Постанова від 10.07.2006 по справі 6672-2006А

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

Автономна Республіка Крим, 95000, м.Сімферополь, вул. К.Маркса, 18, к.

ПОСТАНОВА

Іменем України

10.07.2006

Справа №2-7/6672-2006А

За позовом - суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи Червинської Світлани Петрівни, смт. Первомайське, Первомайський район, АР Крим

До відповідача Регіональне управління Департаменту з питань адміністрування акцизного збору і контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів ДПА України в АР Крим, м.Сімферополь

Про визнання нечинним акту та рішення

Суддя І.І. Дворний

При секретарі С.О.Холодняк

ПРЕДСТАВНИКИ:

Від позивача - Червинський В.А. - пред-к дов. від 02.02.06р

Від відповідача - не з'явився .

Сутність спору: Позивач звернувся до Господарського суду АР Крим з позовом до відповідача про визнання нечинним акту та рішення.

Позовні вимоги СПД Червинської С.П. мотивовані тим, що 17 січня 2005 року Регіональним управлінням Департаменту з питань адміністрування акцизного збору і контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів ДПА України в АР Крим проведена перевірка бара «12 стільців», розташованого за адресою: Первомайський район, смт.Первомайське, вул. Гагаріна, 40, що належить позивачу, про що складений акт перевірки від 17 січня 2005 року №013901-010/21-314, у ході якої встановлені факти роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності відповідних ліцензій і роздрібної торгівлі тютюновими виробами за цінами вище максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби, встановлених виробником таких тютюнових виробів. Позивач не згодний з вимогами акту перевірки і стверджує, що здійснює підприємницьку діяльність в одному приміщенні - магазині-барі площею 55,2 кв.м. Позивач вказує на помилковість дій працівників відповідача при проведенні перевірки, які сприйняли інший торгівельний об'єкт - магазин, що належить Матюхіній Т.М. та розташований за тією ж адресою, що і магазин-бар позивача, за один торговий об'єкт, який належить позивачу, що і призвело до неправильного складання акту перевірки. Позивач орендує у фермерського господарства «Північний Крим» частину приміщення за адресою: Первомайський район, смт.Первомайське, вул. Гагаріна, 40, в якому розміщений магазин-бар «12 стільців» площею 55,2 кв.м., на який має ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями №017787 та тютюновими виробами №018191 строком дії з 05.11.2004р. по 05.11.2005р., видані відповідачем. При цьому зауважує, що в виданих відповідачем ліцензіях вказана неповна назва торгового об'єкту - магазин, а не магазин-бар, але на думку позивача це не є порушенням ст. 15 Закону України від 19.12.95 р. №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (зі змінами та доповненнями), при переоформленні цих ліцензій 16.02.2005р. відповідач видав нові ліцензії в яких уточнив назву торгового об'єкту - магазин-бар. Вважає, що застосування фінансових санкцій за відсутність ліцензій на бар, який належить позивачу, є незаконним і не відповідає вимогам чинного законодавства, оскільки видані ліцензії дозволяють здійснювати діяльність у вказаному торговому об'єкті.

Заявою від 23.03.2006р. позивач доповнив позовні вимоги тим, що для здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами в одному приміщенні за однією адресою суб'єкт підприємницької діяльності повинен мати одну ліцензію, вважає, що переоформлення ліцензій не змінило адреси місця торгівлі. З приводу продажу сигарет за цінами вище ніж встановлені максимальні роздрібні ціни, позивач вказує на те, що під час перевірки працівникам органу державної податкової служби підприємцем Червинською С.П. був роздрукований та виданий правильний фіскальний чек, але працівники відмовились його взяти і зажадали виписати квитанцію, яку позивачка і виписала, щоб швидше закінчилася перевірка.

Заявою від 10.04.2006р. позивач доповнив позовні вимоги тим, що вважає перевірку такою, яка проведена з порушенням норм Указу Президента України «Про деякі заходи з дерегулювання підприємницької діяльності» від 23.07.1998р. № 817/98 в частині порядку проведення податковими органами планових перевірок із обов'язковим повідомленням про це суб'єкта господарювання за 10 днів до початку перевірки. Позивач просить суд визнати недійсними акт перевірки від 17 січня 2005 року №013901-010/21-314 та ухвалене на його підставі рішення про застосування фінансових санкцій від 27.01.2005р. №010472/01101-21.

Заявою від 05.03.2006р. позивач уточнив позовні вимоги та просить визнати нечинним рішення про застосування фінансових санкцій від 27.01.2005р. №010472/01101-21 до СПД Червинської С.П. у розмірі 4400 грн.

