ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
ПРО ВИПРАВЛЕННЯ ПОМИЛКИ
21 вересня 2023 року Справа № 280/882/22 м. Запоріжжя
Запорізький окружний адміністративний суд у складі судді Бойченко Ю.П., розглянувши в порядку письмового провадження заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Груп Інтрейд» про виправлення помилки у виконавчому листі, виданому у справі
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Груп Інтрейд» (69035, м. Запоріжжя, вул. Брянська, буд. 15, оф. 25)
до 1. Головного управління ДПС у Запорізькій області (69107, м. Запоріжжя, просп. Соборний, 166)
2. Державної податкової служби України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8)
про визнання протиправними та скасування рішень, зобов'язання вчинити певні дії,
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Запорізького окружного адміністративного суду від 12.07.2022 у справі № 280/882/22 позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Груп Інтрейд» задоволено.
Додатковим рішенням Запорізького окружного адміністративного суду від 19.08.2022 у справі № 280/882/22, крім іншого, стягнуто на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Груп Інтрейд» (69035, м. Запоріжжя, вул. Брянська, буд. 15, оф. 25; код ЄДРПОУ 41071921) за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС у Запорізькій області (69107, м. Запоріжжя, просп. Соборний, 166; код ЄДРПОУ ВП: 44118663) судові витрати, пов'язані з правничою допомогою адвоката у розмірі 2 500 (дві тисячі п'ятсот) гривень 00 копійок.
29.08.2023 позивачу видано виконавчий лист у даній справі.
12.09.2023 до Запорізького окружного адміністративного суду надійшла заява Товариства з обмеженою відповідальністю «Груп Інтрейд» про виправлення помилки у виконавчому листі, виданому у справі № 280/882/22.
Ухвалою суду від 14.09.2023 призначено судове засідання для розгляду заяви на 21.09.2023.
Сторони в судове засідання не прибули.
Відповідно до пункту четвертого частини першої ст. 4 Закону України «Про виконавче провадження» від 02.06.2016 N 1404-VIII у виконавчому документі зазначаються ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань стягувача та боржника (для юридичних осіб - за наявності).
Згідно з ч. 1 ст. 374 КАС України суд, який видав виконавчий документ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню.
Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.
Судом встановлено, що у виконавчому листі, виданому 29.08.2023 у даній справі, не зазначено ідентифікаційний код боржника - Головного управління ДПС у Запорізькій області, а у відповідній графі помилково зазначено «код ЄДРПОУ ВП м,».
З урахуванням того, що ідентифікаційний код юридичної особи - боржника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань є обов'язковим реквізитом виконавчого документа, а його не зазначення унеможливлює (ускладнює) виконання судового рішення, суд вважає за можливе внести виправлення у виконавчий лист.
На підставі викладеного, керуючись статтями 241, 248, 374 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
УХВАЛИВ:
Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Груп Інтрейд» - задовольнити.
Виправити помилку у виконавчому листі, виданому Запорізьким окружним адміністративним судом 29.08.2023 у справі № 280/882/22, шляхом зазначення у графі «ідентифікаційний код, банківські реквізити суб'єкта господарської діяльності боржника (для юридичнихосіб), індивідуальний ідентифікаційний номер боржника (для фізичних осіб - платників податків),» ідентифікаційного коду Головного управління ДПС у Запорізькій області - код ЄДРПОУ ВП: 44118663.
Копію ухвали направити учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили у порядку встановленому статтею 256 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції за правилами встановленими статтями 295-297 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя Ю.П. Бойченко