Ухвала від 07.12.2023 по справі 761/11986/23

Справа № 761/11986/23

Провадження № 2/761/6798/2023

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

07 грудня 2023 року Шевченківського районного суду м. Києва Макаренко І.О., розглянувши матеріали справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

встановив:

Позивач звернувся до Шевченківського районного суду м. Києва з вищевказаним позовом.

Вивчивши матеріали поданої позовної заяви, вважаю, що вони не відповідають вимогам ст. 175 ЦПК України.

Згідно п. 2 ч. 3 ст. 175 ЦПК України позовна заява повинна містити: місце проживання чи перебування (для фізичних осіб).

Відповідно до ст. 27 ЦПК України позови до фізичної особи пред'являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або перебування, якщо інше не передбачено законом.

Відповідно до ч. 10 ст. 28 ЦПК України, позови до відповідача, який не має в Україні місця проживання чи перебування, можуть пред'являтися за місцезнаходженням його майна або за останнім відомим зареєстрованим місцем його проживання чи перебування в Україні.

Позивачем зазначене останнє відоме зареєстроване місце проживання відповідача за адресою: АДРЕСА_1 .

Шевченківським районним судом м. Києва було надіслано запит до ІТС «Реєстр територіальної громади м. Києва» щодо отримання інформації про зареєстроване місце проживання (перебування) відповідача у справі.

Як вбачається з інформації, отриманої за запитом, за даними Реєстру територіальної громади м. Києва відповідач в м. Києві зареєстрованим не був.

До матеріалів поданого позову не додано доказів реєстрації відповідача у Шевченківському районі м. Києва, а саме за адресою: АДРЕСА_1 .

У відповідності з ч. 1 ст. 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

Виходячи з наведеного вважаю, що вищезазначену позовну заяву необхідно залишити без руху з наданням позивачу строку для усунення вказаного ухвалі недоліку, а саме: надати докази реєєстраці останнього відомого місця проживання чи перебування відповідача за адресою: АДРЕСА_1 .

Враховуючи наведене, на підставі ст. 185 ЦПК України, суддя

ухвалив:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, залишити без руху, надавши позивачу строк для усунення недоліків терміном 5 (п'ять) днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.

Роз'яснити позивачу, що у разі не усунення недоліків позовної заяви у строк, встановлений судом, заява буде вважатися неподаною і повернута позивачеві.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя:

Попередній документ
115477632
Наступний документ
115477635
Інформація про рішення:
№ рішення: 115477633
№ справи: 761/11986/23
Дата рішення: 07.12.2023
Дата публікації: 11.12.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Шевченківський районний суд міста Києва
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них; про розірвання шлюбу
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Залишено без руху (07.12.2023)
Дата надходження: 07.04.2023
Предмет позову: за позовом Алджірбі А.В. до Алджірбі Мохаммед Асмеіл Мухтар про розірвання шлюбу