Відповідач проти позову заперечує за мотивами, викладеними у запереченнях проти позову і вважає позовні вимоги необґрунтованими. Перевірка позивача 17.01.2005р. проводилася на підставах та в межах повноважень, передбачених законодавством. Відповідач зазначає, що ліцензії, видані на магазин за адресою: Первомайський район, смт.Первомайське, вул. Гагаріна, 40, не дозволяли здійснювати діяльність у барі, який знаходиться за тією ж адресою, що і магазин, оскільки підставою для видачі ліцензій на магазин був дозвіл Первомайської селищної ради від 28.10.2004р. №182, згідно якого торгівельна площа магазину складала 27 кв.м. 16 лютого 2005 року підприємець Червинська С.П. звернулася до позивача із заявою про переоформлення ліцензій у зв'язку із переобладнанням магазину на магазин-бар площею 55,2 кв.м., що підтверджено рішенням Первомайської ради про дозвіл на торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами в магазині-барі «12 стільців» та отримала нові ліцензії із вказанням нової назви об'єкту торгівлі. Відповідач вважає, що Закон України «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» дозволяє одному суб'єкту господарюванню отримати одну ліцензію на різні місця торгівлі, але розташовані в одному торговому приміщенні (будівлі), із зазначенням в ліцензії на право роздрібної торгівлі всіх таких місць торгівлі, а не одного з них, оскільки ліцензуванню підлягають всі місця торгівлі.

Крім того, відповідач вважає факт реалізації тютюнових виробів за цінами вище максимальних роздрібних цін, встановлених виробником тютюнових виробів, доведеним належним чином, оскільки представлений позивачем фіскальний чек за часом його роздрукування не співпадав із часом проведення перевірки згідно акту перевірки, даний розрахунковий чек в ході перевірки не видавався, в акті перевірки не зазначений. При поданні позивачкою скарги на рішення про застосування фінансових санкцій від 27.01.2005р. №010472/01101-21 СПД Червинська С.П. факт порушення в цій частині не оспорювала і погоджувалася добровільно сплатити штраф у розмірі 1000 грн.

У ході розгляду адміністративної справи оголошувалися перерви у порядку ст. 155 Кодексу адміністративного судочинства України.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення представників сторін, суд

встановив:

17 січня 2005 року податковими інспекторами Регіонального управління Департаменту з питань адміністрування акцизного збору і контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів ДПА України в АР Крим Табунщиком В.І. і Анфімовим О.В. на підставі посвідчень на перевірку №7, 8 від 17.01.2005р. та плану перевірок на січень 2005 року, затвердженого ДПА в АР Крим 28.12.2004р. проведена перевірка бара «12 стільців», розташованого за адресою: Первомайський район, смт.Первомайське, вул. Гагаріна, 40, що належить суб'єкту підприємницької діяльності Червинській С.П. За результатами проведення перевірки складений акт перевірки від 17 січня 2005 року №013901-010/21-314.

Перевіркою встановлений факт реалізації однієї пляшки горілки «Пісня» ємністю 0,2 л. за ціною 6,50 грн. та однієї пачки сигарет «ЛМ» за ціною 3,30 грн. за пачку на загальну суму 9,80 грн. без наявності відповідних ліцензій та роздрібної торгівлі тютюновими виробами за цінами вище максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби, встановлених виробником таких тютюнових виробів. Факт реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів підтверджується виданою розрахунковою квитанцією серії ЖААЛ № 042351 на суму 9,80 грн.

За результатами розгляду акту перевірки від 17 січня 2005 року №013901-010/21-314 Регіональним управлінням Департаменту з питань адміністрування акцизного збору і контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів ДПА України в АР Крим прийнято рішення про застосування фінансових санкцій від 27.01.2005р. №010472/01101-21 до СПД Червинська С.П. у розмірі 4400 грн.

Позовні вимоги суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи Червинської Світлани Петрівни задоволенню не підлягають з наступних підстав.

У справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті вони на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення; безсторонньо (неупереджено) (п.п. 1, 3, 4 ч.3 ст.2 Кодексу адміністративного судочинства України).

Відповідно до ч.1 ст. 9 КАС України суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їхні посадові і службові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Право відповідача на проведення перевірки передбачене статтею 16 Закону України від 19.12.95 р. №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (зі змінами та доповненнями), згідно якої контроль за дотриманням вимог даного Закону здійснюють органи, які видають ліцензії.

