримання громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_5 ( ОСОБА_8 ), ІНФОРМАЦІЯ_1 , під вартою та продовжити застосування до нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для забезпечення видачі особи (екстрадиційного арешту) до вирішення Офісом Генерального прокурора питання про його видачу та фактичну передачу компетентним органам Республіки Казахстан.
У судовому засіданні прокурор підтримала клопотання та просила його задовольнити.
Захисник особи, відносно якої вирішується питання наявності підстав для подальшого тримання під вартою та продовження застосування екстрадиційного арешт, у судовому засіданні заперечив проти задоволення клопотання прокурора.
ОСОБА_5 ( ОСОБА_8 ), у судовому засіданні підтримав позицію свого захисника, просив відмовити у задоволенні клопотання прокурора. Вказав, що проти нього в Казахстані відбувається переслідування, через його політичні погляди і перебування в Казахстані є небезпечним для його життю та здоров'я.
Дослідивши матеріали клопотання, заслухавши пояснення учасників судового засідання, слідчий суддя дійшов наступних висновків.
У ході розгляду клопотання слідчим суддею встановлено, що ОСОБА_5 є підозрюваним у кримінальному провадженні №217500031000373, розслідування якого проводиться СУ ДП м. Алмати. Дії ОСОБА_5 кваліфіковано за п. 2 ч. 4 ст. 190 КК Республіки Казахстан.
Вказане кримінальне правопорушення передбачає допустимість застосування покарання у виді позбавлення волі строком від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна, з довічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю або без такого, тобто за правилами ч. 4 ст. 11 Кримінального-процесуального кодексу Республіки Казахстан від 03.07.2014 №226-V ЗРК є тяжким злочином.
Кваліфікація дій ОСОБА_5 у відповідності до національного законодавства України кореспондує приписам ч. 5 ст. 190 КК України.
Отже, інкриміновані ОСОБА_5 діяння є екстрадиційними.
Згідно з довідкою б/н та б/д, складеною слідчим ВРЗПВСУ ДП м. Алмати ОСОБА_15 , строки притягнення ОСОБА_5 до відповідальності спливають 17.12.2032.
Крім цього, слідчий суддя встановив, що ОСОБА_5 оголошений в міжнародний розшук, що підтверджується копією постанови керівника СД ОРППС СУ ДП м. Алмати від 17.08.2021.
Постановою слідчого судді Спеціалізованого міжрайонного слідчого суду м. Алмати від 15.07.2021 по справі №7595-21-00-2-3м/6271 відносно ОСОБА_5 санкціоновано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, строк якого визначено обчислювати з дня його затримання.
12.11.2023 у порядку ст. ст. 208, 582 КПК України слідчим СВ Тячівського РВП ГУНП в Закарпатській області затримано громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_5 ( ОСОБА_8 ), ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Ташкент, район Куйбишевський Узбецька РСР, тимчасово проживаючого в Україні за адресою АДРЕСА_1 .
Ухвалою слідчого судді Тячівського районного суду Закарпатської області від 14.11.2023 стосовно затриманого у порядку ст.583 КПК України застосовано тимчасовий арешт на строк 40 діб до надходження запиту про його видачу від компетентних органів Республіки Казахстан.
Офісом Генерального прокурора отримано запит Генеральної прокуратури Республіки Казахстан про видачу ОСОБА_5 для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення злочину, передбаченого ч.4 ст. 190 КК Республіки Казахстан.
13.12.2023 Офісом Генерального прокурора до Закарпатської обласної прокуратури надано завірену копію запиту казахської сторони, оформлену належним чином згідно вимог Договору між Україною та Республікою Казахстан про екстрадицію 2018 року, та відповідно до ст. 587 КПК України доручено проведення екстрадиційної перевірки обставин, що можуть перешкоджати видачі вказаної особи до Республіки Казахстан.
Ухвалою слідчого судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області від 20.12.2023 застосовано до громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_5 ( ОСОБА_8 ), ІНФОРМАЦІЯ_1 , запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для забезпечення видачі особи (екстрадиційний арешт) до вирішення Офісом Генерального прокурора питання про його видачу та фактичну передачу компетентним органам Республіки Казахстан.
Відповідно до ст. 1 Європейської конвенції про видачу правопорушників 1957 року, Договірні Сторони зобов'язуються видавати одна одній всіх осіб, які переслідуються компетентними органами запитуючої Сторони за скоєння правопорушення.
