Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
про затвердження ліквідаційного балансу
"21" листопада 2007 р. Справа № Б-39/137-07
вх. № 8814/2-39
Суддя господарського суду Швидкін А.О.
при секретарі судового засідання Бурма Т.В.
за участю:
ліквідатора - Мірошниченко Л.О.
По справі за заявою ПП "Геоекобуд - Холдінг", м. Х-в
до ПП "Геоекобуд - Холдінг", м. Х-в
про визнання банкрутом
Ліквідатор приватного підприємства «ГЕОЕКОБУД-ХОЛДІНГ» м. Харків Мірошниченко Л.О. надав суду звіт про виконану роботу з ліквідації банкрута, ліквідаційний баланс і документи, що свідчать про завершення ліквідаційної процедури банкрута.
Присутній в судовому засіданні ліквідатор пояснив, що ним були здійснені всі заходи щодо ліквідації банкрута.
Розглянувши наданий суду звіт про виконану роботу з ліквідації банкрута, документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, вислухавши пояснення ліквідатора, суд встановив, що після визнання приватного підприємства «ГЕОЕКОБУД-ХОЛДІНГ» м. Харків банкрутом, призначення ліквідатора і відкриття ліквідаційної процедури ліквідатором було проведені необхідні дії з ліквідації банкрута, у тому числі: надано оголошення про визнання боржника банкрутом, ліквідатор закрив всі поточні рахунки банкрута в установах банку, документи довгострокового зберігання передані до архіву, печатки і штампи банкрута знешкоджені, про що суду надані відповідні довідки. Після проведення інвентаризації майна проведена його оцінка та реалізація. Дебіторська заборгованість погашена в повному обсязі. Показники виявленої ліквідаційної маси (дані її інвентаризації), документи, які підтверджують погашення вимог кредиторів, установчі документи банкрута в оригіналі передані суду.
На підставі вищевикладеного, враховуючи, що ліквідатор здійснив всі заходи з ліквідації банкрута, суду надані документи, що свідчать про завершення ліквідаційної процедури, у тому числі, баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю у зв'язку з відсутністю активів, які можна було б направити на погашення кредиторської заборгованості, суд вважає за необхідне затвердити звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс, ліквідувати приватне підприємство «ГЕОЕКОБУД-ХОЛДІНГ» та припинити провадження у справі.
Керуючись ст. ст. 32, 40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 86 ГПК України,-
Затвердити наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс. Ліквідувати юридичну особу - Приватне підприємство «ГЕОЕКОБУД-ХОЛДІНГ» , зареєстроване рішенням виконкому Харківської міської ради №14801020000006436 від 04.02.2005 року, код ЄДРПОУ 33292579, за адресою: м. Харків, пров. Червоножовтневий, 6, кв.2.
Провадження у справі припинити.
Зобов'язати реєструючий орган і інші державні органи, в яких знаходився на обліку банкрут, виключити його з державних реєстрів.
Ухвалу направити ліквідатору, власнику майна банкрута, ДПІ у Жовтневому районі, державному реєстратору, Харківському обласному відділу з питань банкрутства, Управлінню ПФУ у Жовтневому районі, Центру зайнятості у Жовтневому районі.
Суддя Швидкін А.О.