вул. Симона Петлюри, 16/108, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua
"12" вересня 2023 р. м. Київ Справа № 911/2634/22
Господарський суд Київської області у складі судді Гребенюк Т.Д., розглянувши заяву представника боржника адвоката Калетнік М.Ю. про участь у судовому засіданні у режимі відеоконференції (вх.№ 3065/23 від 12.09.2023) у справі про неплатоспроможність
ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; РНОКПП: НОМЕР_1 )
без участі представників сторін
У провадженні Господарського суду Київської області перебуває справа №911/2634/22 за заявою ОСОБА_1 про неплатоспроможність.
Від представника боржника адвоката Калетнік М.Ю. надійшла заява (вх.№ 3065/23 від 12.09.2023) про участь у судовому засіданні, призначеному на 13.09.2023 о 12:00 год. та подальших судових засіданнях в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів.
Розглянувши клопотання, Суд зазначає про наступне.
Відповідно до ч. 1 ст. 197 Господарського процесуального кодексу України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.
Питання про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції вирішується господарським судом за наявності відповідного клопотання або за власною ініціативою не пізніш як за п'ять днів до дня проведення такого судового засідання.
Враховуючи вищевикладене, Суд вважає за можливе задовольнити заяву представника боржника адвоката Калетнік М.Ю. про його участь в судовому засіданні 11.09.2023 о 11:00 год. та подальших судових засіданнях в режимі відеоконференції за допомогою власних технічних засобів.
Керуючись ст. ст. 197, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд,
1.Заяву представника боржника адвоката Калетнік М.Ю. про участь у судовому засіданні у режимі відеоконференції (вх.№ 3065/23 від 12.09.2023) задовольнити.
2. Проведення судового засідання, призначеного на 13.09.2023 о 12:00 год. та подальших судових засіданнь здійснити за участю представника боржника адвоката Калетнік М.Ю. в режимі відеоконференції відповідно до Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи та здійснити проведення судового засідання в режимі відеоконференції за допомогою системи відеоконференцзв'язку (https://vkz.court.gov.ua).
3. Попередити представника боржника, що відповідно до частини 5 статті 197 ГПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвалу складено та підписано 12.09.2023.
Суддя Т.Д. Гребенюк