ДЗЕРЖИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КРИВОГО РОГУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 171/2791/23
Провадження № 1-кс/210/2897/23
УХВАЛА
іменем України
(вступна та резолютивна частини)
07 грудня 2023 року
Слідчий суддя Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області ОСОБА_1 , за участю секретаря ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 , розглянув в судовому засіданні клопотання прокурора-стажиста Криворізької східної окружної прокуратури ОСОБА_4 про надання дозволу на проведення огляду у кримінальному провадженні №42023042090000066 від 20.10.2023 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України, -
ВСТАНОВИВ:
Оскільки складання повного тексту ухвали вимагає значного часу, тому на підставі ч.2 ст.376 КПК України, в даному судовому засіданні слідчий суддя вважає за необхідне проголосити її вступну та резолютивну частини.
УХВАЛИВ:
Клопотання прокурора-стажиста Криворізької східної окружної прокуратури ОСОБА_4 про надання дозволу на проведення огляду у кримінальному провадженні №42023042090000066 від 20.10.2023 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України задовольнити.
Надати дозвіл на проведення огляду захисної споруди №13712, яка розташована за адресою: Дніпропетровська область, Криворізький район, м. Апостолове, вул. Покровська, 1 з залученням спеціалістів Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області з метою фіксації відомостей про невиконання та порушення вимог законодавства України у сфері використання та забезпечення функціонування об'єктів цивільного захисту (захисних споруд), обставини використання вищевказаної захисної споруди, дотримання норм законодавства у сфері цивільного захисту, та встановлення осіб, причетних до вчинення кримінального правопорушення.
Дозвіл на проведення огляду надати прокурору у кримінальному провадженні - прокурору-стажисту Криворізької східної окружної прокуратури Дніпропетровської області ОСОБА_4 та слідчому СВ відділення поліції №8 КРУП ГУНП в Дніпропетровській області капітану поліції ОСОБА_5 .
Строк дії даної ухвали складає 1 (один) місяць з дня її постановлення, тобто до 07 січня 2024 року.
Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення.
Ухвала окремому оскарженню не підлягає, однак заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.
В судовому засіданні 07 грудня 2023 року оголошено вступну та резолютивну частини. Повний текст ухвали буде оголошено 07 грудня 2023 року о 16 годині 00 хвилин.
Слідчий суддя: ОСОБА_1