Згідно з ст. 12 Європейської конвенції «Про видачу правопорушників» від 13.12.1957, ратифікованої із заявами і застереженнями Законом України № 43/98-ВР (43/98-ВР) від 16.01.98, запит, інші шляхи передачі запитів можуть бути встановлені за прямою згодою між двома або декількома Сторонами відповідно до процедури, передбаченої законодавством запитуючої Сторони.
Відповідно до ст. 56 Конвенції «Про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних і кримінальних справах 1993 року», договірні Сторони зобов'язуються відповідно до умов, передбачених цією Конвенцією, за вимогою видавати одна одній осіб, які перебувають на їх території, для притягнення їх до кримінальної відповідальності.
Частиною 1 ст. 61 Конвенції «Про правову допомогу і правові відносини в цивільних, сімейних і кримінальних справах» передбачається, що особа, яка потребує видачі, за клопотанням може бути взята під варту і до отримання вимоги про видачу.
Відповідно до ст. 26 Конституції України, іноземці та особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, користуються тими самими правами і свободами, а також несуть такі самі обов'язки, як і громадяни України, за винятками, встановленими Конституцією, законами чи міжнародними договорами України.
Статтею 5 Європейської конвенції «Про захист прав людини і основоположних свобод» визначено, що кожен має право на свободу та особисту недоторканність. Нікого не може бути позбавлено свободи, крім таких випадків і відповідно до процедури, встановленої законом: f) законний арешт або затримання особи з метою запобігання її недозволеному в'їзду в країну чи особи, щодо якої провадиться процедура депортації або екстрадиції.
Відповідно до ст. 60 Конвенції про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року, після одержання вимоги запитувана Договірна Сторона негайно вживає заходи до взяття під варту особи, видача якої вимагається, за винятком тих випадків, коли видача не може бути здійснена.
Вищезазначені міжнародні договори не денонсовані.
Згідно з ст. 63 Віденської конвенції про право міжнародних договорів, розрив дипломатичних або консульських відносин між учасниками договору не впливає на правові відносини, встановлені між ними договором, за винятком випадків, коли наявність дипломатичних або консульських відносин потрібна для виконання договору.
Пунктом 9 ч. 1 ст. 541 КПК України визначено, що екстрадиційний арешт - це застосування запобіжного заходу у вигляді тримання особи під вартою з метою забезпечення її видачі (екстрадиції).
Відповідно до ч. 1 ст. 584 КПК України, після надходження запиту компетентного органу іноземної держави про видачу особи за дорученням або зверненням центрального органу України прокурор звертається з клопотанням про її екстрадиційний арешт до слідчого судді за місцем тримання особи під вартою.
Згідно з ч. ч. 10, 11 ст. 584 КПК України, екстрадиційний арешт застосовується до вирішення питання про видачу особи (екстрадицію) та її фактичної передачі, але не може тривати більше дванадцяти місяців. У межах цього строку слідчий суддя суду, в межах територіальної юрисдикції якого особа перебуває під вартою, за клопотанням прокурора не рідше одного разу на два місяці перевіряє наявність підстав для подальшого тримання особи під вартою або її звільнення.
Частинами 1, 2 ст. 587 КПК України передбачено, що екстрадиційна перевірка обставин, що можуть перешкоджати видачі особи, проводиться центральним органом України або за його дорученням чи зверненням відповідною обласною прокуратурою. Екстрадиційна перевірка здійснюється протягом шістдесяти днів. Цей строк може бути продовжено відповідним центральним органом України.
Відповідно до п. 6 ч. 2 ст. 183 КПК України, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою не може бути застосований, окрім, як до особи, яку розшукують компетентні органи іноземної держави за кримінальне правопорушення, у зв'язку з яким може бути вирішено питання про видачу особи (екстрадицію) такій державі для притягнення до кримінальної відповідальності або виконання вироку, в порядку і на підставах, передбачених розділом ІХ цього Кодексу або міжнародним договором, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України.
У постанові Пленуму Верховного суду України № 16 від 08.10.2004 року «Про деякі питання застосування законодавства, яке регулює порядок і строки затримання (арешту) осіб при вирішенні питань, пов'язаних з їх екстрадицією» роз'яснено, що місцеві суди на виконання Європейської конвенції та аналогічних положень інших міжнародних договорів України приймають до свого провадження і розглядають по суті подання прокурорів або погоджені з ними подання органів, котрі виконують запити інших держав про видачу, тимчасовий арешт осіб з метою їх доставки під вартою до компетентного органу держави, що надсилає запит, на термін, встановлений Європейською конвенцією або іншим міжнародним договором.