Згідно п.27-1 Переліку органів ліцензування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.11.2000р. №1698 «Про затвердження переліку органів ліцензування» (зі змінами та доповненнями) органом ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами визначені територіальні підрозділи регіональних управлінь Департаменту з питань адміністрування акцизного збору і контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів Державної податкової адміністрації України.

Однак, оскільки територіальні підрозділи регіональних управлінь Департаменту як юридичні особи не створені, органом ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами на території Автономної Республіки Крим є Регіональне управління Департаменту з питань адміністрування акцизного збору і контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів ДПА України в АР Крим, повноваження якого по видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами підтверджуються також Положенням про Регіональне управління Департаменту, затвердженим наказом Департаменту з питань адміністрування акцизного збору і контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів ДПА України від 08.06.2004р. №218.

Закон України «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» не є законом, пов'язаним з нарахуванням і сплатою податків, зборів (обов'язкових платежів), оскільки визначає основні засади державної політики щодо регулювання виробництва та обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, є спеціальним нормативно-правовим актом у сфері виробництва та обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Поняття та порядок проведення планових та позапланових виїзних перевірок згідно Указу Президента України «Про деякі заходи з дерегулювання підприємницької діяльності» від 23.07.1998р. № 817/98, який був чинним на момент проведення перевірки позивача, не поширюються на перевірки, які проводяться органами державної податкової служби відповідно до Закону України «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», у зв'язку з чим повідомлення про проведення перевірки за 10 календарних днів до її початку не вимагається.

Суд вважає правомірним застосування до відповідача фінансових санкцій за роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами з наступних підстав.

Згідно із частиною 3 статті 14 Господарського кодексу України ліцензія є документом державного зразка, який засвідчує право суб'єкта господарювання - ліцензіата на проведення вказаного в ньому виду господарської діяльності впродовж певного строку за умови виконання ліцензійних умов. Відносини, пов'язані з ліцензуванням окремих видів господарської діяльності, регулюються законом.

Порядок ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами визначений у статті 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів» від 19.12.95 р. №481/95-ВР (зі змінами та доповненнями) в редакції Закону №2189 від 18.11.2004р., чинній на момент проведення перевірки.

Відповідно до частини 6 статті 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів» роздрібна торгівля алкогольними напоями або тютюновими виробами може здійснюватися суб'єктами підприємницької діяльності всіх форм власності, в тому числі її виробниками, за наявності у них ліцензій.

У відповідності із абз. 10 ст. 1 Закону України «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» місце торгівлі - це місце реалізації товарів, у тому числі на розлив, в одному торговому приміщенні (будівлі) за місцем його фактичного розташування, для тютюнових виробів - без обмеження площі, для алкогольних напоїв - торговельною площею не менше 20 кв. м, обладнане електронними контрольно-касовими апаратами (незалежно від їх кількості) або де є товарно-касові книги (незалежно від їх кількості), в яких фіксується виручка від продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів незалежно від того, чи оформляється через них продаж інших товарів.

Згідно ст.15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів» щорічна плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями на кожне місце торгівлі становить 4000 гривень, на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі - 2000 гривень, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, - 500 гривень на роздрібну торгівлю алкогольними напоями і 250 гривень на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі.

Ліцензія видається за заявою суб'єкта підприємницької діяльності, до якої додається копія свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності, засвідчена нотаріально або органом, який видав оригінал документа.

У заяві повинно бути зазначено вид господарської діяльності, на провадження якого суб'єкт підприємницької діяльності має намір одержати ліцензію (імпорт, експорт, оптова, роздрібна торгівля алкогольними напоями або тютюновими виробами), а в заяві про видачу ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами - і адресу місця торгівлі (ч. 12 ст. 15 Закону №481).

У разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб'єкту підприємницької діяльності ліцензії (за винятком змін, пов'язаних з реорганізацією суб'єкта підприємницької діяльності), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб'єкта підприємницької діяльності протягом трьох робочих днів видає суб'єкту підприємницької діяльності ліцензію, оформлену на новому бланку з урахуванням змін (ч. 19 ст. 15 Закону №481).

Відповідальність за роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності відповідних ліцензій передбачена абзацом 5 частини 2 статті 17 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів» у вигляді штрафу в розмірі 200 відсотків вартості отриманої партії товару, але не менш 1700 грн. за кожний вид товару.

