УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
02 листопада 2023 року місто Чернігів
Справа №751/6845/23
Провадження №2/751/1384/23
НОВОЗАВОДСЬКИЙРАЙОННИЙСУДМІСТАЧЕРНІГОВА
в складі: головуючого - судді Маслюк Н. В.
секретаря судового засідання Пилипович А. Я.
учасники справи:
позивач - Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Ріальто»
відповідач - ОСОБА_1
представник позивача - ОСОБА_2
представник відповідача - ОСОБА_3
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Чернігова в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Ріальто» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором -
ВСТАНОВИВ:
ТОВ «Фінансова компанія «Ріальто» звернулося до суду з позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договором №211212-47031-6 від 12.12.2021 у розмірі 25 620,00 грн, а також понесених судових витрат.
Новозаводський районний суд м. Чернігова ухвалою від 08 вересня 2023 року відкрив провадження по справі за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.
Ухвалою суду від 11.10.2023 розгляд справи відкладено за клопотанням відповідача.
Сторони в судове засідання не прибули. Від представника позивача надійшла заява про розгляд справи без його участі. Від представника відповідача надійшла заява про відкладення розгляду справи у зв'язку з хворобою.
Відповідно до вимог ч. 2 ст. 247 ЦПК України фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.
Суд, дослідивши матеріали справи, дійшов наступного.
Відповідно п.2 ч.2 ст.223 ЦПК України суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні у разі першої неявки в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними. Про відкладення розгляду справи постановляється ухвала.
Ураховуючи клопотання представника відповідача, повідомлення останнім про поважні причини неявки в судове засідання, суд вважає за необхідне відкласти розгляд даної справи.
Керуючись ст.ст. 223, 260 ЦПК України, суд
Ухвалив:
Відкласти розгляд справи за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Ріальто» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором на 11 грудня 2023 року на 08 год 00 хв.
Повідомити учасників справи про день, час та місце розгляду справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Н. В. Маслюк