Відповідно до ч. 4 ст. 590 КПК України, рішення про видачу особи (екстрадицію) не може бути прийнято, якщо така особа подала заяву про визнання її біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, чи скористалася відповідно до законодавства правом на оскарження рішення щодо зазначених статусів, до остаточного розгляду заяви, у порядку, встановленому законодавством України.
Статтею 10 Закону України «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту» передбачено, що рішення за заявою про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, у тому числі стосовно перебуваючих з ним на території України неповнолітніх дітей (членів сім'ї заявника або таких, які знаходяться під його опікою чи піклуванням), внесених до анкети заявника, на визнання яких біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, є письмова згода заявника, висловлена в анкеті чи заяві, приймається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту, протягом місяця з дня отримання особової справи заявника та письмового висновку. Строк прийняття рішення може бути продовжено керівником центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту, але не більш як до трьох місяців.
01.02.2024 Закарпатською обласною прокуратурою завершено екстрадиційну перевірку щодо громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_5 , за її результатами складено висновок та відповідно до ч. 3 ст. 587 КПК України матеріалами перевірки скеровано до Офісу Генерального прокурора для прийняття рішення щодо його видачі до компетентного органу Республіки Казахстан.
Згідно з ч. 1 ст. 590 КПК України, після вивчення матеріалів екстрадиційної перевірки центральний орган України приймає рішення про видачу особи (екстрадицію) або відмову у видачі (екстрадиції) іноземній державі. Рішення виноситься керівником центрального органу України або уповноваженою ним особою. Про своє рішення центральний орган України повідомляє компетентний орган іноземної держави, а також особу, щодо якої воно прийнято. У разі прийняття рішення про видачу (екстрадицію) такій особі вручається його копія. Якщо впродовж десяти днів зазначене рішення не оскаржено до суду, організовується фактична видача цієї особи компетентним органам іноземної держави.
Таким чином, слідчий суддя констатує, що на даний момент, рішення про видачу Республіки Казахстан ОСОБА_5 , центральним органом України не прийняте. Фактична передача даного громадянина компетентним органам Республіки Казахстан не відбулась, а отже є необхідність у продовженні застосування до нього екстрадиційного арешту для фактичної передачі компетентним органам Республіки Казахстан
Також слідчим суддею враховано вік та стан здоров'я Республіки Казахстан ОСОБА_5 , щодо якого відсутні докази про наявність тяжких захворювань чи інвалідності, які б унеможливлювали його утримання в ДУ «Закарпатська УВП (№ 9).
З огляду на викладене, слідчий суддя дійшов висновку про наявність достатніх підстав для подальшого утримання Республіки Казахстан ОСОБА_5 під вартою та продовження строку екстрадиційного арешту до здійснення фактичної передачі правоохоронним органам Республіки Казахстан, і даний захід є єдиним запобіжним заходом, достатнім для запобігання усіх можливих ризиків уникнення кримінальної відповідальності.
Таким чином, клопотання прокурора підлягає задоволенню.
Керуючись Конвенцією про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року, Європейською конвенцією про видачу правопорушників 1957 року, ст.ст. 369-372, 573 - 587 КПК України, слідчий суддя, -
Клопотання задовольнити.
Визнати наявність підстав для подальшого тримання громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_5 ( ОСОБА_8 ), ІНФОРМАЦІЯ_1 , під вартою та продовжити застосування до нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для забезпечення видачі особи (екстрадиційний арешт) до вирішення Офісом Генерального прокурора питання про його видачу та фактичну передачу компетентним органам Республіки Казахстан, але не більше ніж 60 днів, тобто до 12 квітня 2024 року включно.
Упродовж екстрадиційного арешту утримувати громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_5 ( ОСОБА_8 ), ІНФОРМАЦІЯ_1 в Державній установі «Закарпатська установа виконання покарань (№ 9)».
Встановити строк дії ухвали до 12 квітня 2024 року включно.
Ухвала може бути оскаржена протягом п'яти днів з дня її оголошення шляхом подачі апеляційної скарги до Закарпатського апеляційного суду.
Слідчий суддя ОСОБА_1