Регіональним управлінням Департаменту з питань адміністрування акцизного збору і контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів ДПА України в АР Крим суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Червинській С.П. видані ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями №017787 та тютюновими виробами №018191 на магазин за адресою: вул.Гагаріна, 40, смт.Первомайське, Первомайський район із строком дії з 05.11.2004р. по 05.11.2005р.

Підставою для видачі вказаних ліцензій став дозвіл Первомайської селищної ради від 28.10.2004р. №182, згідно якого підприємцю Червинській С.П. дозволено здійснювати діяльність по роздрібній торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами в орендованому приміщенні торговельного павільйону загальною площею 27 кв.м. за адресою здійснення діяльності - вул.Гагаріна, 40, смт.Первомайське, Первомайський район.

Рішення про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями №017787 та тютюновими виробами №018191 на магазин за адресою: вул.Гагаріна, 40, смт.Первомайське, Первомайський район позивачем не оскаржене. За даними ліцензіями позивач мав право здійснювати господарську діяльність у торгівельному об'єкту - магазині за вказаною адресою.

Перевірка 17 січня 2005 року працівниками контролюючого органу проводилася у барі, розташованому за адресою: вул.Гагаріна, 40, смт.Первомайське, Первомайський район. Правомірність здійснення позивачем торгівельної діяльності у барі за вказаною адресою підтверджується торговим патентом ТПА №371367, виданим Красноперекопською ОДПІ, на право здійснення торгівельної діяльності в барі «12 стільців» по вул.Гагаріна, 40, в смт.Первомайське Первомайського району АР Крим терміном з 01.11.2004р. по 31.10.2005р.

16 лютого 2005 року СПД Червинська С.П. звернулася до Регіонального управління Департаменту з питань адміністрування акцизного збору і контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів ДПА України в АР Крим із заявою про переоформлення ліцензій №017787 та № 018191 у зв'язку із переобладнанням магазину, розташованого за адресою: смт.Первомайське, вул.Гагаріна, 40 і отриманням рішення Первомайської ради про дозвіл на торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами в магазині-барі «12 стільців».

На підставі заяви суб'єкта господарювання СПД Червинській С.П. видані переоформлені ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями №088707 та тютюновими виробами №063305 строком дії з 16.02.2005р. по 05.11.2005р. на місце торгівлі - магазин-бар «12 стільців» згідно рішення виконавчого комітету Первомайської селищної ради від 28.10.2004р. №182 про те, що СПД Червинській С.П. дозволено здійснювати реалізацію алкогольними напоями та тютюновими виробами в магазині-барі «12 стільців» торговельною площею 55,2 кв.м.

Суд не вбачає порушень законодавства при видачі та переоформленні ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольним напоями та тютюновими виробами суб'єкту підприємницької діяльності Червинській С.П. та вважає, що Регіональне управління Департаменту з питань адміністрування акцизного збору і контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів ДПА України в АР Крим діяло на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені законами України.

При цьому відповідальність за правильність поданих документів до органу ліцензування для отримання ліцензій несе суб'єкт підприємницької діяльності; право перевірки відомостей, що подаються ліцензіатом до органу державної влади законодавчо не закріплене. Це підтверджується ч.12 ст.15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів» про обов'язковість вказівки в заяві про видачу ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами адреси місця торгівлі. Адреса місця торгівлі означає визначення як адміністративної-територіальної приналежності об'єкту торгівлі, так і визначення виду торгівельного об'єкту та його назви, які відрізняють та характеризують кожний об'єкт торгівлі сукупністю індивідуальних ознак.

З огляду на зазначене суд визнає доводи позивача про допущення помилки в дозволі Первомайської селищної ради від 28.10.2004р. №182 в частині неправильної вказівки виду торговельного об'єкту та його площі необґрунтованими.

Суд потверджує безпідставність та невмотивованість доводів позивача про те, що ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями №017787 та тютюновими виробами №018191, видані на магазин, дозволяли здійснювати діяльність з реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів і в барі, розташованому за однією адресою із магазином.

Оскільки ліцензуванню підлягають всі місця торгівлі, які знаходяться за однією адресою чи в одній будівлі Закон України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів», виходячи із визначення поняття «місце торгівлі», дозволяє одному суб'єкту підприємницької діяльності отримати одну ліцензію на декілька місць торгівлі, розташованих в одному торговому приміщенні (будівлі), із зазначенням в ліцензії на право роздрібної торгівлі всіх таких місць торгівлі, незважаючи на те, що їх адреса є однаковою.

Суд визнає помилковими твердження позивача про те, що в ліцензії достатньо вказати лише адресу місця торгівлі без посилання на вид та назву торгівельного об'єкту.

