Справа № 562/3159/23
06.09.2023 Здолбунівський районний суд Рівненської області в складі головуючого судді Ковалика Ю.А., розглянувши заяву ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_2 аліментів на неповнолітню дитину,
ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_2 аліментів на утримання сина ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі однієї чверті заробітку (доходу) платника аліментів але не менше 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, щомісячно до досягнення ним повноліття, починаючи з дня подачі заяви до суду - 29 серпня 2023 року.
Згідно довідки від 31 серпня 2023 року, виданої Управлінням Державної міграційної служби в Рівненській області, ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , був зареєстрований в АДРЕСА_1 , знято з реєстрації 07.07.2023.
Таким чином, отримана судом інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) боржника ОСОБА_2 .
Відповідно до ч.2 ст.167 ЦПК України за результатами розгляду заяви про видачу судового наказу суд видає судовий наказ або постановляє ухвалу про відмову у видачі судового наказу.
Частиною 9 ст.165 ЦПК України встановлено, що у разі якщо отримана судом інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи - боржника, суд відмовляє у видачі судового наказу.
За таких обставин у видачі судового наказу необхідно відмовити.
Керуючись ч.9 ст.165 ЦПК України, суд -
ОСОБА_1 відмовити у видачі судового наказу про стягнення з ОСОБА_2 аліментів на неповнолітню дитину.
Роз'яснити ОСОБА_1 , що заявлені нею вимоги можуть бути розглянуті в позовному провадженні з додержанням загальних правил щодо пред'явлення позову.
На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до Рівненського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
С у д д я: Ю.А. Ковалик