Факт порушення позивачем вимог законодавства в сфері роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами зафіксований в акті перевірки належним чином та знаходить підтвердження іншими матеріалами справи.

Надані правовстановлюючі документи СПД Матюхіної Т.М. щодо здійснення діяльності в магазині, який знаходиться за однією адресою із позивачем, не мають відношення до предмету спору, оскільки перевірка СПД Матюхіної Т.М. не проводилася і документи, що стосуються діяльності даного суб'єкту господарювання під час перевірки позивача не використовувалися.

Правомірність застосування до позивача фінансових санкцій за роздрібну торгівлю тютюновими виробами за цінами вище максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби, встановлених виробником таких тютюнових виробів, також знайшла підтвердження у матеріалах справи.

Законом України від 22.05.2003 року №849-IV “Про внесення змін до Закону України “Про державний бюджет України на 2003 рік і деякі інші законодавчі акти» внесені зміни до Декрету Кабінету Міністрів України від 26.12.1992 року №18-92 «Про акцизний збір», згідно із якими з 1 січня 2004 року встановлені максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари.

Частиною 15 статті 6 Декрету КМ України від 26.12.92 № 18-92 «Про акцизний збір» зі змінами та доповненнями передбачене встановлення виробниками або імпортерами максимальних роздрібних цін на підакцизні товари шляхом декларування цих цін.

Відповідальність за роздрібну торгівлю тютюновими виробами за цінами вище максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби, встановлених виробниками або імпортерами цих тютюнових виробів передбачена абз. 12 ч. 2 ст. 17 Закону України «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», згідно із якою до суб'єктів підприємницької діяльності застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у розмірі 100 відсотків вартості наявних у суб'єкта підприємницької діяльності тютюнових виробів, але не менш 1000 грн.

Відповідно до діючої на момент проведення перевірки декларації про встановлені виробником максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари, поданої до ДПА України виробником тютюнових виробів АТ «Филип Морріс Україна» від 21.08.2004 року, № 4204/6 з 1 вересня 2004 року на сигарети з фільтром із тютюну «ЛМ» максимальна роздрібна ціна за одну пачку становила 2,55 грн., в той час як перевіркою встановлений факт реалізації відповідачем сигарет «ЛМ» за ціною 3,30 грн.

Суд не приймає до уваги твердження позивача про видачу працівникам контролюючого органу роздрукованого фіскального чеку від 17.01.2005р., із часом проведення розрахункової операції о 13.55 год, оскільки в акті перевірки вказано і підтверджено відповідачем видачу позивачем саме розрахункової квитанції серії ЖААЛ № 042351 на суму 9,80 грн.

Наданий в ході судового засідання фіскальний чек від 17.01.2005р. в ході перевірки не видавався, в акті перевірки не зазначений, позивачкою у поясненні, даному в ході перевірки не вказаний. Час проведення розрахункової операції о 13.55год. згідно даного чеку від 17.01.2005р. не відповідає часу початку перевірки згідно акту перевірки, в якому зазначено, що перевірка розпочата о 13.30год.

Крім того, суд враховує, що при поданні позивачкою скарги до Регіонального управління Департаменту на рішення про застосування фінансових санкцій від 27.01.2005р. №010472/01101-21 факт продажу сигарет за цінами вище встановлених законодавством був повністю визнаний із вказівкою про добровільну сплату фінансових санкцій в цій частині.

Слід зауважити на тому, що акт перевірки підписаний СПД Червинською С.П. без заперечень. Порушення, встановлені перевіркою, повністю підтверджуються власноручно написаними підприємцем Червинською С.П. у ході перевірки письмовими поясненнями, якими підтверджується факт реалізації вищевказаних товарів у барі-магазині, розташованому за адресою: Первомайський район, смт. Первомайське, вул. Гагаріна, 40.

Відповідно до ч. 1 ст. 71 КАСУ кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги і заперечення.

Постанова складена у повному обсязі та підписана 13.07.2006р.

У зв'язку з викладеним, керуючись ст. ст. 99, 100, 122, 158-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

У задоволенні позову відмовити.

У разі неподання заяви про апеляційне оскарження, Постанова набирає законної сили через 10 днів з дня її складання в повному обсязі відповідно до ст. 160 КАС України.

Якщо після подачі заяви про апеляційне оскарження, апеляційна скарга не подана, Постанова вступає в закону силу через 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Постанова може бути оскаржена в порядку і строки, передбачені ст. 186 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим Дворний І.І.